IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th May 2006, 17:48
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Благодаря ти, Лоли.

Мнението ти е много ценно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th May 2006, 18:23
L0LLy L0LLy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 26
Изпратете съобщение чрез ICQ до L0LLy
По подразбиране

няма защо
пожелавам ти успех и ако се решиш да я вземеш да ти е от полза
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st May 2006, 19:59
Галина Галина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: russe
Мнения: 1
По подразбиране

Най-хубавото е че може да е на разположение в къщи по всяко време за цялото семейство-въпрос на навик.
__________________
бъдете здрави
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd April 2008, 15:56
Bender Bender не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!

Много моля, ако може Truth да сподели мнението си за лампата Боитрон след 2 години време.

п.с. ако някой друг има наблюдение за тази лампа, нека го сподели.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th May 2008, 10:14
JOZEF JOZEF не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1
По подразбиране bioptron

имам този уред в два различни размера. има полза. ако ми кажете конкретно какво ви интересува мога да ви бъда полезна.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th May 2008, 19:59
Bender Bender не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

JOZEF, благодаря ти за отговора.
Мен ме интересува до каква степен може да се излекува стара травма в гърба. Самата травма е от преди 3год. и се намира между двете лопатки на гърба, симетрично на гръбначния стълб. Под дясната лопатка мускулите са сковани и има някакви "топчета", които при масаж прескачат. Под лявата лопатка такива "топчета" няма, но на мен тука ми е голямата болка, когато гърбът ми е схванат и си вдигна лявата ръка ме срязва остра болка под лявата лопатка.
Докато разглеждах гаранцията на Биоптрон-лапата, видях че ми гарантират само облекчаване на болката.
Самата травма съм я лекувал с нагревки, 10 процедури с някаква лампа от рода на Биоптрон, може да е била и Биопрон, но не съм сигурен. Предполагам че може да е била кварцова лампа, защото кожата много лесно изгаряла. От нагревките мисля че имаше полза, защото след нагревките гърбът ми не беше толкова схванат както в началото.
Освен нагревки травмата съм я лекувал с масажи, като резултатът е бил временно облекчение.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd February 2011, 16:28
viki_boksa viki_boksa не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 2
По подразбиране BIOPTRON

По целия свят качеството на живота се влошава. Ние не само нямаме време за себе си, но дори когато сме болни, се натъкваме на опашка пред лекарския кабинет, а цената на лечението е още по-отчайваща.

Тенденциите за бъдещето включват една нова и по-добра технология, която поразително ще подобри качеството на живота ни, благодарение на директен достъп до информация, електронно контролирана сигурност, електронна диагностика и медицинско лечение, превантивни мерки за дълголетие, нови материали и технологии. Това ще бъдат предварително програмирани и защитени от срив системи, които ще ни помагат да преодолеем загубата на време, пари и енергия.

В медицинските технологии ние се нуждаем от продукти и услуги, които да подобрят живота ни и не само да ни лекуват, но и да предотвратяват заболяванията. Нещо повече – ние трябва да взимаме интелигентни и обосновани решения, когато става дума за грижата към здравето ни. който се интересува от още инфо. да се свърже за въпроси skype:viki_boksa ili facebook: viktor krustanov
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd February 2011, 21:21
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Bender,ти рентген на тази травма имаш ли?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th February 2011, 10:55
Pav1ova Pav1ova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

За тези, които се интересуват от приложението на лапмата, имам познат, който се занимава с презентации на медицинските продукти на Zepter, и по-специално Bioptron. Презентациите са напълно безплатни, много са информативни и интересни, и освен това включват консултация с лекар и някакъв малък предметен подарък.

Според мен винаги ще е полезно човек да се информира на място... Майка ми от години има такава лампа в къщи и се оказа че не съм знаела какъв голям потенциал има в нея. В момента съм я инструктирала да си облъчва ставите на краката, и съм сигурна че ще има ефект.

Ако някой иска повече информация за презентациите в София, да ми пише, ще се радвам да помогна!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th March 2011, 16:55
tonaka86 tonaka86 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

И аз чух за тази машинка, майка ми има проблеми с кръвната захар и нерводермита. Бях на 1 такава среща и ми казаха, че тази машинка помага за захарта... гледах в нета, но никъде не се споменаваха такива проблеми дали решава. Та за това вас ви питам ?
Предлагат тая машинка за под 900 лв. или на лизинг за 2 години със оскъпяване от общо 42 лв. (дефакто е по възможносттите на хората) и ако лекува кръвната захар, дефакто да речем за 1 година тя ще си избие парите, че и отгоре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛампаБИОПТРОН
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:33.