IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1391  
Стар 29th June 2011, 09:49
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Тytik какъв гланц и протектор ползваш,че моята коса е една без блюсък.
Аз до скоро ползвах спрейчето за топлинна защита на Syoss , но не съм доволна.
Отговори с цитат
  #1392  
Стар 29th June 2011, 15:57
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Тytik какъв гланц и протектор ползваш,че моята коса е една без блюсък.
Аз до скоро ползвах спрейчето за топлинна защита на Syoss , но не съм доволна.
Ооо,това е най-коварната марка.Сега ще ти кажа,за да ти се съживи косичката.Моята беше в трагично състояние,но в резултат на дългогодишните грижи и качествени продукти,сега е перфектна.Стои много въздушна и жива,с много блясък и никога не се заплита.Така,протекторът ми е на LOREAL PROFESIONAL от серията TEC NI ART,гланцът е на CHRISTIAN OF ROMA-ИРОНИНГ СЕРУМ СЪС ЗАГЛАЖДАЩ ЕФЕКТ.Флуидът за продължителен гладък ефект е на EKS,кристалите ми са на LAKME И ХИДРАТИРАЩИЯТ СПРЕЙ е на LOREAL.Ако нещо не ти е ясно-питай!Винаги ще те насоча и консултирам,ако имам база данни разбира се))
Отговори с цитат
  #1393  
Стар 7th July 2011, 16:03
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Ей женки кажете дали някоя от вас може да ми препоръча хубави антицелулитни процедури и не говоря за кремчетата ???
Отговори с цитат
  #1394  
Стар 8th July 2011, 11:06
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Мисля да си взема серията Vital Nutrition на KEUNE. Имам позната, която преди ходеше в салон, в който работят с KEUNE, и беше доста доволна.
Някой има ли впечатления от тази серия, която мисля да изпробвам ?
Отговори с цитат
  #1395  
Стар 17th July 2011, 18:28
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Момичета имам въпрос за противозачатъчните.чудих се къде да пиша и понеже форума ми изкарва супер малко теми,реших за сега да не правя нова в здраве,ами направо тук да си питам.така или иначе е свързано и с външния вид най вече.
Имам косопад от много,ама наистина мн време и никoй не може да каже на какво се дължи,та както и да е,лошото обаче е че последната гениална идея на лекарите ми е да започна противозачатъчни.Хич не ми се нрави това защото за мен са пълна отрова но ако това е последния варянт да не остана без коса на 21 ще ги пия.
Въпросът ми е към тези който са взимали какви промени и положителени и отрицетални забелязахте при започването им или съответно с времето докато пиехте?И съто как реагира организма ви при спирането.
четах какви ли не неща,според лекарите е само положително влиянието им,а майка ми през живота си не е пила таквоз чудо,сестра ми също ги отрича,но тя най вече заради имплантите.За приятелки не ми се коментира пък въобще!Пият месец два,спират ги,пак ги почват,изобщо не е*ават кво става с организма им и това са все млади момичета нЕам думи просто.ще съм благодарна ако си дадете мнението че до понеделник трябва да реша почвам ли ги или не.
Отговори с цитат
  #1396  
Стар 17th July 2011, 19:09
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Аз не разбрах правени ли са ти някакви хормонални изследвания, този косопад може и на това да се дължи.Как така ще ти ги изписват с лечебна цел без да са правени изследвания? А колкото до това как ще ти ги понесе организма, бих казала че при всеки е различно-аз като почнах в началото да ги пия ми ставаше лошо и ми се виеше свят, но после свикнах.Кои са ти изписали?Сега съм ги спряла от два месеца и цикъла ми доста се обърка, но както казвам при всеки е различно
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #1397  
Стар 17th July 2011, 20:25
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

О,изследванията които са ми правени ги събирам в една папка вече,толкова са много.Хормоните са ок,изледвания черен дроб,нямам липса на витамини или анемия,зъби преглеждах,сливици...общо взето всичко.Обиколих една камара лекари:ендокринолози,КОЖНИ НЕКАДЪРНИЦИ 5 или 6 загубих им бройката вече,гинеколози...и да не продължавам.Това с тия противозачатъчни ми изглежда малко на принципа проба грешка,колкото да не ми кажат директно незнаем какво ти е .Та затова се чудя толкова,не ми се иска да ги започна и после само да съжалявам.Знам че на всеки действат различно,но нямам адекватна информация от първа ръка и реших да ви питам тук и да си направя един вид статистика струва ли си риска.Все още нямам нищо изписано само ми беше предложено като варянт,във вторник съм на преглед (какво ми се е набил този понеделник в главата) и ще видя какво ще ми кажат но трябва да реша до тогава дали съм склонна изопщо да пробвам.
