IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3101  
Стар 13th January 2018, 23:34
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
Ами като си тръгнала да се смееш на подобни простотии защо не се посмееш и на това:

Понеже получих съобщения и от двете страни:
Мисля че тя малко преувеличава, всъщност носа и не е толкова зле. Да, действително има основания за недоволство, но нека да му даде шанс. Тя наистина реагира доста емоционално, но това съвсем не означава че не е права. Това пък да се нахвъриш върху някой пострадал и да го правиш на луд, само заради твоята успешна операция е най-голямата простотия. Имайте уважение че и при вас е можело да не се получи. Тогава нямаше да си мислите че наистина не е вълшебника от Оз ами щеше да ви е яд че за тия пари наистина не е...
Да, това с имагинерните плъхове си е доста смешно.

Не виждам кой прави някой на луд честно казано. Отправила съм забележки относно начина по който са поставени нещата - некоректно.
Моят нос е далеч по-хубав от колкото беше, но също не е перфектен и както вече казах това не е пластелин, че да гарантираш съвършенство.
Това обаче, което казва Chocolate е така - докторът гарантира, че ако пациентът не е доволен, то той ще направи всичко по силите си, ако корекция за дефиниция на резултата се налага, то тя да се случи според желанието на пациента и за сметка на доктора. Ако не се лъжа има няколко мнения в тази посока пуснати тук вече.
Аз лично имам доста познати, оперирани в България, на които за корекции им се искат допълнителни плащания за работата на хирурга.
Аз самата се възстановявам много бавно от всякакъв тип отоци, такъв ми е организмът... и моят оток спадаше с течение на страшно много време , така че добре знам какво е да чакаш резултатът, за който си мечтал и искаш да видиш, но това не ме е накарало да излизам с несериозни и неподкрепени с нищо изявления за работата на доктора или екипа.
Отговори с цитат
  #3102  
Стар 14th January 2018, 02:40
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
1. Не може да поставяш нещата така сякаш твърдиш, че докторът те е измамил и не те е оперирал той, а после да обърнеш палачинката и да твърдиш, че други хора са го изразили като мнение и ти видиш ли не можеш да не се зачудиш, че и да го споделиш на определен брой хора и да си измиваш ръцете, че реално никога не си казвал такова нещо. Или си информиран и знаеш, че нещо е факт и го споделяш, или си пазиш такъв род догадки за себе си и ги обсъждаш с източника на проблема си.
2. Как се кълнеш, че нещо, което не си видял, всъчност съществува? Това вече е голям смях! Ха-ха-ха-ха! Смея се с глас относно плъховете, наистина!
Това обаче, което казва Chocolate е така - докторът гарантира, че ако пациентът не е доволен, то той ще направи всичко по силите си, ако корекция за дефиниция на резултата се налага, то тя да се случи според желанието на пациента и за сметка на доктора. Ако не се лъжа има няколко мнения в тази посока пуснати тук вече. [/URL]
Първо, никога не съм казвала, че докторът ме е измамил. Прочете отново това, което съм написала преди. Нямам намерение да се повтарям. На вас ли съм казвала, че ме е измамил или използвате думи, които не съм казвала? Посочете ми къде съм използвала думата, че ме е измамил. Защото от такива интерпретации като вашите после стават интригите. Написах в предните си постове, че след като са ме попитали някои хора, са започнали да ми минават съмнения. А и ако човек не види хирурга си след като се събуди, нито на следващия ден, е възможно да започне да си задава въпроси какво се случва.
Много е лесно, когато при някой като Вас нещата са минали гладко да напада друг, който не е имал такъв късмет. На чужд гръб и сто тояги са малко, нали? Даже и ви е смешно. А вие видяхте ли доктора след операцията си? А преди да ви изпишат? Предполагам, че да.

Относно ръкавиците, аз ли трябва да се възмущавам и да изисквам от сестрите да ползват ръкавици, които са задължителни при такива процедури или аз да ги обуча как да поставят правилно абокати в операционна зала? И за това ли съм виновна аз?

Нещо не ви разбирам, Аничка, "ако корекция на дефениция на резултата се налага". Странен изказ.

Знам, че докторът поема корекциите за негова сметка. Това е ясно.

За корекцията вече ще знам да си нося ръкавици и ще ги дам на персонала преди да ми вземат кръв.

Да, грешката е моя, че споделих с въпросната непозната потребителка, която пише лични съобщения и събира мнения за бъдещата си ревизия, резултата и впечатленията си, а тя на свой ред разпространява тази информация на трети лица, а не аз. И на мен някои хора, които не желаят да пишат публично, са ми споделяли впечатления за операциите си, но не правя интриги от това.

Последно редактирано от sunflower21 : 14th January 2018 на 19:24
Отговори с цитат
  #3103  
Стар 14th January 2018, 14:00
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. Правя последен коментар по тази тема и моля да я приключим, защото стана много грозно и се разстройваме взаимно напълно излишно. Току-що със sunflower21 се чухме по телефона и изяснихме ситуацията. Получил се е развален телефон, и двете сме реагирали импулсивно в даден момент, вследствие на което се заформи и този скандал. Съжалявам, че не го направихме по-рано и допуснахме да се стигне чак до тук, но моля да приключим спора и нападките един срещу друг.
И за да не се възприема мнението ми като реклама, отсега нататък отговарям единствено на въпроси, свързани с операцията и консултациите при д-р Илхан.
Отговори с цитат
  #3104  
Стар 17th January 2018, 11:10
Аватара на vasi8888
vasi8888 vasi8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте,

