IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3071  
Стар 19th November 2017, 17:08
ra4o99 ra4o99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте на всички. Оперирах се преди 3 месеца и сега мисля за втора но този път да не е в БГ.Тук четох доста и се чудя накъде да я хвана.

Последно редактирано от ra4o99 : 19th November 2017 на 17:10
Отговори с цитат
  #3072  
Стар 26th November 2017, 02:17
Hell96 Hell96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте! Искам да попитам дали случайно някой от вас знае добър турски хирург за първична ринопластика на мъжки нос? Прегледах д-р Емре Илхан, както и Дилбер, но фейсбук страниците им както и тук във форума са пълни с резултати на жени. Единствения резултат който открих тук беше на Мартин, който се е оперирал при д-р Дилбер преди няколко години и имал леки забележки, но като цяло резултата му е доста добър. Знам като цяло, че има разлика между мъжки и женски носове, затова исках да попитам ако някой е срещал с мъж, който е имал добри резултати с турски хирург... или ако случайно сте чували за някой който се справя добре с мъжките носове?
Отговори с цитат
  #3073  
Стар 26th November 2017, 10:05
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Hell96, на твое място бих отишла на консултация при няколко хирурга и бих ги помолила за снимки на оперирани пациенти мъже. Това е много важно, защото повечето хирурзи си имат някакви предпочитания как трябва да изглежда перфектния нос и ако хирурга прави все чипи носове пък ти харесваш прави едва ли ще си доволен.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #3074  
Стар 28th November 2017, 12:36
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elytsa Виж мнението
Моя близка се оперира при един доктор в Турция - Алев Джамджъоглу и е много доволна. Мисля, че беше оперирал известно момиче и нашумя като име там. Сприятелихме се в инстаграм и като гледам има добри резултати...
https://www.instagram.com/dralevcamcioglu/
Здравейте на всички! Запознах се с д-р Алев Джамджъоглу лично на консултациите, които проведохме на 25 и 26 ноември в София, колега е на д-р Емре Илхан. Резултатите му наистина са много добри! В момента работя над създаването на негови български фейсбук и инстаграм страници за улеснение на заинтересованите от неговата работа българи. Веднага щом приключа, ще ги публикувам тук, за да можете да ги разгледате.

На 10 февруари 2018г. ще проведем консултации в София, така че ще имате възможност лично да се запознаете с д-р Алев! За записвания и въпроси относно работата му обадете ми се на 0877909255.
Отговори с цитат
  #3075  
Стар 28th November 2017, 19:44
licheto licheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте. Тук доста хора потърсиха помощ, споделиха, че имат часове за операция и изчезнаха. Изглежда, че форумът е удобен само, когато ти трябва някакъв контакт, а след това забравяте, че други хора също биха имали нужда от информация, която вие можете да им предоставите с личния си опит.
Както и да е, аз се колебая между Илхан и Дилбер и накратко след прегледани хиляди снимки - част от които с една камара преминати с филтъри, мисля, че при Илхан носовете доста си приличат - това, което ме притеснява е, че на повечето момичета изглеждат по-широки, по-месести и с по-дебели ноздри. Това е единственото, което ме спира да избера Илхан. Иначе като излъчване на човек, хирург, отношение предпочитам точно него. В профила на Дилбер видях, че е качил снимки на плеймейтката Мартина Юрукова - носът й изглежда на някои снимки добре, на други изпилен като на Майкъл Джексън. Изобщо ужасно съм объркана. В момента съм с нормални ноздри, говоря като дебелина - какъв е шанса след операцията да ми се получат месести и по-дебели?
Съжалявам за неадекватно представения ми пост, но просто ще ми се пръсне главата от хилядите снимки и информация, която ми премина през главата.

Та накратко - би било хубаво тези, които споделиха, че са си запазили часове, да споделят какво се случва. И ако се притесняват да качват снимки, могат да не си снимат цялото лице, а само носа.

Хора, попаднах на чужденки, които детайлно са си снимали и показвали операциите - на Вас какво би ви коствало да ПОМОГНЕТЕ на някой с информация и мнение?
Отговори с цитат
  #3076  
Стар 29th November 2017, 12:19
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

licheto, не знам какво трябва да ти правят за да ти станат ноздрите по-дебели след операция - не съм чула за такъв случай освен ако не го поръчаш изрично. Единственото, което могат да направят оперираните е да споделят личния си опит. Не могат да препоръчат защото няма как да знаят ще се получи ли успешно или не точно при теб. Моите ноздри и връх не са пипани, но като ми е набутан носът към лицето са се разтлали настрани и носът ми се е разширил за сметка на дължината. Това е нормално - ако не искаш такъв ефект трябва да си поръчаш и стесняване на ноздри. Аз лично не исках, защото ще остане външен белег. Но сега се чудя дали не сбърках. За широки и тесни носове - ако ти махат гърбица обикновено се налагат присадки, които леко ти разширяват носа, но са условие да можеш да дишаш. Ако искаш тесен нос без присадки рискуваш да те сполети съдбата на Майкъл Джаксън. Аз примерно доколкото знам имам присадки, но въпреки всичко носът ми се струва леко тесничък и дишането ми не е пълноценно - накратко - аз дори не знам какво ми е правено в носа и няма как да знам, ако хирурга не ми обясни подробно и откровено. Но той не го направи неясно защо. А това с помагането - мисля, че повечето хора тук искат да помогнат, но не могат. Защото ако препоръчат техния хирург, но при теб се получи несполучлива рискуват да ги обвиниш, че са ти съсипали живота. Тук не сме врачки и няма как да знаем дали ще е успешна операцията и дали ти ще се харесаш - това и хиругът не може да знае, камо ли ние.
И Дилбер и Илхан като ги гледам правят еднакви носове на всички. Но на мен ми харесват
Отговори с цитат
  #3077  
Стар 29th November 2017, 14:16
licheto licheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Josefine, благодаря ти за изчерпателния отговор. Да, именно това ми беше идеята, че не искам да ми се разшири - да стане по-широк, тъй като на моето лице със сигурност няма да подхожда. Това предполагам хирургът обаче ще си го действа на място според негова преценка - и това ме плаши.