Тъкаче казвайте как ви повлияха добре,зле?Косите ви зарадваха ли им се или никакъв резултат в тази насока.
Отговори с цитат
  #1398  
Стар 19th July 2011, 12:30
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Тези лекари понякога така могат да те объркат...кажи след прегледа днес какво ти изписаха.В растежа на косата не мога да преценя дали са ми повлияли, понеже ми расте много бързо и без тях.Ти защо не се посъветваш все пак и с друг генеколог.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #1399  
Стар 19th July 2011, 14:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyboo Виж мнението
Момичета имам въпрос за противозачатъчните.чудих се къде да пиша и понеже форума ми изкарва супер малко теми,реших за сега да не правя нова в здраве,ами направо тук да си питам.така или иначе е свързано и с външния вид най вече.
Имам косопад от много,ама наистина мн време и никoй не може да каже на какво се дължи,та както и да е,лошото обаче е че последната гениална идея на лекарите ми е да започна противозачатъчни.Хич не ми се нрави това защото за мен са пълна отрова но ако това е последния варянт да не остана без коса на 21 ще ги пия.
Въпросът ми е към тези който са взимали какви промени и положителени и отрицетални забелязахте при започването им или съответно с времето докато пиехте?И съто как реагира организма ви при спирането.
четах какви ли не неща,според лекарите е само положително влиянието им,а майка ми през живота си не е пила таквоз чудо,сестра ми също ги отрича,но тя най вече заради имплантите.За приятелки не ми се коментира пък въобще!Пият месец два,спират ги,пак ги почват,изобщо не е*ават кво става с организма им и това са все млади момичета нЕам думи просто.ще съм благодарна ако си дадете мнението че до понеделник трябва да реша почвам ли ги или не.
Скъпа, аз пия противозачатъчни от години. На 20 години някъде ги почнах. Прези това страдах от акне, косата ми се омазняваше много....ходих на гинеколог в Шейново за проблем с яйчниците и докторката ме погледна и ми каза, че ще ми изпише противозачатъчни (Марвелон), защото той много добре се повлиявал на кожата. Трябва да ти кажа, че това се оказа моето хапче за красота. Кожата ми се изчисти и не остана дори помен от пъпките, косата ми стана нормална, прекаленото омазняване изчезна и стана една жизнена и лъскава. Нямах никакви коремни болки и неразположения преди цикъл (преди това ми се е случвало да си взимам пичивни дни заради болки по време на цикъл). Много мои приятелки са предубедени към тези хапчета, но аз съм супер доволна и горещо ги препоръчвам. Когато ме попитат абе ти с какво се мазеш та кожата ти е толкова чиста аз им казвам - пия противозачатъчни. Сестра ми и тя започна да пие и също е доволна. Сега, аз си позволих да напиша марката, но е добре доктор да прецени какви да ти изпише, ако искаш попитай доктора и за тази марка. Пих ги около 3 години без да ги спирам след това ги спрях, отначало всичко беше ок, но след година и половина пак се покрих с пъпки цялата и пак започнах да ги пия и всичко се нормализира. Единственото нещо, след втория прием, което просто незнаех е, че като почнеш да взимаш противозачатъчни, през лятото непременно се мажи с крем за лице с висок фактор иначе може да се образуват пигментни петна. Аз незнаех за това и ми се появи петно на челото. Но като цяло съм много доволна. Днешните хапчета са много изчистени и нямат странични действия като окосмяване, дебелеене и други неприятни последствия. Даже първите думи на докторката за тези хапчета бях - от тях няма да надебелееш и те се изписват на млади момичета за оправяне на кожата. Ефект очаквай след 3-тия до 5-тия месец.
Това е изцяло мое мнение и споделих собствения си опит.
Отговори с цитат
  #1400  
Стар 23rd July 2011, 22:07
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Каква съм шматка чак сега се сетих да пиша...
Маркова мерси за изчерпателния пост.Така ми казват повечето хора че само ползи ще видя но аз за сега не се навивам.ще видим по натам ако много се вкофтясат нещата може като крайна мярка.
А иначе деси предложи ми ясмин докторката (а аз за тях незнам да се изписват за някакви "козметични" проблеми ) но продължавам да си мисля че е вече от няма на къде,просто колкото да не си ми каже незнам!
Я предложете сега някаква добавка за коса по възможност да е very natural .че пия 5 опаковка пантогар и имам чувството че ще се отровя накрая
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:04.