IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 22nd May 2006, 16:22
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Да то е същото, но мисля че е по-добре да е навлажнено за да не ти нараниш кожата, сухото ми се струва по-грубичко незнам де не съм пробвала със сухо.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 22nd May 2006, 18:34
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Да не говорим, че го хабиш. Я си изпий сутрин едно кафенце, след това с утайката му се изпили под душа, после хубав душгел, лосионче и си пушка. Става и от машина и от турско кафенце. Само с нес кафе не съм пробвала
Отговори с цитат
  #43  
Стар 22nd May 2006, 18:51
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Ами точно там е проблемът, че рядко пия кафе. Обичам чай и какао. А ако се случи да пия, то обикновено не е вкъщи.

Та си мислех, дали не може направо да търкам с кафето... Сигурно трябва да се пробвам и да докладвам за резултатите после.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 23rd May 2006, 10:12
gigi gigi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Аз лично си правя със смляно кафе ексфолианта, защото пия кафе след душа и няма как да ползвам утайката. Спокойно можеш да ползваш просто смляно кафе, щом не пиеш кафе. Направи си смес от кафе, мед и зехтин и давай смело. Изпробвано е и няма страшно :P Приятен и успешен ден на всички
Отговори с цитат
  #45  
Стар 24th May 2006, 09:32
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Момичета, днес се изпилих за пръв път с кафе, забъркано с малко мед и зехтин. Много съм гладка и свежа, освен това мириша като някакъв скъп италиански сладкиш... Сега чакам някой да ме изяде..

Благодаря ви за поясненията.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 24th May 2006, 09:43
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране :)

здравейте да побързам и аз да се похваля .....днес за 2 път вече се изжулих с кафенце (следвашия път ще пробвам с мед и зехтин)и съм много ама много доволна.освен всичко друго забелязвам че и тена който хващам от слънцето е по равномерен,някакси по''здрав''.хи хи благодаря на всички за съвета който ми дадохте .........с натурален продукт такива добри резултати...........тц тц тц всяка сутрин съм посягала към него а да не се сещам че има и други приложения.
мерси много и хубав ден на всички
Отговори с цитат
  #47  
Стар 26th May 2006, 09:11
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Искам и аз да благодаря на всички, които ме светнаха за кафето Вчера и аз си правих такъв пилинг, но пак доста трудно се измих... Всъщност, искам да попитам, колко често се препоръчва пилинг с кафе?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 26th May 2006, 09:14
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Здравей, verita !
Радвам се, че си доволна !
Та на въпроса ти - аз лично си правя такъв пилинг веднъж седмично и според мен е напълно достатъчно !
Усмихнат ден на всички !
Отговори с цитат
  #49  
Стар 26th May 2006, 09:18
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Благодаря, sladkatony!
Аз съм такъв кафеман, а да не знам, че мога така и срещу целулита да се боря! А и няма да казвам от кога си търся хубав ексфолиант Май естественото си е най-добре
Отговори с цитат
  #50  
Стар 27th May 2006, 13:25
gigi gigi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Момичета, радвам се че ви е харесала рецептата за ексфолианта :P Медът също може да го ползвате и за косата си. След като я измиете със шампоан, намажете с мед постойте така 5-10 мин. и облейте обилно със хладка вода. Приятен уикенд на всички 8)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ексфолиантзатяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:14.