IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3121  
Стар 2nd February 2018, 11:27
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Мисля, че Ви споменах и за предстоящите консултации в София с д-р Алев Джамджъоглу на 10 февруари, но не съм сигурна дали публикувах неговите страници. За информация - цената за първа операция при него е 2500 евро.
Фейсбук: https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...8137755279351/
Инстраграм: dralevcamcioglu.bg
Отговори с цитат
  #3122  
Стар 4th February 2018, 03:11
Аватара на bubka81
bubka81 bubka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alstoichkov Виж мнението
Здравейте. Искам да ви попитам имахте ли скованост в горната устна след операцията? 3ти ден след операция съм и не мога да се усмихна въобще и не знам дали си въобразявам но носът ми ми изглежда, че е по-къс. Изрично поисках да нямам никакви корекции по размер и форма на носа, а само изправяне, тъй като ми се беше изкривил леко на една страна следствие на травма преди година. Докторът ме увери, че не е скъсявал или променял нищо. Но на мен ми се струва, че разстоянието между носа и горната ми устна е по-голямо от преди, а и горната ми устна скрива изцяло зъбите ми при опит за усмивка, а преди това зъбите ми се показваха изцяло. Възможно ли е да е заради отока и просто да параноясвам?
При кой доктор се оперира?
Отговори с цитат
  #3123  
Стар 4th February 2018, 03:13
Аватара на bubka81
bubka81 bubka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefine Виж мнението
alstoichkov, абсолютно нормално е. Ще се оправиш. Дано не ти е рязал само мускула, че моят го е отрязал и вече 4 месеца приличам на маймуна - не само усмивката ами нормално като си седя изглеждам трагично. Дори по-добре да се усмихвам, поне не съм толкова страшна и сърдита. Поне 3 мм ми се е удължила горната устна и като е дигнал и върха, което не трябваше да прави станах грух грух + маймуна. Дори ако не ме е виждал човек преди стои неестествено, просто устната си виси защото няма какво да я държи. И повлича със себе си горната част на лицето и всичко увисва
А вие при др. Илхан ли се оперирахте?
Отговори с цитат
  #3124  
Стар 4th February 2018, 14:13
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Авшар
Отговори с цитат
  #3125  
Стар 25th February 2018, 00:00
Irrenn Irrenn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Mims2018 би ли споделила с мен как мина операцията при д-р Барис Чакир. След като прочетох твоя коментар доста се порових за него и определено ми харесват носовете, които прави. Имейлът ми е irenakirova@abv.bg Благодаря ти.
Отговори с цитат
  #3126  
Стар 28th February 2018, 07:46
Ice_boy9 Ice_boy9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefine Виж мнението
Авшар
Здравей Josefine. Моля те виж си съобщението в фейсбук Димитър Димов. Хора на 6ти ден съм след операцията и изглеждам потресаващо и не спирам да плача. Устата ми е парализирана и не мога изобщо да я отворя. Моля ви кажете ще се оправи ли това
Отговори с цитат
  #3127  
Стар 28th February 2018, 09:45
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice_boy9 Виж мнението
Здравей Josefine. Моля те виж си съобщението в фейсбук Димитър Димов. Хора на 6ти ден съм след операцията и изглеждам потресаващо и не спирам да плача. Устата ми е парализирана и не мога изобщо да я отворя. Моля ви кажете ще се оправи ли това ���������������� �������������
писах ти майл, на фейса не съм получила нищо. На 6 ден е нормано да изглеждаш потресаващо. По-натам ще свикнеш - особено ако те е осакатил няма оправия и ще ти се наложи. Дано да не е, аз нямах тоя късмет. Аз не знам защо оперираните при Авшар тук само го хвалят и никой не се оплака от страничните ефекти, които са меко казано загрозяващи. Дори и да са минимални няма как да не си ги забелязват и да си ги харесват. Нали затова е тоя форум, всеки искрено да си сподели впечатленията. То наистина зависи и на кой какво му е правено, аз лично видях оперирани при него паралелно с мен и при тях този ефект дори на 6 ден го нямаше - изглеждаха си нормално и в моите и в техните си очи. Но съм сигурна че тук са писали хора с отрязан депресор септи и съответните естетични дефекти, до които води. Пишат, че с времето всичко се нормализирало, но ако тоя мускул е отрязан няма как да се нормализира и бъде като преди защото той не се реконектва от самосебе си, както много хирурзи се опитват да ни убедят. Може и евентуално да се реконектне ако е отрязан по-надолу, но ако е откачен от колумелата няма шанс.
Отговори с цитат
  #3128  
Стар 16th March 2018, 12:48
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. На 14 април ще проведем безплатни консултации с д-р Алев Джамджъоглу в София. За информация при него цената за първа операция е 2500 евро.
За записване на час - 0877909255 или лично съобщение в страниците му:
Фейсбук: https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...8137755279351/
Инстаграм: dralevcamcioglu.bg
Отговори с цитат
  #3129  
Стар 18th March 2018, 15:13
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

тоя форум го обърна на сайт за безплатни обяви, мисля че по веднъж на страница е достатъчно да си пишеш услугите. Бизнес, бизнес ама вече доста нахално взимаш да подхождаш.
Отговори с цитат
  #3130  
Стар 22nd March 2018, 03:54
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте на всички... не съм писала от 2 години може би... и тази година най-накрая реших да си направя операцията.... Спряла съм се на Дилбер... след като съм разгледала страшно много негови снимки на клиенти...
Въпроса ми е някой знае ли кога ще прави консултация в България.. и също така понеже разбрах че с английския не са много добре в клиниката ... ако реша да си запазя час направо в Турция за консултация ,с кого трябва да се свържа ?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:43.