IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Женски Фитнес


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 21st March 2012, 13:16
Ver_angelova Ver_angelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране какво е подходящо да спортувам

Здравейте, не знам дали трябваше да пускам тема тук но имам едно питане. От доста време се опитвам да спортувам защото искам да си стегна тялото, но все не ми остава време, преклено съм заета с работата си и едиснтвеното време в което ми остава време да спортувам е към 21-22 вечерта когато вече виждам само възглавници Та въпроса ми е да ми даде някакъв съвет или идея как да се стегна без да ми се налага да седа по 2часа във витнеса. В общи линии съм висока 170см, тежа 52кг, обикалям постоянно по планини, разходки с двете кучета и т.н. ама нещо не мога да постигна желания ефект,. Нямам какво да свалям като излишни килограми искам да развия малко мускули. Ето и снимка как горе долу изглеждм..Моля помагаите че досега се консултирах с два фитнес инструктура и двамата ми правят едни програми за всеки ден във фитнеса а аз просто нямам кога
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st March 2012, 17:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Пробвай с каланетика или пилатес Можеш да си намериш разни програми в нета и вечер докато гледаш ТВ ,можеш да си ги правиш на пода Не знам как се храниш , но това също се отразява
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st March 2012, 19:04
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Ох, да ти имам проблема. Аз, ако бях на твое място нищо нямаше да правя
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd March 2012, 15:51
Ver_angelova Ver_angelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Rabiosa абе имам си нужда ще ми висне задника а искам да се стегна,
Susan за тези програми из нета да си кажа много съм ги гледала и никога не съм мислила че реално имат ефект)))ще се порова още малко а ако на вас ви хрумна нещо по добро казвайте мерси за помоща
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th October 2012, 15:55
vassilenna vassilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ver_angelova Виж мнението
Susan за тези програми из нета да си кажа много съм ги гледала и никога не съм мислила че реално имат ефект)))ще се порова още малко а ако на вас ви хрумна нещо по добро казвайте мерси за помоща
Ver, с каквото и да се захванеш, ще трябва да си упорита. Няма как да се стегнеш, ако разчиташ на добрата храна, която приемаш. Хубавото тяло е съчетание от спорт, хранене, добър метаболизъм, ген и други фактори. Ти пробвала ли си, например да отидеш на фитнес? Или ако ти е по- интересно на Тае-бо. Някъде, където ще тренираш в група. Провокирай се! Въпроса е веднъж да започнеш и мисля, че ще след това ще ти е по-лесно да поддържаш стимула си като виждаш добрите резултати. Но трябва да проявиш постоянство и подобни оправдания като "нямам време" в случая убиват желанието в зародиш. В повечето случаи една не много тежка тренировка за не повече от час, би се отразила много добре на тялото и на психиката, ако щеш. Много пъти съм ходила на фитнес изморена от работа, но само след 10 минути в залата, енергията ми се повишава и се чувствам много по- добре.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th October 2012, 17:22
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Аз също мисля, че посещение на групови тренировки е много по-забавно. Там не само, че тренираш тялото си, но и контакта с другите, споделянето на това как упражненията се отразяват на всеки един член от групата действа много добре. Най-трудната част от всичко е да стигнеш до залата. След това се оставяш в ръцете на инструкторите и не усещаш как минава времето. Чувството след тренировка не може да се опише, трябва да се изпита. Аз лично имам опит при посещения на аеробика. Невероятно е!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st November 2012, 09:38
vassilenna vassilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monita191 Виж мнението
Аз също мисля, че посещение на групови тренировки е много по-забавно. Там не само, че тренираш тялото си, но и контакта с другите, споделянето на това как упражненията се отразяват на всеки един член от групата действа много добре.
Точно така. Именно тренировките сред други хора стимулират мотивацията. Много въздействащо е, например във фитнеса да видиш девойка или мъж с добре оформено тяло и да си кажеш "Ейй, искам и моето да бъде стегнато и добре оформено!" И тук въпросът е не да бъдеш като другия (защото всеки е различен, все пак), но да запалиш желанието си да имаш стегнато тяло...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd March 2012, 15:54
Ver_angelova Ver_angelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране

а относно храната, да си кажа не се лишавам от нищо, хапвам си и то доста добре. Пуша пия алкохол и много цигари.......и кафее.. Като цяло не се тъпча с некви боклуци гледам да хапвам по хубава храна, салатки, черен хляб, не мазни меса сирене, пия много фрешофе
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd May 2013, 11:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ver_angelova Виж мнението
а относно храната, да си кажа не се лишавам от нищо, хапвам си и то доста добре. Пуша пия алкохол и много цигари.......и кафее.. Като цяло не се тъпча с некви боклуци гледам да хапвам по хубава храна, салатки, черен хляб, не мазни меса сирене, пия много фрешофе
Пишенето,пиенето на алкохол и без никъв фитнес:ЗАБРАВИ ЗА ХУБАВА СТЕГНАТА ФИГУРА!
То хубаво,че си хапваш доста добре,ама без напрягане на мускулите с тежест няма да постигнеш резултат,а с течение на годините ще се отпускаш.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th March 2012, 16:00
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Аз ходих около 1,5 год на лечебна йога, но в последно време когато съм заета през деня играя вечер йога в къщи. Имам също и веларгометър, гирички от 3 кг и малък батут за скачане....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквоподходящодаспортувам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:49.