IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st March 2012, 13:16
Ver_angelova Ver_angelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране какво е подходящо да спортувам

Здравейте, не знам дали трябваше да пускам тема тук но имам едно питане. От доста време се опитвам да спортувам защото искам да си стегна тялото, но все не ми остава време, преклено съм заета с работата си и едиснтвеното време в което ми остава време да спортувам е към 21-22 вечерта когато вече виждам само възглавници Та въпроса ми е да ми даде някакъв съвет или идея как да се стегна без да ми се налага да седа по 2часа във витнеса. В общи линии съм висока 170см, тежа 52кг, обикалям постоянно по планини, разходки с двете кучета и т.н. ама нещо не мога да постигна желания ефект,. Нямам какво да свалям като излишни килограми искам да развия малко мускули. Ето и снимка как горе долу изглеждм..Моля помагаите че досега се консултирах с два фитнес инструктура и двамата ми правят едни програми за всеки ден във фитнеса а аз просто нямам кога
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st March 2012, 17:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Пробвай с каланетика или пилатес Можеш да си намериш разни програми в нета и вечер докато гледаш ТВ ,можеш да си ги правиш на пода Не знам как се храниш , но това също се отразява
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st March 2012, 19:04
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Ох, да ти имам проблема. Аз, ако бях на твое място нищо нямаше да правя
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd March 2012, 15:51
Ver_angelova Ver_angelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Rabiosa абе имам си нужда ще ми висне задника а искам да се стегна,
Susan за тези програми из нета да си кажа много съм ги гледала и никога не съм мислила че реално имат ефект)))ще се порова още малко а ако на вас ви хрумна нещо по добро казвайте мерси за помоща
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd March 2012, 15:54
Ver_angelova Ver_angelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране

а относно храната, да си кажа не се лишавам от нищо, хапвам си и то доста добре. Пуша пия алкохол и много цигари.......и кафее.. Като цяло не се тъпча с некви боклуци гледам да хапвам по хубава храна, салатки, черен хляб, не мазни меса сирене, пия много фрешофе
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th March 2012, 16:00
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Аз ходих около 1,5 год на лечебна йога, но в последно време когато съм заета през деня играя вечер йога в къщи. Имам също и веларгометър, гирички от 3 кг и малък батут за скачане....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th April 2012, 22:06
catwalk catwalk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Здравей,
много си си добре, да знаеш. Според мен каране на колело или леко кросче ще те накарат да се чувстваш по-стегната в зоните, които споменаваш.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th July 2012, 17:08
denil denil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Пробвай с плуване - там всяко мускулче участва и се развива естествено и пропорционално - не е като във фитнеса да помпиш едно, а другото да спи...

Плуваш здраво и постоянно и си оправила всички мускули от раз. Освен това е лесно и приятно като да измислиш забавни пожелания за имен ден или пък като сме тръгнали на вълна пожелания да бъде пожелания за годишнина от сватба. Лесно, приятно и най-вече с ефект. Тренираш яко няколко месеца и после Честит юбилей. Нищо повече не ти трябва Може би само няколко хитри пожелания за кръщене на момиченце

Последно редактирано от denil : 9th October 2012 на 08:00
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th August 2012, 14:14
molel4eto molel4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
По подразбиране

От плуването и аз се чувствам много добре. Но за съжаление само лятото го практикувам, имам лични съображения относно басейните ...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th August 2012, 20:50
Emma83 Emma83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Ами без физическа активност няма как - като нямаш никакво време за фитнес, то значи нямаш време и да караш колело, да тичаш или да ходиш на плуване. Решението е да намериш време, по 1 час на ден е достатъчно, а тогава варианти вече много.

Иначе от снимката си си много добре, даже си кльощава според мен. Не те знам какво искаш да стягаш...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквоподходящодаспортувам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:13.