IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3151  
Стар 5th September 2018, 11:14
inichka inichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SpiralStatic Виж мнението
Здравейте,
Имам насрочена дата за операция при д-р Дилбер след 4 месеца. Първо се бях спряла на д-р Илхан, но нямаше свободни часове за консултацията в София като звъннах. Още на следващия ден ми попадна подобно събитие във Фейсбук, консултация с д-р Дилбер след 2 седмици, и така стана
Общо взето по моя нос има доста да се работи - големичък, гърбав, с големи ноздри, леко увиснал връх и колумела. Нямам търпение вече, преведох първоначалната сума и хотел резервирах.
Здравейте, мога ли да попитам как записахте час и на каква сметка преведохте парите, тъй като кореспондирам с един номер, но искам да съм сигурна, че не е някаква измама. Кога е датата на операцията Ви?
Отговори с цитат
  #3152  
Стар 4th October 2018, 14:08
rsva1738 rsva1738 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Някой от оперираните може ли да ми даде контактите на Зюлейха и да ми разкаже малко повече за престоя при нея?
Благодаря!
Отговори с цитат
  #3153  
Стар 5th October 2018, 10:56
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравей,пиши ми на anelka_a_d@abv.bg
Отговори с цитат
  #3154  
Стар 12th October 2018, 07:07
tititito tititito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране Кожата след ринопластика

Здравейте, искам да Ви попитам как изглежда кожата на лицето ви след ринопластика? При мен минаха два месеца от операцията, но кожата ми е много отпусната и някак си идва в повече не знам как точно да го изкажа. Около очите ми стои много странно, като палатка е свлечена и се опъва ако вдигна вежди . Мажехте ли се с нещо за стягане на кожата и дали има шанс да се свие и да с адаптира към новия скелет на носа и да прилепне плътно към него?
Отговори с цитат
  #3155  
Стар 19th October 2018, 12:15
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране


Последно редактирано от Savi : 5th January 2019 на 14:48
Отговори с цитат
  #3156  
Стар 29th October 2018, 09:01
Elyely Elyely не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте. Моля Ви за съвет. Сумата от 3500 евро ми е непосилна - на една заплатка съм. А много искам да направя ринопластика. Този нос ми пречи в целия ми живот. Дали мога да успея да намеря добър хирург за около 2500 евро. При тотални лишения от всичко тази сума ми е по-възможна.Съжалявам, че занимавам с битовизми , но прочитайки форума съм се наплашила много. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #3157  
Стар 29th October 2018, 13:05
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elyely Виж мнението
Здравейте. Моля Ви за съвет. Сумата от 3500 евро ми е непосилна - на една заплатка съм. А много искам да направя ринопластика. Този нос ми пречи в целия ми живот. Дали мога да успея да намеря добър хирург за около 2500 евро. При тотални лишения от всичко тази сума ми е по-възможна.Съжалявам, че занимавам с битовизми , но прочитайки форума съм се наплашила много. Благодаря предварително
Здравейте. Цената за първа операция при д-р Алев Джамджъоглу е 2500 евро. https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...8137755279351/
Отговори с цитат
  #3158  
Стар 5th November 2018, 21:47
Аватара на bubka81
bubka81 bubka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tititito Виж мнението
Здравейте, искам да Ви попитам как изглежда кожата на лицето ви след ринопластика? При мен минаха два месеца от операцията, но кожата ми е много отпусната и някак си идва в повече не знам как точно да го изкажа. Около очите ми стои много странно, като палатка е свлечена и се опъва ако вдигна вежди . Мажехте ли се с нещо за стягане на кожата и дали има шанс да се свие и да с адаптира към новия скелет на носа и да прилепне плътно към него?
А вие при кой доктор си правихте ринопластиката? До сега не съм чела подобни отзиви от други участници във форума.Наистина много странно.На мен ми предстои ринопластика през месец януари и малко се притесних да не би да получа същия ефект.
Отговори с цитат
  #3159  
Стар 12th November 2018, 18:18
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

И при мен го има това с кожата, но не толкова имам много кожа колкото че е отпуснато цялото ми лице и като подпухнало дори. Почти на година и 2 месеца съм post op, но този ефект все още го има. Намалял е, но го има. Съмнявам се някога да изглеждам нормално. Да питам - на някой излизали са му гнойни пъпки във или по носа след операция. При мен се случи 2 пъти вътре в носа, но знам за големи циреи изникнали отвън и ми е интересно има ли др такива случаи и с времето спират ли да излизат
Отговори с цитат
  #3160  
Стар 13th November 2018, 10:04
tititito tititito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране

В самия нос не са ми излизали пъпки, но по лицето постоянно ми се появяват големи гнойни пъпки а никога не съм имала такъв проблем. Не знам много станаха страничните ефекти. Проблема с кожата също си стои. Не знам колко време е нужно за да се адаптира кожата към новия скелет на носа.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:42.