IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3111  
Стар 27th January 2018, 13:05
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

depressor septi nasi. Но изобщо не е задължително да се реже, някои го правят щото не са компентни и си мислят, че не е голям проблем за пациента. Аз конкретно при мен знам че е резециран и хирургът ми каза, че наистина има увисващ ефект но той е много слаб и повечето хора не го забелязват, проблемът бил в мен щото много обръщам внимание на дребни детайли. Ама за мен не са дребни - аз му казах че не искам да ми се променя физиономията и разчитах че ще се погрижи за това. Но не го направи. И аз не знаех че ще стане така преди да се оперирам. Бях чела че първоначално се парализира и после се оправя ама не знаех че понякога режат мускула и остава за постоянно. Другото което е режат nasal spine. Това също води до увисване. При мен и той е отрязан. Не ми каза изобшо какво ми е правил, сама задавах въпроси. Още си чакам епикризата от 3 месеца, май няма намерения да я прати. Пусках снимки в един друг форум и хирург ми каза че от снимките ми се вижда че дори синусите ми са оперирани. Никой не ми го каза след операцията

Последно редактирано от Josefine : 27th January 2018 на 13:07
Отговори с цитат
  #3112  
Стар 28th January 2018, 08:03
Cocorush Cocorush не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, първо бих искала да благодаря на всички във форума, споделили мнението и опита си. Много ми помогнахте, най-вече, за да се откажа от българските хирурзи и да се насоча към турските.
Моята операция беше през декември, при д-р Емре Илхан. Много съм щастлива, че избрах точно този лекар! Той е изключителен професионалист, много мил и внимателен към пациентите си. Целият му екип е изключителен, всички ме караха да се чувствам специална и нито за миг да не се съмнявам в избора си на хирург или да се притеснявам от предстоящата ми операция.
Аз изцяло се доверих на неговото виждане, затова как трябва да изглежда нослето ми, защото нямах идея какво точно искам, освен прав нос, защото моя беше счупен и да дишам /имах здравословни проблеми, затруднено дишане, сраствания и т.н./

Вече 2-ри месец след операцията се чувствам страхотно, резултата е повече от добър и най-вече дишам.
В кабинета му се запознах с още 3 момичета от България, чиито операции бяха минали вече и изглеждаха уникално добре с новите си нослета. Едно от момичета имаше същия проблем като моя и резултата при нея беше страхотен, а сега вече и при мен. ☺️☺️☺️

Тук в България всички хирурзи ми казваха, че трябва да направя 2 операции и че с 1 няма да стане. Е, стана! Д-р Илхан го направи с 1 операция, при това без чупене, без синини и отоци по 2 месеца. Десед дни след операцията вече нямах никакви следи от нея!!!

Момичета горещо ви препоръчвам д-р Илхан!

Последно редактирано от Cocorush : 28th January 2018 на 08:24
Отговори с цитат
  #3113  
Стар 28th January 2018, 18:40
ra4o99 ra4o99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,
Видях коментара ви, на мен също горната устна е увиснала от ринопластиката.
Също така имам трудно дишане и постоянно запушен нос, може би от затрудненото дишане
Отговори с цитат
  #3114  
Стар 28th January 2018, 18:44
ra4o99 ra4o99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 5
По подразбиране

Извинете, само да ви попита, когато е изпилен гърба на носа калцира ли отново.
Отговори с цитат
  #3115  
Стар 28th January 2018, 23:26
Аватара на vanbasco
vanbasco vanbasco не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Някой знае ли д-р Илхан кога ще идва отново в София за консултации?
Отговори с цитат
  #3116  
Стар 28th January 2018, 23:35
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ra4o99 Виж мнението
Здравейте,
Видях коментара ви, на мен също горната устна е увиснала от ринопластиката.
Също така имам трудно дишане и постоянно запушен нос, може би от затрудненото дишане
Преди колко време си опериран? АКо ти е калцирало значи калцира. При мен има неравност ама май си е от самото начало там, не знам калциране ли е
Отговори с цитат
  #3117  
Стар 29th January 2018, 20:01
ra4o99 ra4o99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 5
По подразбиране

