IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1971  
Стар 20th May 2011, 16:46
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Момичета, кажете кога почнахте да си мажете белезите? На мен хирурга ми каза, че след 1 месец ще ми обясни с какво да се мажа и колко време. Честно казано очаквах белезите да са доста по-фрапиращи и забележими и вчера като се видях направо ми олекна.Тънички са като косъм и не са особено зачервени, та вероятно лесно ще се заличат. Вие имате ли спомен какво сте ползвали и колко време?
  #1972  
Стар 20th May 2011, 16:51
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

infinity,
и моите първоначално ми се сториха много тънки и леко червени, но скоро след това потъмняха, направо полилавяха..Вчера бях на преглед (1,5 м след операцията) и ми каза да започавам да се мажа с Дерматикс (Б..и, струва над 80 лв! )
  #1973  
Стар 20th May 2011, 17:06
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дафни Виж мнението
infinity,
и моите първоначално ми се сториха много тънки и леко червени, но скоро след това потъмняха, направо полилавяха..Вчера бях на преглед (1,5 м след операцията) и ми каза да започавам да се мажа с Дерматикс (Б..и, струва над 80 лв! )
Оле, Дафни...това хич не звучи добре! Ще ми пратиш ли снимка на белезите ти сега? Ако искаш и аз мога да ти пратя на моите. А каза ли ти защо са станали лилави и колко време да се мажеш. Дерматикс-а до колкото ми е известно е много добър за белези, но 15гр. бяха м-у 85 и 95 лв. ако не бъркам.
  #1974  
Стар 20th May 2011, 17:10
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

infinity* аз се мазах и с Дерматикс и с Дерматикс ултра. Доволна!! Не прави компромис с кремовете!
  #1975  
Стар 20th May 2011, 17:19
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка Виж мнението
infinity* аз се мазах и с Дерматикс и с Дерматикс ултра. Доволна!! Не прави компромис с кремовете!
Ооо за това изобщо не става и дума. Колкото и да струват изобщо не се и замислям. Както веднъж вече казах, пластичната хирургия е за хора с възможности. Вижда ми се малоумно да си направиш операция за 7-8 бона и после да пестиш от мазилата... Просто се интересувам кой, какво е ползвал, но после каквото каже Док. това ще е, без значение на каква цена е!
  #1976  
Стар 20th May 2011, 17:23
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Aууу кви са тия цени бе хора .

Тук е 22 паунда или към 50 лева!

http://www.amazon.co.uk/Dermatix-Gel...5905217&sr=8-1

Мисля че Амазон имат доставка до Бг така че погледнете и там !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1977  
Стар 20th May 2011, 17:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от infinity* Виж мнението
Момичета, кажете кога почнахте да си мажете белезите? На мен хирурга ми каза, че след 1 месец ще ми обясни с какво да се мажа и колко време. Честно казано очаквах белезите да са доста по-фрапиращи и забележими и вчера като се видях направо ми олекна.Тънички са като косъм и не са особено зачервени, та вероятно лесно ще се заличат. Вие имате ли спомен какво сте ползвали и колко време?
Аз започнах да се мажа с дерматикс ултра веднага, след като паднаха коричките. Продължавам да го ползвам вече втори месец. До колкото знам най-добър резултат има ако се маже дълго време. Всичко зависи от кожа естествено, но този гел е доста добър
  #1978  
Стар 20th May 2011, 17:57
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Принципно Дерматикса действа само на хипертрофичните цикатрикси, и почти не на келоидните такива. Смята се, че върху белези на възраст надх 6 месец, ефикасността е слаба и клони към нула с времето.
  #1979  
Стар 20th May 2011, 18:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Я пак?

Ще изчакам да си поправите грешката(те), за да не Ви поправям аз
  #1980  
Стар 21st May 2011, 03:17
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Пимчи, ама хич, хич не ми е изразен горния полюс.
Нещо яко си се объркала, пък и не съм ти пращала снимки.
--------------------------------------------------------------------------------

Лъке с тези силно изразени горни полюси ,много ме съмнява да са поставени инплантантите над мускулно...

Става дума за техните снимки!!!!!! Нали коментираме техните не твоите,ти маи незнаеш какво коментираш !!!!!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:10.