IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1331  
Стар 16th November 2016, 16:39
desita_g desita_g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Предстои ми ринопластика във ВиА Медика. Някой оперирал ли се е там да ми каже как протича всичко, какво ще ми е необходимо да си нося? Казаха ми без пижама, чехли, кърпа...само четка и паста за зъби, ноо ....
Ще ми е много полезно, ако някой се включи с разказ как протича престоя в тази клиника
Отговори с цитат
  #1332  
Стар 28th November 2016, 14:49
desita_g desita_g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте отново! Влиза ли някой в този форум или ще си пиша сама
Мина и моята ринопластика, днес ми е 7 ден и имам някои притеснения, въпросчета... ще съм по-спокойна, ако чуя мнението на някой преминал вече през този възстановителен период.
Отговори с цитат
  #1333  
Стар 25th December 2016, 14:50
teodoraatanasova teodoraatanasova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 9
По подразбиране

здравей...какви притеснения имаш? моята операция беше на 12.12.2016 днес ми е 14 ден но съм в депресия направо
Отговори с цитат
  #1334  
Стар 6th March 2017, 22:09
dessy_dessy dessy_dessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране

здравейте, знам че сигурно някъде назад е отговаряно на тези въпроси, но след колко време е безопасно да се носят слънчеви очила, както и умерено излагане на слънце
Отговори с цитат
  #1335  
Стар 3rd April 2017, 18:22
Аватара на karina_
karina_ karina_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте. Днес ми свалиха превръзките(7ден след операцията).Въпросът ми е дали мога да го мокря вече и кога мога да използвам грим? Благодаря!
Отговори с цитат
  #1336  
Стар 18th April 2018, 21:17
Burattino Burattino не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Как се решихте? Мамка му. Откакто се помня си мечтая за тази операция. Ходих да бачкам на круизен кораб заради нея. Изгърбих се от миене на чинии. И когато беше най-тежко, стисках зъби, затварях очи и си представях операцията. Сега имам насрочена дата и съм на път да я отложа, защото се ПАРАЛИЗАМ от страх. Първо пълната упойка, после резултатът... Интернет е безмилостен в това отношение. Не е ли интересно как мечтаем за нещо цял живот, а когато то е пред нас се страхуваме да го уловим. Знам, че отлагането на проблемите само ги задълбочава но... От друга страна, след като си платя операцията излизам на нула, което също е някаква причина, с която оправдавам страха си. Хората са казали - внимавай какво си пожелаваш, защото може и да ти се сбъдне. Чак сега разбрах смисъла на тази поговорка. Въпросът ми е прост. Как се престрашихте? Имаше ли душевни борби? Случвало ли ви се беше да се събуждате посред нощ изтръпнали от ужас?

Последно редактирано от Burattino : 18th April 2018 на 21:24
Отговори с цитат
  #1337  
Стар 24th April 2018, 09:09
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Много трудно се реших - винаги съм го искала, но винаги ме е било страх от операции и го бях изключила като възможност някога да се престраша. А пари винаги съм имала, така че това не е било пречка. Престраших се като започнах да си мисля за друг вид корекции, уж по-безобидни. Но като се разрових се оказа, че не са и от тях даже се умира. Но вече бях настроила да си правя нещо и се оказа, че ринопластиката е най-безобидна в смисъл, че не попаднах някой да е умрял от нея. В крайна сметка излезе, че поради факта че е лицева операция хич не е безобидна, ама това го разбрах след дъжд качулка. Оказа се и че пълната упойка, поне по начинът по който при мен мина всичко и от която най-много ме беше страх, всъщност не е толкова страшна. Отделно много четох за оперирани и си викам "Аз ли съм най-страхливата и заради тъп страх ще си нося клюна цял живот". По-страшното е резултатът и те съветвам добре да се информираш преди да легнеш под ножа и да кажеш ясно на хирурга ти какво искаш и не искаш, защото аз не го направих и в момента си нося последствията.
Отговори с цитат
  #1338  
Стар 24th April 2018, 12:19
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте и от мен!Аз пък бих казала,че бързо се реших,при мен пък проблема бяха парите. Даже бих казала малко през глава се хвърлих...само снимки съм разглеждала,не съм влизала във форумите.Моята беше преди 6 години,исках само и единствено премахване на гърбицата.И да бъда близо до доктора,защото бях с малко дете и нямах възможност да пътувам.Каквото му казах това направи,не изпитвах страх,трудното ми беше докато се реших да отида на консултация....от там нататък...само като си представех че няма да имам гърбицата,се успокоявах.Но сега след 6 години и постоянно четене във форумите и гледане на резултати на турските хирурзи се замислям за втора операция и малко ме е яд,че преди това не съм се поинтересувала достатъчно,но не съжалявам че се подложила на такава интервенция. Burattino как си?Кога ще е операцията и кой е доктора ако не е тайна? Josefine при теб как е положението? Четох ти постовете.Ето че и при известните и скъпи хирурзи има незадоволителни резултати.Замисляш ли се отново за корекция?

Последно редактирано от zozalina : 24th April 2018 на 12:30
Отговори с цитат
  #1339  
Стар 24th April 2018, 21:00
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Ще изчакам да мине година. При мен проблемът не е толкова в самия нос, колкото в увисване на физиономията. Дори с влошеното дишане почвам да свиквам, но с назалните бръчки не мога да се примиря и като гледам единствената ми опция е фейслифт. Според хирурга ми това е оток и би трябвало да спадне с времето ама ето 7 месеца подобрение няма. Само с отслабване не съм пробвала, иначе масажи, упражнения правя и тц - нищо. Физиономията ми е видимо променена и то на към по-зле, а точно това не исках. Но имам време - ще чакам, ща не ща. Току виж стане чудо
Отговори с цитат
  #1340  
Стар 17th June 2018, 11:24
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djack Виж мнението
Здравейте .Отдавна се каня да си направя ринопластика бях се насочил към Асен Асенов но в последния момент се разколебах и не отидох . Но все си ме тормози този нос .

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.ph...529075587y.jpg

Имам съвсем лека гърбичка която ми се вижда само от единя профил , носът ми е някакъв шашаво чип и това чипото много ми стърчи напред ,дали е лесно да се махне аз като го пипам и мърдам там няма кост която да се пили незнам от какво е съставен все едно само от кожа . Другия ми проблем е че леко ми увисва носа когато се усмихвам . Не искам много , според вас дали Асенов може да се справи с лекото изпиляване на гърба и прибиране на чипото от носа ми , и леко повдигане на върха .
Не стъпвай при този касапин Асенов,толкова много осакатени носове при него!!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:24.