IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th February 2016, 20:39
Gadjeva Gadjeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 3
По подразбиране Ринопластика

Здравейте,скоро си правих ринопластика,но след като ми махнаха лонгетата видях,че носа сякаш ми е на една страна.гърба е прав,но някакси надолу върха кривее.От едната страна е по-качено от другата.
Вие как мислите,дали ще св оправи?
На някой случвало ли му се е след риноплатика?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th March 2016, 20:45
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Какво става с носа ти?Аз мисля, че нещо като е криво по тялото няма как само да се изправи.Най-вероятно не са си свършили добре нещата.Кой беше хирурга?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th December 2016, 15:38
teodoraatanasova teodoraatanasova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 9
По подразбиране

на мен днес ми е 14 ден след риното .Върха ми кривееше първите дни но сега е по добре.носа все още е отекал в ляво
качи снимка да те видим
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th December 2016, 17:07
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Разкажете подробно как протича едно такова нещо, колко време трае, какви упойки, колко шева и къде, лежи ли се после в болница, синини, отоци, колко време е възстановява, кога се вижда окончателния ефект...???
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th January 2017, 14:36
teodoraatanasova teodoraatanasova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 9
По подразбиране

днес ми е 30 ден..не си харесвам носа
операцията ми беше на 12.12.2016 в "Тримонциум" Пловдив при д-р Христо Петров
платих 580лв за септоринопластика по здравна каса Преди операцията сутринта ми взеха кръв,ренген,кардиограма..сл ожиха ми предупойката и ме заведаха в операционната. .заспала съм...когато се сабудих си бях в стаята и много ми се гадеше.Не ме болеше изобщо..повърнах 2 пъти черна кръв и ми олекна.Чувствах се малко отмаляла.Преспах в болницата.На сутринта ми махнаха тампоните,не ме болеше и ми казаха че мога на обед да си трагна.След операцията постоянно тече крав и секрети през тампоните..1вия ден нямах отоци и синини.2рия обаче да...след около 6 дни не ми личеше че са ми правили нещо като изключим конците старчащи от носа ми...гипс нямах.Имах крив канал носа ми беше на една страна остър връх...скасиха ми върха,повдигане на връхче,пилене от едната страна,вземане с глето на малка гърбичка и изправяне на канал...сега 1
месец след ОП връхчето ми кривее,пилената страна е крива,появи ми се гарбица (( ужас
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th January 2017, 15:10
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Тeodoraatanasova, съжалявам много за случилото се. Стискам палци да е временно и да се промени нослето ти. Трябвало е по-добре да се информираш относно специалистите в България, които могат да правят що-годе добри носове. А те не са повече от 3-ма човека (по мои наблюдения Джамбазов, Йорданов и Енчев, който взима много скъпо). За тези смешни пари, които си дала при този лекар, не знам какви резултати си очаквала... Гореспоменатите доктори взимат доста по-високи суми, но си знаят цената на труда и са направили множество хубави носове. Със сигурност има и изключения с разочаровани хора, но са много малко в сравнение с разочарованите от другите касапи, които са адски некадърни. Все пак това е лице и не бива да се рискува. По-добре да събираш пари повече време и да отидеш направо в чужбина или поне при някой от нашите добри професионалисти. Съжалявам, ако съм била по-рязка, но исках да се включа, за да предпазя други дами от грешката да ходят на ринопластика за 500-1000лв. при някакви измислени доктори. Тази грешка ще ви струва много по-скъпо, защото една ревизия е на космическа цена за средностатистическия българин. Не го правете!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd February 2017, 09:15
teodoraatanasova teodoraatanasova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 9
По подразбиране

Да ще правя може би втора ринопластика Днес ми е 52 ден носа само сутрин е отекал,кривото врахче малко се намести но все още кривее.Двата профила са ми раслични
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd February 2017, 18:55
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Тeodoraatanasova, съжалявам много за случилото се. Стискам палци да е временно и да се промени нослето ти. Трябвало е по-добре да се информираш относно специалистите в България, които могат да правят що-годе добри носове. А те не са повече от 3-ма човека (по мои наблюдения Джамбазов, Йорданов и Енчев, който взима много скъпо). За тези смешни пари, които си дала при този лекар, не знам какви резултати си очаквала... Гореспоменатите доктори взимат доста по-високи суми, но си знаят цената на труда и са направили множество хубави носове. Със сигурност има и изключения с разочаровани хора, но са много малко в сравнение с разочарованите от другите касапи, които са адски некадърни. Все пак това е лице и не бива да се рискува. По-добре да събираш пари повече време и да отидеш направо в чужбина или поне при някой от нашите добри професионалисти. Съжалявам, ако съм била по-рязка, но исках да се включа, за да предпазя други дами от грешката да ходят на ринопластика за 500-1000лв. при някакви измислени доктори. Тази грешка ще ви струва много по-скъпо, защото една ревизия е на космическа цена за средностатистическия българин. Не го правете!
Джамбазов, Йорданов и Енчев не правят що- годе добри носове,особено от Джамбазов и Енчев най-много осакатени носове.В България не се родил добър лекар и специалист за правене на носове
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th February 2017, 03:33
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Аliona, всеки си има мнение и не искам да споря. Всички разбрахме, че ти си пострадала от Асенов и искрено ти съчувствам за което, но това не ти дава право категорично да отсичаш, че всички български хирурзи са пълни некадърници. Това не е така. Сигурна съм, че е имало разочаровани пациенти, но с очите си съм виждала и много хубави резултати. Вярно е, че в Турция на 100% е по-безопасно и правят не просто хубави, а в повечето случаи СТРАХОТНИ носове, но нека да не забравяме финансовия фактор, който също не играе малка роля. До преди няколко месеца ти също обмисляше консултация с Йорданов, не знам защо изведнъж така си обърна мнението за българите като цяло. Да, за ревизия - категорично Турция. Но за първа операция смятам, че и нашите биха се справили, особено ако пациентът няма нереални очаквания за съвършен нос. Другият ми апел към хората е да се оперират само ако имат реален дефект на носа, а не просто от каприз, както примерно Емануела каза в Биг брадър, че иска да си пипне носа. Направо ме потресе.
И все пак не вярвам, че някой ще отрече, че ако teodoraatanasova се беше оперирала при Джамбазов, Йорданов или Енчев, на 90% щеше да получи нормален нос (не задължително съвършен, но поне нормален). Важно е хората да знаят кои са топ имената в България, ако нямат възможност да се оперират в чужбина! В противен случай ще се доверяват на разни безизвестни касапи и ще имат немислими проблеми!
Teodoraatanasova, още веднъж съжалявам за случилото се и не губи кураж! Не забравяй, че един нос не е достатъчен, за да си красив, затова се постарай да запазиш самочувствието и увереността си. Стискам палци да получиш мечтания от теб нос и да забравиш за това кофти преживяване.

