IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th May 2008, 17:36
Аватара на desislavay
desislavay desislavay не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 32
По подразбиране NESTLE Fitnes

искам да попитам дали според вас нестле фитнес е наистина толкова полезен и подходящ за закуска примерно? бях гледала един репортаж където даваха че по голямата част от зърнените закуски на пазара са всъшност много вредни и вскичко което пише на опаковките им е лъжа...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th May 2008, 17:44
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Много неща се казват в медиите. Аз си го хапвах за закуска преди, но ми взеха някакъв корнфлейкс, който май не е толкова добър - сякаш са изпуснали захарта в него. Аз мисля че не е вреден все пак от време на време сменяй с друг вид закуска.









Всичко, което е в умерено количество е полезно
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th May 2008, 08:34
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

По принцип е въглехидратна закуска: ако искаш бърза и краткотрайна сила и енергия-яж го, ако искаш да отслабваш-не бих го яла.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th May 2008, 08:44
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Има подобна тема. Това е по-добре само от мазна баница или от 2 толумби с боза, иначе има много по-полезни и пълноценни храни. Nestle Fitness има много захари и подобрители, единственият плюс са му фибрите, но и те не са много.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th May 2008, 21:57
Аватара на desislavay
desislavay desislavay не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 32
По подразбиране

еми тогава кажете някоя марка полезно мюсли просто не мога да се откажа от него, в 80% от случаите ям мюсли за закуска
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th May 2008, 22:35
Dilyana Dilyana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 7
По подразбиране

ами много е просто смесваш си овесени ядки с ядки по желание и сушени или пресни плодове според сезона. аз лично от вечерта си накисвам 3 с.л. овесени ядки, а на сутринта добавям 1 с.л.ядки, 1 настаргана ябълка, 1 ч.л мед и си разреждам с мляко. ох, а като излязат ягодите по голяма вкусотия няма. Дано да съм ти полезна само внимавай плодовете ако са сушени да не са от захаросаните.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th April 2009, 12:57
joryvk joryvk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: sofia
Мнения: 8
По подразбиране

Аз лично МНОГО харесвам мюслито на нестле, но съм съгласна, че точно за отслабване може би не е подходящо. Една моя позната доста качи от него, но го плющеше нон-стоп... Аз лично хапвам или корни или мюсли преди тренировка - калорично, но компактно, дава ми енергия за спорт. Но ако не спортувам гледам да не ям мюсли...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th April 2009, 00:12
punchin punchin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 4
По подразбиране

И според мен мюслито не е подходящо ако не се тренира,особенно Nestle fitnes. Бях си взела но ми се струва че има мн захар ... за мен най-добрият варянт за закуска са 2 филиики пълнозърнест хляб и чаша мляко, може и плод. Но зависи от това кой какъв апетит има сутрин и от това какво ще прави след закуска ест.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd June 2009, 14:32
punk_girl punk_girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 106
По подразбиране

Не става за отслабване опредалено не и това не Nestle аз си взимам едно друго само сега му забравих името много е хубаво с вкус на ябълка и канела и съдържанието на етикета е много по добро от това на Нестле.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd June 2009, 14:53
KENT KENT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Не виждам защо корнфлейксът/мюслито да не са добър вариант за закуска
Аз лично смятам,че закуската трябва да е най-силното ядене за деня и намалявам приема на въглехидрати с течения на деня,като съответно най-много въглехидрати ям на закуска. Признавам,че в моя случай става въпрос за чести и по-силови тренировки,затова мога и да си позволя повече храна. Но дори да говорим за период на отслабване,не виждам какво страшно има в 50гр. корнфлейкс на Nestle или в доста вкусното,според мен,мюсли(много харесвам едно на фирма K
__________________
Free your mind and the rest will follow!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: NESTLEFitnes
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:23.