IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th April 2006, 11:26
DD DD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: pvd
Мнения: 68
По подразбиране

Ginger, кремчерто на vichy е много леко, веднага попива, никакви проблеми не съм имала с него, нито пъпки нито обриви, харесва ми, мисля че пак ще го позвам. докато при серията на L'oreal в началото ми избиха много ама много пъпки, мисля че беше някаква първоначална реакция на кожата, после лицето ми се изчисти стршно. а от Vichy намам много впечатления, понеже си купих само крема, а към него имаше подарък останалите 3 продукта в мънички мънички тубички. иначе кожата ми е нормална, не е мазна, но е много проблемна, да чукна на дърво вече май се оправи, това сигурно е от егн-то иначе преди ми излизаха по една но много гадна пъпка, примерно веднъж месечно (сещате се) ама гадна, дълбока и боли. сега не знам дали от кремчета или от едни хапчета дето пих ама се случва много рядко. хем никога не съм била много редовна в употребата на "стъпките"
а за да допълня темата, скоро видях че Manhattan и те са пуснали серия от 3 стъпки, някой ползвал ли ги е, какви са ви впечатленията?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th April 2006, 21:01
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

На Елеа ползвам тоалетното мляко, ексфолииращия крем и тоника за смесена кожа ( зелените опаковки) и съм страшно доволна, макар че позлвам ексфолииращия крем само 3 пъти в седмицата, а не всеки ден.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th April 2006, 09:07
Natalli Natalli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Varna
Мнения: 23
По подразбиране

Най-доброто решение е 3-те стъпки на Clinique.Ако ти се дават около 170 лв. обаче,толкова струват най-големите милилитри .Гарнтиран ефект и качество
__________________
Живей умно,мисли позитивно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th April 2006, 12:19
Аватара на Ginger
Ginger Ginger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 47
Изпратете съобщение чрез MSN до Ginger
По подразбиране

В момента има някаква отстъпка - комплeкт от серията със средните опаковки + някаква нова маска за лице на Clinique за 110лв, иначе излизат към 130 по отделно без маската
Но пак си е цифра, аз все си мисля, че като състав надали разликата е кой знае каква с продуктите на други фирми, по-скоро се обръща внимание на лукса в магазините, персоналното внимание към всеки клиент и голямата реклама.
Но все пак не съм ползвала Clinique
А и друго, което трябва да се отбележи, че средните опаковки са като размер колкото на продуктите на други фирми, така че разликата в цените с някой от тях не са много големи, примерно на Eucerin 3те стъпки + маската е около 75лв.
__________________
And you run and you run to catch up with the sun,
but it's sinking
And racing around to come up behind you again
The sun is the same in a relative way,
but you're older
Shorter of breath and one day closer to death
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th July 2007, 12:58
romito romito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Абсолютно за Exfoliac...само че е за по-тежко акне...Еlea страшно много ми омазни кожата направо ужас!Разтвора на орифлейм от чаено дърво има добро антибактериално действие, но не ме грабва кой знае колко много... единствено серията на Synergen ми помогна в моя тежък случай, но не мога да го намеря в България...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th July 2007, 13:11
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз ползвам на "Exfoliac" измиващата гел-пяна и кремчето от 3 седмици и съм страшно доволна Кожата ми се изчисти сега изглежда мн по-добре Преди ползвах на L'oreal,ама нямаше ефект
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st July 2007, 12:25
kiki-niki kiki-niki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Плевен
Мнения: 15
По подразбиране

Аз от 2 месеца използвам най новата серия на Елеа: Relaxance
1.почистваща вода-пяна ELEA Relaxance
2.коригираща емулсия - ELEA
3.матиращ крем - ЕLEA Relaxance
4.хидратиращ крем за очи - ELEA Relaxance
5.тоник от зелената серия, но ми свършва и ще си купя тоник от серията Relaxance

Изключително съм доволна страхотно си чувствам кожата, матирана е и изобщо не лъщи, гладка и мека.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th August 2007, 16:11
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
1.Тоалетни трици от диви кестени"Клеопатра"
2.Отвара от лайка(сега смятам да пробвам и от магданоз,но лайката е номер едно)
3.Хидратиращ крем на най-различни фирми,в една друга тема съм го писала,да не се повтарям.
Маска с брашно,или мед-лимон-яйце в неделя,или с кисело мляко...
Кожата ми става кадифена,чиста и свежа,без черни точки.

Natasha,mоля те кажи ми как точно я приготвяш тази отвара от лайка(или магданоз)?А и как се използва-всеки ден като тоник или?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: тестъпкизапочистваненалицето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:07.