Последно редактирано от evi07 : 8th February 2017 на 03:36
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th February 2017, 00:00
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Аliona, всеки си има мнение и не искам да споря. Всички разбрахме, че ти си пострадала от Асенов и искрено ти съчувствам за което, но това не ти дава право категорично да отсичаш, че всички български хирурзи са пълни некадърници. Това не е така. Сигурна съм, че е имало разочаровани пациенти, но с очите си съм виждала и много хубави резултати. Вярно е, че в Турция на 100% е по-безопасно и правят не просто хубави, а в повечето случаи СТРАХОТНИ носове, но нека да не забравяме финансовия фактор, който също не играе малка роля. До преди няколко месеца ти също обмисляше консултация с Йорданов, не знам защо изведнъж така си обърна мнението за българите като цяло. Да, за ревизия - категорично Турция. Но за първа операция смятам, че и нашите биха се справили, особено ако пациентът няма нереални очаквания за съвършен нос. Другият ми апел към хората е да се оперират само ако имат реален дефект на носа, а не просто от каприз, както примерно Емануела каза в Биг брадър, че иска да си пипне носа. Направо ме потресе.
И все пак не вярвам, че някой ще отрече, че ако teodoraatanasova се беше оперирала при Джамбазов, Йорданов или Енчев, на 90% щеше да получи нормален нос (не задължително съвършен, но поне нормален). Важно е хората да знаят кои са топ имената в България, ако нямат възможност да се оперират в чужбина! В противен случай ще се доверяват на разни безизвестни касапи и ще имат немислими проблеми!
Teodoraatanasova, още веднъж съжалявам за случилото се и не губи кураж! Не забравяй, че един нос не е достатъчен, за да си красив, затова се постарай да запазиш самочувствието и увереността си. Стискам палци да получиш мечтания от теб нос и да забравиш за това кофти преживяване.
Спор няма как да има,второ аз не съм единствена пострадала от Асенов,и ми дава право категорично да отсичам,след като ме осакати за цял живот!! Ако почетеш на дълго и на широко в турска тема или в тема за Асенов то ще видиш че сме десетки ,а тези които не споделят по форуми сигурно ще са стотици.И понеже смяташ че нашите докторчета с първа биха се справили,та за това ли хиляди хора след тяхното "справяне" си оправят сакатлъци с ревизии в Турция нали?!!! Да мислих за една консултация при Йорданов,но след щателно проучване и комуникация с момичета оперирани от него не смятам да си губя време ,пари и остатъка от здравето си. Една глупава грешка ми е достатъчна,вземах си поука с цената на здравето си!! Относно финансовия фактор -да не са малко парите,но нима здравето и живота не са по- скъпи и по-важни ? Парите се печелят,вземат се заеми,а нов нос и ново здраве можеш ли да вземеш на заем ??? По умно ли да даваш по 3500 минимум на некадърници които те осакатяват за цял живот?! Избора си е ваш,но не смятам че много хубаво и правилно да се възхваляват доктори за които писано тук от хиляди пострадали и по този начин да се подвеждат заблудени и объркани момичета,няколко видяни хубави носове на фона хиляди осакатени страшна реклама Който си има акъл в главата ще си направи правилен извод и правилното решение къде да се оперира,дали в България за 3500 с 99.99% риск да бъдеш осакатен или около 7000 за 100% здрав нос в Турция. ТОЧНО ДЖАМБАЗОВ И ЕНЧЕВ са ТОП имена на най-много осакатени носове!!! След толкова изписано за тези от толкова много пострадали хора от тях да кажеш че са ТОП имена направо си е престъпление
Един малък съвет- не се доверявайте така сляпо и безразсъдно на хвалбите за някой доктор щото някой бил видял няколко уж добри резултати,трябва да бъдат стотици и хиляди добри резултати без осакатено здраве !! Успех на всички,бъдете живи и здрави,разумни и отговорни за избора си на доктори,помнете че нов нос и здраве нито се купува в магазина нито се взема на заем

Последно редактирано от aliona : 9th February 2017 на 00:02
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:02.