IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th January 2011, 13:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И удълженията и силиконът си личат, ако не са поставени като хората. Бихте ли предположили, че половината ми коса не е моя?

А ако премахнете един гръден имплант, собствената гърда едва ли ще изглежда перфектно. Аз не съм си слагала косата с мисълта за деня, в който ще я махна и щетите, кото ще ми е нанесла. Коса е - расте.
Но аз супер много се кефя, че живеем във времена, в които почти всеки дефект си има решение. Някои хора цял живот мечтаят за големи гърди, за стройно тяло, за перфектен нос...или дълга гъста коса..
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th January 2011, 13:20
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
И удълженията и силиконът си личат, ако не са поставени като хората. Бихте ли предположили, че половината ми коса не е моя?

А ако премахнете един гръден имплант, собствената гърда едва ли ще изглежда перфектно. Аз не съм си слагала косата с мисълта за деня, в който ще я махна и щетите, кото ще ми е нанесла. Коса е - расте.
Но аз супер много се кефя, че живеем във времена, в които почти всеки дефект си има решение. Някои хора цял живот мечтаят за големи гърди, за стройно тяло, за перфектен нос...или дълга гъста коса..
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th January 2011, 17:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

За колежката ми с 6 см коса,не можех да повярвам като ми каза,че е с удължена,защото стои напълно естествена.Но факта е на лице,не иска да я махне и да си пусне косата.Косата не диша с тези удължения.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th January 2011, 18:15
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Проблема тук е в тежестта на чуждата коса-поврежда се луковичката на косъма от постоянната тежест и така се стига до оредняване и изтъняване на собствената коса.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th January 2011, 18:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Проблема тук е в тежестта на чуждата коса-поврежда се луковичката на косъма от постоянната тежест и така се стига до оредняване и изтъняване на собствената коса.
Точно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th January 2011, 20:58
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Проблема тук е в тежестта на чуждата коса-поврежда се луковичката на косъма от постоянната тежест и така се стига до оредняване и изтъняване на собствената коса.
Права си напълно. Просто хората не искат да те чуят и да се замислят.
"Имат уши но не чуват"
Като че ли за тях е писано.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th January 2011, 15:09
PoLLiNA88 PoLLiNA88 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Шумен
Мнения: 6
По подразбиране поддържане на треса

Аз имам един въпрос. Как точно поддържате тресите си. Аз за втори път сменям коса. Всяка коса е била от различно място. Къдря я с маша, изправям я с преса. Неща които всеки прави на тресата си. Проблма е обаче, че всичките ми коси се скъсяват прекалено бързо. Може би на третия месец. Казват, че качеството на косите е много добро.Използвам много хубави кристали за коса ( въпреки това косата се скъси). Не съм боядисвала тресата. Ако може някой да каже къде бъркам да помогне. Проблема е в поддръжката (според мен), защото всяка коса има един и същ проблем. Кои са най- качествените коси? Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th January 2011, 16:26
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Поли, тресата все пак е мъртва коса и каквото и да правиш ще се скъси, едва ли има нещо, което да й даде веществата , които получава един жив косъм.

"Проблема тук е в тежестта на чуждата коса-поврежда се луковичката на косъма от постоянната тежест и така се стига до оредняване и изтъняване на собствената коса.""- мога да ви кажа че е същия ефекта на носенето на ластик на едно и също място , ежедневното топиране на косата, което също създава тежина на определено място... абе винаги когато нещо лекичко опъва косата след време се отразява . Едно време е било също актуално да се топират отгоре косите и да се носят огромни кокове- забележете сега бабичките че нямат коса отгоре, първо там пада, където е била най-опъвана .
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th January 2011, 16:45
Аватара на Emy
Emy Emy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Ankh-Morpork
Мнения: 57
По подразбиране Re: поддържане на треса

Цитирай:
Първоначално написано от PoLLiNA88
Аз имам един въпрос. Как точно поддържате тресите си. Аз за втори път сменям коса. Всяка коса е била от различно място. Къдря я с маша, изправям я с преса. Неща които всеки прави на тресата си. Проблма е обаче, че всичките ми коси се скъсяват прекалено бързо. Може би на третия месец. Казват, че качеството на косите е много добро.Използвам много хубави кристали за коса ( въпреки това косата се скъси). Не съм боядисвала тресата. Ако може някой да каже къде бъркам да помогне. Проблема е в поддръжката (според мен), защото всяка коса има един и същ проблем. Кои са най- качествените коси? Благодаря предварително.
Потърси специализирана козметика за удължена коса...(има добри шампоани, балсами без измиване... и т.н.) Не използвай тези, които са за нормални коси ...
__________________
follow the white rabbit...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th January 2011, 17:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм сменяла около 4 комплекта за 2 години и забелязах, че някои се скъсяват по-бързо от други. просто от качеството зависи, не от подръжката.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:05.