IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th November 2017, 18:53
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Да разбира се. При Авшар. Всъщност проблемът с леко увиснала устна когато повдигнах въпроса, той каза, че се наблюдава и при други, но хората по принцип не го забелязват и не правят проблем. Каза, че аз съм била прекалено чувствителна и забелязвам прекалено много незначителни детайли. Но както казах аз съм естет и действително дребни на вид неща ми правят впечатление.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th November 2017, 19:17
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Здравей!

Преди време познат (който си направи ринопластика поради проблем с носа) ми каза, че... "да си направиш подобна операция е най - голямата глупост. После никога не си чувстваш носа както преди, дори не го чувстваш като част от теб. Пораженията са големи".
Това важи само за случаите като си опериран в България. Или Африка.

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Това не променя факта, че такава операция, направена от суета, е пълна глупост.
Нито един риск за здравето на човек не си заслужава в името на суетата.
Wtf??

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Josefine, напълно съм съгласна с теб, точно това имах предвид. Но за мен комплексите са проблем в психиката и човек трябва да се насочи натам, да работи върху себе си, а не да ляга под ножа, защото да си го кажем честно - на никой не му пука какъв ти е носа, то си е за теб, на твоята глава е.
На никой не му пукало какъв ти е носа, по-голяма глупост не можа ли да кажеш? Тогава да изчезнат и операциите за цици, защото всичко е в главите ви а? Ти сигурно си някаква 200кг лелка за която на никой не му пука колко си дебела (защото диетите вредят на здравето), не се подстригваш и не използваш грим, защото на никой не му пука как изглеждаш. Ти сериозно ли? Имаш ли си представа какви възможности стоят пред една красива жена държаща на себеси, и една такава която е просто антипатична и грозна. Говорим за еднакви способности в главата. Айде да сме честни. Няма сфера в живота ни при която втората да има предимство. Външния вид е нещо изключително важно днес за една жена. Той е определящ много често в работата, връзките и успехите като цяло. Има дори жени на тоя свят които не притежават почти нищо друго и се издигат над всички останали, примерите са навсякъде. Мнението ти е леко казано нелепо, а един нос може яко да загрози и най-красивото лице.
Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Човек трябва да си подреди приоритетите и да не робува на външността, защото от старостта, бръчките и болестите никой няма да избяга и рано или късно ще трябва да се примирим с това, в което ще се превърнем. Колкото по - рано го разберем, толкова по - лесно ще преминем през промените. Външността, младостта - това са неща до време.
Много филосовски възгледи имаш върху живота, даде ми идея върху какво да мисля цяла вечер . Ами не си мий и зъбите тогава, нали пак ще паднат един ден като на всички останали. Всички накрая отиваме на едно и също място, просто някой са живяли така както са искали, а други просто са се примирявали.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st November 2017, 09:39
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

marionk, пресен пример как хората реагират дори на ЛЕКО грозноват нос е новата мис България. Не знам дали си чела коментарите във facebook, но лично ме шокират - как може толкова много хора, на практика всички, да я плюят заради носа и, които в моите очи дори не е фрапантно грозен, въпреки че наистина не отива на миска. Моят беше къде къде по-зле, представям си хората какво са си мислели като ме видят. А особено децата често ме гледаха странно и най-вероятно са били шокирани от носа ми щото други фрапантни дефекти нямам. Отделно коментари и прякори ми слагаха като дете.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd November 2017, 12:17
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

е как няма да реагират хората като е избрана за мис България? Титла която я прави най-красивата жена в България, та тя трябва да е с идеални форми по лицето, или поне някакъв особен чар. Не мисля че щеше да предизвика някакъв отзвук ако беше депутат или журналист. На тая жена просто не и отива подобна титла. Нека си го кажем направо, носа и е доста зле и устата също. Естествено е да предизвика отрицателни мнения, че аз всяка сутрин по спирките за автобус виждам по-хубави момичета. Ти разбра ли я как е станала мис въобще. Честно казано тя имаше само 2-3 снимки където изглеждаше добре и то маскирана като вещица. А ти мисля че съвсем се филмираш с тоя нос, едва ли не си получовек с някакви малформации я се стегни малко, какво ти е на тебе.

