IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th December 2009, 22:56
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Всъщност огледалото (+ моите очи) казват само хубави работи, но като почнем да гледаме таблици и калкулатори по сайтовете излиза, че сме застрашении от сърдечни заболявания - на което аз категорично не вярвам....Предполагам разбра, че не става дума за мен лично

Все се надявах, че има бодибилдърски сайтове, дето са си поиграли да направят специален калкулатор за билдъри...
Сърцето се товари от затлъстяване, т.е. ти трябва нещо, което да мери % мастна тъкан от общо тегло. Преди години се бях мерил на такава джаджа - показа ми около 7%. По него време съм бил 79кг на 175см.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th December 2009, 13:02
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Вчера се мерихме по калкулатора на Милко (линка на Хранител), и ни изкара с 9% мастна тъкан, което май не е толкова страшно...

Момчета, благодаря на всички за вниманието към темата и коментарите ви - помогнаха ми
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th December 2009, 21:08
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Вчера се мерихме по калкулатора на Милко (линка на Хранител), и ни изкара с 9% мастна тъкан, което май не е толкова страшно...

Момчета, благодаря на всички за вниманието към темата и коментарите ви - помогнаха ми
Калкулаторът НЕ дава процент мазнини, това е НЕВЪЗМОЖНО, а дава какво активно тегло (LBM) е оптимално при даден ръст и костна рамка. След това в таблицата добавя мазнини към това активно тегло и дава общото тегло (това на кантара). Следователно, нужно е да знаете какви са ви мазнините от измерване с калипер.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th December 2009, 19:51
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами аз карах на обратния принцип, поиграх си с калкулатора, като сетна мастна тъкан на 9% и всички други стойности излизаха точно...

Моят мъж до 7% мастна тъкан е абсурд да го докара, той не е слаб и дълъг, а масивен и набит (при ръст 189 см).
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th December 2009, 23:12
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Ами аз карах на обратния принцип, поиграх си с калкулатора, като сетна мастна тъкан на 9% и всички други стойности излизаха точно...

Моят мъж до 7% мастна тъкан е абсурд да го докара, той не е слаб и дълъг, а масивен и набит (при ръст 189 см).
Как му определяш LBM, за да засечеш % мазнини по обратен път
Всеки може да е 6-7% мазнини, всеки.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th December 2009, 10:01
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Може... аз например съм с толкова. Ама ми се броят ребрата. Да не мислиш. че е красиво? Поне на мен силно не ми харесва...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: BodyMassIndexпритрениращимъже
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:43.