IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 10th May 2006, 22:40
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Еми няма какво да говорим,влез в примерно един 9 клас в свястно даскало и се заслушай в разговорите на учениците.Момичетата говорат за партита и купони а момченцата как ще се приберат за да минат 67 ниво на Star Craft


Евичка един пример :

Аз - 16 години (9 клас) Езикова гимназия във Стара Загора (Училище може би с наи голям елит в града) Ние момчетата говорим за партита и какво ще правим в петък каде ще ходим ваканциите , какви хижи има и т.н , а момичетата как се решава задачата по математика на стр 228.Това добър пример ли е или да давам още от моя клас и от съседните ??
Отговори с цитат
  #82  
Стар 10th May 2006, 22:50
Аватара на JuSt`a`GiRL
JuSt`a`GiRL JuSt`a`GiRL не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Видин
Мнения: 176
Изпратете съобщение чрез ICQ до JuSt`a`GiRL Изпратете съобщение чрез MSN до JuSt`a`GiRL
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Еми няма какво да говорим,влез в примерно един 9 клас в свястно даскало и се заслушай в разговорите на учениците.Момичетата говорат за партита и купони а момченцата как ще се приберат за да минат 67 ниво на Star Craft


Евичка един пример :

Аз - 16 години (9 клас) Езикова гимназия във Стара Загора (Училище може би с наи голям елит в града) Ние момчетата говорим за партита и какво ще правим в петък каде ще ходим ваканциите , какви хижи има и т.н , а момичетата как се решава задачата по математика на стр 228.Това добър пример ли е или да давам още от моя клас и от съседните ??
мдааа различно е за всеки щот пък в мойто даскало момчетата(голяма част спецялно от моя клас) си говорят точно за разни игрички...и като бягат от даскало ходят да играят в някоя зала ...докато момичетата говорят за гореспоменатитете вече купони и дискотеки в петък вечер....но в никакъв случай това не е единствения фактор по който може да се съди кой-двата пола се развива по-бързо
__________________
You wanted perfect
You got your perfect
Now I'm too perfect for someone like you
I was a dandy in your ghetto with a snow white smile
But you'll ever be as perfect whatever you do
Отговори с цитат
  #83  
Стар 10th May 2006, 22:51
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

пак казвам развивате се физически по бързо - ДА! Но психически не мисля все пак даи аргументи
Отговори с цитат
  #84  
Стар 10th May 2006, 23:09
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Тука мисля да вмъкна и една голяма подробност :P Мисля че развитието на психиката не може да се слага под общ знаменател "момичетата си развиват психиката по бързо защото незнам си какво" мисълта на един човек се изгражда постепено.Житеиския му опит (така да се каже) се гради на базата на случките му които са му се случели,чувствата които е изпитвал :любов, омраза и т.н. Самата психика, характерът на човека се гради от миналото му една личност всъщност е изградена въз основа на своето минало , и за това не бихте ме убедили че психиката на момичетата е мн по добра и незнам си кво.Мисля че е доста индивидуално и зависят от доста неща които са се случили на отделния индивид.Примерно Мартинчо е толкова ограничен защото не е преживял неща които да му отворят очите и да му помогнат да осъзнае истинския живот.


П.С след този роман ако не споделяте моето мнение трябва да сте някви адвокати
Отговори с цитат
  #85  
Стар 10th May 2006, 23:17
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
пак казвам развивате се физически по бързо - ДА! Но психически не мисля все пак даи аргументи
физически да, умствено.. НЕ.....само физиката ви се развива по-рано. Но до там момичета, не се възгордявайте
Отговори с цитат
  #86  
Стар 11th May 2006, 08:15
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Житеиския му опит (така да се каже) се гради на базата на случките му които са му се случели,чувствата които е изпитвал :любов, омраза и т.н. Самата психика, характерът на човека се гради от миналото му една личност
Трябва да кажа, че тук съм съгласна с BoXko. Може би той е изключението, което доказва правилото
Отговори с цитат
  #87  
Стар 11th May 2006, 08:33
MapTuHcho MapTuHcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Ruse
Мнения: 27
По подразбиране

Мартинчо аз не мога да преценям кое момче е красиво и кое е грозно ама ти определено не падаш към тоя тип "момчета газари" за какъвто се изкарваш.
Тия подобрения незнам какви са може би нова прическа и малко дрешки но това няма да те направи по красив.Ще започна с облеклото ти (или въобще да не го коментирам). Парво жилетчицата е тип селско ергенче апък видът на дънките и от горе белютото ти (така да се изразя) е меко казано "прекрасен" .Тези анцунчета които носиш за по 20 лв от циганките далеч им мина модата аз такива съм носел в 1 клас като ме е обличала маика и не съм обрущал внимание.Сега пари да ми дават няма да облека такова нещо.Да не говоря за Дървото което си си закупил от морето предполагам Равда и до ден днешен го носиш(вярно че дървото сега излиза на мода ама твоито вече гние). Тялото ти е доста (как да кажа) слабо за да го показваш и то с такива стоики сеедно си Колман ,но дори и да си направиш тяло някои ден хората са казали "Тяло се прави визия не".Апък самочувстието ти е убииствено и какво значи това "забивам" предполагам да си харесаш някво момиче (един два флирта) и на някво парти да се потаркате докато сте пияни ако е това повече недеи да се фукаш със скромната броика от 7 момичета + 2 аванс .Причестката....като бях малак се постригвах така на село.Сядаики на стола казвах "Сръбска ливада" и се подразбира точно това с малко гел и става доста замазана .
Първо-дънките ми са под боксерките,защото просто са ми широки и каквито колани да слагам те ми падат,не е за друго.Второ-не мога разбира къде си ме видял с анцунг,с анцунг не съм бил от 5 клас.Трето-за какви дърва става дума,въобще не ми е ясно,за кви равди,момче ти добре ли си или си взел поредната доза?Четвърто-не мога да разбера,къде съм показал свръхсамочувствие?Пето-не мога да разбера защо толкова ме нападате,какво съм направил толкова,освен,че съм изявил предпочитанията си към момичетата.Признак за ниска култура е когато водите спор,да нападате лично човека.ТАКА НЕ СЕ ВОДИ СПОР!!!Ей брат писнало ми е от тъпи путки,ама ко да прайш,тей ще бъде
__________________
Съдбата помага на смелите!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 11th May 2006, 09:00
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране ........

цитирам Мрартин4о:
"Ей брат писнало ми е от тъпи путки,ама ко да прайш,тей ще бъде"
....бе ти нали само по таквиз си падаш бе брааат!!???!!!
Другото което е...нали ви помолих да не се засягате бре?все пак съм малко по-големи4ка от вас...да не казвам дърта даже....и наистина всяко правило си има изклю4ения....но все пак аз си държа на мнението....имам много "доказателства"така да се каже...ама съм на работа ся и нямам много време да пиша....
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 11th May 2006, 09:03
neustoimo_sexy_f neustoimo_sexy_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 11
По подразбиране

ммм дам прав е стига сте го нападали. тфа си е негов проблем. оставете го да се надява на някоя такава мацка и после да си понесе разо4арованието. въпрос на вкус.....
Отговори с цитат
  #90  
Стар 11th May 2006, 09:14
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Да, и аз викам да спрем, да се обиждат хора на външност е много тъпо и дори грозно... Само където нещичко ми подсказва, че и Мартинчо се е държал така с "грозничките" момичета, както и да е, сега изпита на свой гръб какво е да те критикуват за нещо, което си е божа работа и се надявам да няма вече изцепки от сорта на "много мразя грозните момичета"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквимоми4етахаресвате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:32.