Относно коментари от оперирани, наясно съм, че няма как да препоръчат на 200 процента някой хирург, но могат да споделят дали са доволни или не. Защото попаднах да доста чуждестранни истории на момичета, които след първия месец, казват уау всичко е ок, и след няколко месеца започват да пишат, че съжаляват, че не е трябвало и търсят следваща операция. И че не могат да се свържат с хирурга, който ги е оперирал.
Общо взето тук се начетох за гозбите на жената, която посреща момичетата, за обстановката в Турция, и за първия период след операцията до махането на лепенката. Ще се радвам на мнения на хора, минали през операция преди година да речем.
Отговори с цитат
  #3078  
Стар 5th December 2017, 01:29
kuzina kuzina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 6
По подразбиране

Понеже напоследък почти никой не споделя дали е доволен от избора си на доктор и как се възстановява, аз реших че трябва да направя моя принос за този форум. Благодарение на форума и мненията, публикувани тук и аз направих своя избор. Доверих се на доктор Якуп Авшар и въобще не съжалявам. Минаха 14 дни от оперцията и се чувствам много щастлива и доволна от резултата. Докторът е невроятен специалист и човек. Операцията мина в болница Ачибадем Маслак - много луксозна болница с модерно оборудование, комфортни стаи и безотказен персонал. Имах персонална асистентка с английски език, която ме посрещна и регистрира в болницата и ми помагаше до края на престоя ми в Турция. Назначиха ми и персонална медицинска сестра Зейнеб, която стоеше неотлъчно до мен по време на престоя ми в болницата. Знаеше съвсем малко английски, но успяхме да се разберем доста добре. Оказа се прекрасен човек. Преди операцията ми дадоха някакво хапче -успокоително и след това нищо не помня, събудих се вече след операцията. От упойката излязох много добре, въобще не ми беше лошо, все едно малко бях поспала само. Най-интересното, че не носът, а гърбът ме болеше след оперцията. Вероятно от дългото лежане по гръб. На следващия ден ме изписаха от болницата, дадоха ми лекарствата и инструкциите как да се грижа за носа до свалянето на лонгетата и шофьорът ме закара с буса в хотела, в който бях отседнала. До третия ден посинях и се подух като аватар, не можех да дишам въобше и щях да полудея в хотела и се чудех как ще издържа цяла седмица така.. Но след третия ден отокът започна да спада и синините изчезнаха, тук там бях малко жълта. Аз имам много деликатна кожа и по принцип посинявам много лесно и знаех, че и с най-модерният метод ще посинея. Представям си как щях да изглеждам, ако това не беше микро ринопластика. На 4 ден започнах да излизам и навън, срам не срам с този нос, но иначе не се издържаше само в стаята. На 6 ден доктор Авшар ми свали лонгетата и видимо беше доволен от резултата, няма как и аз да не съм доволна. Страхотен човек е и много обича работата си. Определено е талант и иноватор. Вече със сигурност знам, че не съм сгрешила с избора си. Останалото вече зависи от мен - от организма ми. Всеки се възстановява различно, все пак това са живи тъкани. Дано и занапред всичко да е наред. А има и доста забрани 1-2 месеца след операцията - спазването на тези ограничения е много важно. Сестрата в болницата много ми говори за това и доктора също. Позитивна нагласа също е важна според мен. Ако не бях се спряла на Авшар, щях да избера доктор Дилбер, ако нямах достатъчно средства,, но не го предпочетох само заради отвореният метод. Иначе и при него бях на консултация и ми хареса като излъчване и подход. Сигурна съм, че и той би се справил добре. Но мой доктор вече е Авшар- forever. Успех на всички, които мечтаят за красиви нослета! Ако имате въпроси, пишете. Ще се опитам да кача после и малко снимки.
Отговори с цитат
  #3079  
Стар 5th December 2017, 13:53
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Здравей kuzina, много се радвам, че си щастлива от резултата и се надявам да качиш снимки. Това първа операция ли ти беше ?
Моята операция беше на 24.11 при д-р Умит Таскин заради проблем с дишането. Нарочно не пиша отзиви все още - докторът каза, че дишането ми се очаква да си възстанови до 1 месец след операцията, та аз търпеливо си чакам и гледам да не се филмирам.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #3080  
Стар 7th December 2017, 18:50
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Kuzina, можеш ли да напишеш твой e-mail, благодаря, и честито носле?!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:32.