IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th January 2009, 15:08
deni81 deni81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 1 243
По подразбиране Бихте ли експериментирали да отидете на нудиски плаж?

Заинтригувана от една друга тема реших да запитам и да отговоря на един въпрос. Дали ей така от любопитство и ако в курортното селище където почивате има само такъв плаж бихте се престрашили да експериментирате 2-3 дни с посещение на нудистки плаж?
Аз за себе си веднага отговарям:
Преди две години на Златните се получи така че бяхме в последния хотел Гларус до рибарското селище и непосредствено до такъв плаж и на третия ден с мъжът ми решихме да експериментираме и да усетим тръпката да се печеш и къпеш гол. По точно да сваля и долнището на банския защото горнище не нося от години освен ако не сме с приятели на плаж. Първите един-два дни ми беше терсене но останалите дни свикнах и въобще не ми правеше впечатление и усещането беше много приятно. Само да допълня че плажа не беше пренаселен и нямаше повече от двайсет - трийсет човека главно двойки.
Още веднъж сме сваляли банските на плаж но не на нудистки плаж а на един безлюден плаж на Камчия където нямаше повече от 4-5 хавлии на големия плаж до устието на реката.
Така че ако някой е експериментирал има мнение или спомен от подобно плажуване нека драсне някой ред.
__________________
Пеперудено влюбена
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th January 2009, 15:20
kalinka_malinka kalinka_malinka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 428
По подразбиране

Ами аз съм ходила на нудиски плаж 3 години подред , но на 3тата година на къмпинга на който ходя се бяха довлекли много хора и си останах по монокини
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th January 2009, 15:22
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Не срЪм ма Йе
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th January 2009, 15:22
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Абсолютно винаги, когато имам тази възможност бих отишъл на нуди плаж. Изобщо няма да се замисля!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th January 2009, 15:23
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Мили, може би ти имаш нещо, което другите нямат ли
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th January 2009, 15:24
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Аз определено мисля да експериментирам следващата година с нуди плаж. Една приятелка много ме нави, а и аз по никакъв начин не се срамувам от тялото си.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th January 2009, 15:25
kalinka_malinka kalinka_malinka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 428
По подразбиране

Ами не се знае .....хаххаха
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th January 2009, 15:27
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Моята половинка при първа възможност го прави...Аз не се чувствам много комфортно, но на няколко пъти съм се престрашавала. Като цяло обаче лично не съм му фенка. Много съм срамежлива
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th January 2009, 15:28
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Абсолютно винаги, когато имам тази възможност бих отишъл на нуди плаж. Изобщо няма да се замисля!
Да срам...
Когато бях малка ме беше срам да си купя ФаФла от магазина....
Представяш ли си за какво говориме...
Сега ме е срам да се обаждам на непознати, да искам сметката от сервитьора, да пазарувам от магазина, на купувам билети за кино........... не съм в часовете ...........
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th January 2009, 15:36
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Когато винаги ходих на нудистки плажове имах няколко резона.

Там винаги има по малко хора, никой не те заглежда, нито ти зяпаш насам натам, защото просто не ти прави впечатление. Там цари едно приятелство между общноста, което го няма никъде.

Винаги носих плодове на плажа и имам традиция, като нарежа динята например, да поднеса по едно парче на всички съ-нудисти. В Несебър стана такава традиция, че накрая всеки мъкнеше разни неща и си устройвахме яка трапеза. Като се срещахме из града се поздравявахме, като приятели.

Общуването там е на друго ниво. Едих ден дойде една мацка - самичка. Веднага се появи някакъв чикиджия и взе да се навърта край нея. Викам на жена ми - "ще я поканя да си сложи хавлията до нас, да я остави тоя малоумник на мира" Поканих я, и тя след малко дойде. Оказа се, че чака гаджето и да пристигне от Врна мисля че бяха. На следващия ден пристигна и той. Такива знаменити карти правихме с тях. Оказа се, че бяха вариететни танцьори.

Един ден пък пристигна цяла група акробати. Събрахме се да ги гледаме как тренират голи. Много е впечатлително какво става с патетата на мъжете при салта или с женските гърди а няма да ви разправям за шпагатите във вертикално положение. Вероятно е страхотно за секс.

Сега не е така. Навъдиха се маса досадни зяпачи, цигани, строители от близките строежи......нудистките плажове, не са това което бяха!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бихтелиекспериментиралидаотидетенанудискиплаж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.