Последно редактирано от yoube : 22nd November 2017 на 15:23
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd November 2017, 09:36
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

yoube, о да, и с политици се подиграват и още как, не си ли видял Цанка Цачева на кво я правят примерно. Красотата също е въпрос на личен вкус както и стандартите в различните части на света са различни. Дори на мен с гармелския нос още са ме питали Как може да си толкова хубава и българи и чужденци. Виж, чужденец никога не ми се е подиграл в очите заради носа, но българи се е случвало не веднъж да го правят. По природа съм от хората, които се открояват и няма как да си безразличен към тях - или ги лайкваш, или ли хейтваш. Според мен тя е станала жертва - някой я е излъгал, че става за миска и тя се е вързала. Пък и явно се е сравнявала с хората по улиците, а не с миските. После и конкурса може да е нагласен, не знам, нищо официално не е казано по темата, но едва ли самата тя си е платила да я изберат. Но каквото и да е не може да обиждат жена по този гнусен начин. Едно е да кажеш Има и по-хубави българки, а друго да я наричаш крокодил, баба яга и т.под. Ако тя е такава значи и много други българки са крокодили и трябва да се почувстват засегнати защото много нашенки са с не дотам красиви носове. Тази на фона на много други по улиците наистина е хубава. Просто не е за миска, защото и по-хубави има - факт. Както казваш поне чар да имаше, но и това не е на лице. Но аз като гледах и останалите кандидатки в интерес на истината, нито една не ме впечатли. Вината че се е явила на конкурс си е нейна, но и тия, които я обиждат говори за тях самите колко са простовати. Не знам от лошотия ли го правят или просто не се замислят те самите как биха се чувствали на нейно място.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd November 2017, 11:09
marionk marionk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Изглежда сякаш живеете за хорското мнение. Доста незряло. Какво ще се случи с вас след като остареете... Важното е вие да сте доволни, по принцип. Все пак на себе си правите тези операции. Не е нужно да опитвате да опровергавате различните мнения на всяка цена. Хора и идеали - различни.

Последно редактирано от marionk : 23rd November 2017 на 13:08
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd November 2017, 13:14
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Много изречения въобще не ти разбирам какво искаш да кажеш, а започна ли да ти разбирам хукваш към едно мислене завиваш към второ и накрая казаваш съвесм друго. И какво трябва да правят хората? Наместили са някаква да вземе първо място и сега ще ни представя пред целия свят, трябва да се правим че ни харесва така, това ли искаш да кажеш? Както онази "миска" която уби мъжа си Мезер ли каква беше. Трябва да я одобряваме единодушно, за да не и стане гадно според теб? Приличаше на мъж с дълга коса. Хорското мнение води до промени, а очевидно при тия конкурси в България нещо здраво куца последните 2-3 години. И ако просто кажеш "има и по-хубави българки" догодина всичко ще се повтори. Трябва да им минат мераците на подобни да участват по тия кастинги, а вълната от недоволство може да промени дори нещо в управлението там.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd November 2017, 13:27
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Изглежда сякаш живеете за хорското мнение.
Влязла си във форум за ринопластика да се правиш на морлано извисена. Все едно да влезеш в кръчма и да кажеш че алкохола е вреден и няма да ни оправи проблемите. Намери си друго място да се правиш на интересна.

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Какво ще се случи с вас след като остареете...
Ще умрем, ти без ринопластика да не си безсмъртна?

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Не е нужно да опитвате да опровергавате различните мнения на всяка цена.
Сама си противоречиш, сменяй хапчетата! Човек е добре да замълчава понякога, в твоя случай по-често.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th November 2017, 12:01
marionk marionk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 8
По подразбиране

хахаххахахахахах
Иди на лекар, ти не ти добре... хахаххахахахахах
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th November 2017, 14:31
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
хахаххахахахахах
Иди на лекар, ти не ти добре... хахаххахахахахах
Ако искам да чуя съвет от някой като теб ще отида до най-близкото село и ще поговоря с някое магаре. Не си интересна, просто се излагаш.

Последно редактирано от yoube : 24th November 2017 на 15:33
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страничниефектиследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:15.