Преди 5 месеца и точно за тва питам, дали калцира когато е изпилен гърба и дишането кога се оправя, че преди играех футбол и сега чакам да заздравееееее.........
Отговори с цитат
  #3118  
Стар 31st January 2018, 01:07
mariana__m mariana__m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, не съм влизала от доста време и четох нещо за моите коментари относно операцията ми при д-р Илхан няколко страници назад.
Не знам дали моето може да се нарече ринопластика, не съм избирала метода за нея, просто се доверих на лекаря, че може да изпили малко и да добави малко, за да изправи носа, защото останалото си беше ок. Не исках нов нов, исках си моя без гърбица. За съжаление сега носът ми е по-дълъг, много широк, по-безформен и по-голям от преди, което със сигурност не е търсения ефект. Освен това е с дупка отстрани и това го прави да изглежда крив настрани. Явно някъде във възстановяването нещо е станало, снимките от операционната са добре, но и от там нямам снимка в анфас, където ми е основната драма.
Мина 1 г. Положението си е все така. Ужасно много не ми се минава пак през това, но и ужасно много не се харесвам така. Може би ще пиша скоро на доктора, поне така се разбрахме с него. Да пиша като минат 12-18 месеца.
А за болницата- определено не могат да слагат абонати. Аз такава болка от абокат не съм изпитвала, а твърдо не ми е първия. Той най-много ме боля от цялата операция. Дори си мисля, че една от причините да се подуя много след операцията е, че според мен ми сложиха ледената маска след операцията наобратно, защото изобщо не ми беше студено с нея, само по ръбчетата. Обаче бях неадекватна и уморена и нямаше как да се разбера със сестрите. Като се пооправих почнахме с Гугъл транслейт да се разбираме, поисках им лед, но те ми отказаха, защото доктпра не им бил наредил. И само след няколко часа бях като надута с помпа за колело.
Епикриза ми дадоха с много настояване и тя хич не е моята. Пише, че операцията е по отворен метод, пък тя моята не беше. Но в Турция май е така. Не държат на бумагите. И в аптеките всичко дават щедро.
Мартина, ако искаш мога да ти пратя снимки по Вайбър. От тел не мога да си отворя съобщенията, виждам че имам няколко. Като стигна до лаптоп ще чета.
Успех на всички, нищо лошо за никой, но все някой някога тегли късата клечка Въпросът е да не е стандарт тая пуста къса клечка.
Отговори с цитат
  #3119  
Стар 2nd February 2018, 11:12
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariana__m Виж мнението
Здравейте, не съм влизала от доста време и четох нещо за моите коментари относно операцията ми при д-р Илхан няколко страници назад.
Не знам дали моето може да се нарече ринопластика, не съм избирала метода за нея, просто се доверих на лекаря, че може да изпили малко и да добави малко, за да изправи носа, защото останалото си беше ок. Не исках нов нов, исках си моя без гърбица. За съжаление сега носът ми е по-дълъг, много широк, по-безформен и по-голям от преди, което със сигурност не е търсения ефект. Освен това е с дупка отстрани и това го прави да изглежда крив настрани. Явно някъде във възстановяването нещо е станало, снимките от операционната са добре, но и от там нямам снимка в анфас, където ми е основната драма.
Мина 1 г. Положението си е все така. Ужасно много не ми се минава пак през това, но и ужасно много не се харесвам така. Може би ще пиша скоро на доктора, поне така се разбрахме с него. Да пиша като минат 12-18 месеца.
А за болницата- определено не могат да слагат абонати. Аз такава болка от абокат не съм изпитвала, а твърдо не ми е първия. Той най-много ме боля от цялата операция. Дори си мисля, че една от причините да се подуя много след операцията е, че според мен ми сложиха ледената маска след операцията наобратно, защото изобщо не ми беше студено с нея, само по ръбчетата. Обаче бях неадекватна и уморена и нямаше как да се разбера със сестрите. Като се пооправих почнахме с Гугъл транслейт да се разбираме, поисках им лед, но те ми отказаха, защото доктпра не им бил наредил. И само след няколко часа бях като надута с помпа за колело.
Епикриза ми дадоха с много настояване и тя хич не е моята. Пише, че операцията е по отворен метод, пък тя моята не беше. Но в Турция май е така. Не държат на бумагите. И в аптеките всичко дават щедро.
Мартина, ако искаш мога да ти пратя снимки по Вайбър. От тел не мога да си отворя съобщенията, виждам че имам няколко. Като стигна до лаптоп ще чета.
Успех на всички, нищо лошо за никой, но все някой някога тегли късата клечка Въпросът е да не е стандарт тая пуста къса клечка.
mariana__m, заповядай на контролен преглед на 03.03.18, за да видим какъв е проблемът. Ако имаш възможност да дойдеш, обади ми се, за да ти запиша час.
Отговори с цитат
  #3120  
Стар 2nd February 2018, 11:13
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. Следващите консултации с д-р Илхан в София ще бъдат на 3-ти март. За записване на час моля обадете се на 0877909255.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:42.