IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1111  
Стар 29th June 2013, 18:06
Kotioo Kotioo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Супер Ели!!!
Отговори с цитат
  #1112  
Стар 29th June 2013, 18:22
Kotioo Kotioo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Отговори с цитат
  #1113  
Стар 29th June 2013, 20:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Гери, в чужбина съм в момента и немога да ти отговоря на личното съобщение. Не знам защо. В понеделник ще ти пиша за каквото ме пита. Но не се притеснявай - моята позната ще оправи работата. Ели беше при нея и е много доволна.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1114  
Стар 2nd July 2013, 19:00
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Аз само ще Ви дам информация от моята последна консултация с Илхан. Имах дата за 29.07 , но не му хареса кожата ми и датата отпадна . Така че пак съм в изходна позиция. Ще чакам есента за лазерни процедури на кожата пък да видим дали ще има промяна. Писна ми от това чакане и надяване, но явно нещата са сериозни и поне виждам , че не иска да ми вземе парите. Неговата м/у народна асистентка преди това е работила при Авшар и общо взето комуникацията с чужденците се е подобрила драстично .
Отговори с цитат
  #1115  
Стар 2nd July 2013, 19:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Еее, стига де! Аз бих се фрустрирала!
Какво ти препоръча да правиш за кожата?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1116  
Стар 3rd July 2013, 05:29
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Ами стана ми неприятно с това отлагане , нищо не ми каза. Да си я оправям - това си е моята задача Ти как си иначе Нелка ? Става ли финно нослето ?
Отговори с цитат
  #1117  
Стар 3rd July 2013, 08:23
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elly Stefanov Виж мнението
Ето и малко снимки от днес - 13-ти ден след операцията. Носа ми е все още подут и с вирнат връх, на снимките съм без фон дьо тен и коректор за тъмни кръгове под очите (за което се извинявам). Дишането е добре, продължавам с морската вода да правя промивки.
Цитирай:
Първоначално написано от ai6erasimova Виж мнението
Mmm pri kogo mislite da se operirate sled treta operasiya
Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Аз само ще Ви дам информация от моята последна консултация с Илхан. Имах дата за 29.07 , но не му хареса кожата ми и датата отпадна . Така че пак съм в изходна позиция. Ще чакам есента за лазерни процедури на кожата пък да видим дали ще има промяна. Писна ми от това чакане и надяване, но явно нещата са сериозни и поне виждам , че не иска да ми вземе парите. Неговата м/у народна асистентка преди това е работила при Авшар и общо взето комуникацията с чужденците се е подобрила драстично .
Ako nevise 4aka moje da potirsite nyskoy drug
Da otidite na pregled i toy da vidite ko ste vi kaje
Отговори с цитат
  #1118  
Стар 3rd July 2013, 09:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Ами стана ми неприятно с това отлагане , нищо не ми каза. Да си я оправям - това си е моята задача Ти как си иначе Нелка ? Става ли финно нослето ?
Да, става финно. Бавно, но определено има промяна и то огромна. Явно кожата наистина си е много важна, защото при дебелите, като моята, спадането става доста по-бавно.
Кийри, имаш ЛС!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1119  
Стар 3rd July 2013, 11:05
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Ами стана ми неприятно с това отлагане , нищо не ми каза. Да си я оправям - това си е моята задача Ти как си иначе Нелка ? Става ли финно нослето ?
Kакво ти има на кожата ? Ако е с пъпки или възпалена, съвсем нормално е да отложи операцията.
Отговори с цитат
  #1120  
Стар 3rd July 2013, 15:01
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Elly Stefanov, много добре ти е станало нослето, честито! Не мисля обаче, че счупването, за което си писала, е главният виновник за формата на носа ти преди операцията. По-скоро си е ген това висване.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:47.