IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th January 2011, 21:18
PoLLiNA88 PoLLiNA88 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Шумен
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря за отговорите. А ти NELLS от къде си взе косата от която беше най- доволна и какво производство е?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th January 2011, 22:30
Аватара на Emy
Emy Emy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Ankh-Morpork
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Аз съм сменяла около 4 комплекта за 2 години и забелязах, че някои се скъсяват по-бързо от други. просто от качеството зависи, не от подръжката.
Не зависи само от качеството и грижата също играе важна роля, защото колкото и качествена коса да си купш, не я ли поддържаш с нужната козметика и не полагаш ли поне минимални грижи за нея - искаш, не искаш ще се скъси .
__________________
follow the white rabbit...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25th January 2011, 00:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

При положение, че съм ползвала 4 различни комплекта, купени от едно и също място, на една и съща цена, третирани по един и същи начин, но скъсяващи се с различно темпо, предполагам, че зависи от качеството.
Вижте, това не е тоалетна хартия, която излиза на конвейр, тогава е разумно да очакваме всяко руло да е с едно и също качество.
Ако коста е естествена, както твърдят, расла е на човешка глава, е нормално една с друга да не си прилича. Поддържайте си я, няма лошо, просто според мен докато не поносиш една коса на главата си поне един месец, не можеш да разбереш колко е качествена.
Между другото аз повече от 6 месеца не издържам с един комплект. казвали са ми, че хора по две-три години изкарват, но аз не мога, много я третирам. Но само един комплект ми се скъси много за много бързо време.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:08.