Може ли да ми дадете контакти на Зуйлеха (не съм сигурна дали написах името на жената правилно)?
На 1-ви март ще се оперирам при д-р Илхан и трябва вече да си организирам пътуването.
Мислех да отседна в хотел, но като ви чета се притесних, че сестрите в болницата не говорят английски, а и да говореха, моя английски не е никак добър.
Освен отсядане при нея, дали мога да си платя на тази жена и да дойде с мен на консултациите преди операцията като преводач?
Отговори с цитат
  #3105  
Стар 17th January 2018, 12:36
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравей, vasi8888. Ето телефона на Зюлейха, можеш да й се обадиш по Вайбър: +905382755152. Освен квартира може да ти предложи и да те придружава като преводач.
Отговори с цитат
  #3106  
Стар 21st January 2018, 01:43
Аватара на bubka81
bubka81 bubka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от licheto Виж мнението
Здравейте. Тук доста хора потърсиха помощ, споделиха, че имат часове за операция и изчезнаха. Изглежда, че форумът е удобен само, когато ти трябва някакъв контакт, а след това забравяте, че други хора също биха имали нужда от информация, която вие можете да им предоставите с личния си опит.
Както и да е, аз се колебая между Илхан и Дилбер и накратко след прегледани хиляди снимки - част от които с една камара преминати с филтъри, мисля, че при Илхан носовете доста си приличат - това, което ме притеснява е, че на повечето момичета изглеждат по-широки, по-месести и с по-дебели ноздри. Това е единственото, което ме спира да избера Илхан. Иначе като излъчване на човек, хирург, отношение предпочитам точно него. В профила на Дилбер видях, че е качил снимки на плеймейтката Мартина Юрукова - носът й изглежда на някои снимки добре, на други изпилен като на Майкъл Джексън. Изобщо ужасно съм объркана. В момента съм с нормални ноздри, говоря като дебелина - какъв е шанса след операцията да ми се получат месести и по-дебели?
Съжалявам за неадекватно представения ми пост, но просто ще ми се пръсне главата от хилядите снимки и информация, която ми премина през главата.

Та накратко - би било хубаво тези, които споделиха, че са си запазили часове, да споделят какво се случва. И ако се притесняват да качват снимки, могат да не си снимат цялото лице, а само носа.

Хора, попаднах на чужденки, които детайлно са си снимали и показвали операциите - на Вас какво би ви коствало да ПОМОГНЕТЕ на някой с информация и мнение?
Повечето снимки на Мартина Юрукова са с фотошоп,затова и изглежда,като Майкъл Джексън.Но мога да ти гарантирам,че Дилбер е свършил невероятна работа.Виждала съм я на живо в един магазин в Мола на Ст.Загора и трябва да ти кажа,че носът й е страхотен. Не изглежда така,както на снимките,напротив изглежда нормално и е мнг красив.А аз доста се позагледах,колкото и нахално да беше не,че ме забеляза ...бях мнг дискретна.Все пак нали съм се насочила към др.Дилбер...трябваше да се възползвам от случая и да видя работата му на живо,за да знам какво да очаквам.

Последно редактирано от bubka81 : 21st January 2018 на 01:48
Отговори с цитат
  #3107  
Стар 23rd January 2018, 16:10
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

anich4ka, видях твои снимки в Инстаграм. Носът ти е перфектен. Но ми е интересно имаш ли филъри в горната устна? Забелязвам подобен ефект при теб както при мен и както и при Майкъл Джаксън, с увисване на горната устна, което явно често се получава при ринопластка, но подобен ефект дават и филърите.
Иначе при мен нито носът нито дишането са се подобрили съществено след операцията, а минаха 4 месеца. Само дето си намерих сраствания, но моят доктор отсече че всичко било нормално, нищо че се виждат с просто око и нищо, че не мога да дишам пълноценно след толкова време. Не знам вече какво да мисля, но определено не върви на добре.
Отговори с цитат
  #3108  
Стар 26th January 2018, 22:03
alstoichkov alstoichkov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране Въпрос

Здравейте. Искам да ви попитам имахте ли скованост в горната устна след операцията? 3ти ден след операция съм и не мога да се усмихна въобще и не знам дали си въобразявам но носът ми ми изглежда, че е по-къс. Изрично поисках да нямам никакви корекции по размер и форма на носа, а само изправяне, тъй като ми се беше изкривил леко на една страна следствие на травма преди година. Докторът ме увери, че не е скъсявал или променял нищо. Но на мен ми се струва, че разстоянието между носа и горната ми устна е по-голямо от преди, а и горната ми устна скрива изцяло зъбите ми при опит за усмивка, а преди това зъбите ми се показваха изцяло. Възможно ли е да е заради отока и просто да параноясвам?
Отговори с цитат
  #3109  
Стар 26th January 2018, 23:16
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

alstoichkov, абсолютно нормално е. Ще се оправиш. Дано не ти е рязал само мускула, че моят го е отрязал и вече 4 месеца приличам на маймуна - не само усмивката ами нормално като си седя изглеждам трагично. Дори по-добре да се усмихвам, поне не съм толкова страшна и сърдита. Поне 3 мм ми се е удължила горната устна и като е дигнал и върха, което не трябваше да прави станах грух грух + маймуна. Дори ако не ме е виждал човек преди стои неестествено, просто устната си виси защото няма какво да я държи. И повлича със себе си горната част на лицето и всичко увисва
Отговори с цитат
  #3110  
Стар 26th January 2018, 23:46
alstoichkov alstoichkov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Josefine, извинявай как се нарича мускула, за който говориш?
Разтърсих се в Гугъл и видях, че това е често срещано - ринопластиката да се отразява на горната устна и по-специално да увисва. Изобщо не се бях замислял, че операцията може да повлияе на нещо друго освен носа ми. Имах хубава усмивка, сега просто устната ми слиза надолу и покрива изцяло зъбите ми
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.