IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 8th May 2007, 15:36
keitlin keitlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 13
По подразбиране

В отговор на emisof,,защо се е наложило три операции С каво конкретно неможеш да се разделиш за да си ги направиш под...или някакво обстоятелство налага да си заклеймяваш само надмускулното...
А по отношение на думите и" Също така смятам, че един хирург не може да е еднакво добър и в двата метода, затова лекарите обикновено си избират единия и него си го практикуват."

Мисля така:
Съгласна съм че неможе да сме добри във всичко,но нека незабравяме че когато ти се отдава и има нещо ново в което човек да се развива профисионално,то тогава ние даваме повече от себе си,защото гоним себедоказване!Което прави нещата по истински и заедно със себеусъваршенстването неминуемо се постигат и по-добри резултати!

Така че да заклеймяваме само един метод е непочтенно към всички на които им предстои да избират!
Вчерашният чат беше по-скоро изразен от по индивидуални гледни точки.
А именно с основание за това е Beauty,sladkatony и др.които имат своите обективни мнения!
А що се отнася до мен аз съм с под...след като съм видяла много брутални като изпълнение над...

Така че изборът е индивидуален,както и докторът,както и желанията за външен вид на всяка една!

Неуспорвам качествата за външен вид на надмускулното,но когато една техника претърпява усъваршенстване,значи определено е продиктувано от нещо важно и по значимо!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th May 2007, 15:51
keitlin keitlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 13
По подразбиране

Между другото,ще използвам възможноста да изкажа чрез форума специални поздрави и БЛАГОДАРНОСТИ на Isa

Невероятен човек и смятам че форума трябва да намира повече такива обективни и наистина истински за общата ни едея хора!

Благодарности и на Beauty

Незнам Мел,ако намира време да погледне какво се случва,отправям поздрави и Благодарности и към нея!
Това са хората,които бяха до мен в трудният предоперативен момент!
Благодаря Ви!
А на Isa- Благодаря ти че те има!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th May 2007, 02:08
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th May 2007, 08:38
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Благодаря ти Бюти за изчерпателния отговор,чудех се за кой вариант съм,но след като прочетох поста ти съм сигурна,че съм за над-мускулна,защото имам и птоза Ти си един от най-полезните кадри на този форум
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th May 2007, 09:17
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keitlin
В отговор на emisof,,защо се е наложило три операции С каво конкретно неможеш да се разделиш за да си ги направиш под...или някакво обстоятелство налага да си заклеймяваш само надмускулното...


Така че да заклеймяваме само един метод е непочтено към всички на които им предстои да избират!

Така че изборът е индивидуален,както и докторът,както и желанията за външен вид на всяка една!
Кейтлин, заклеймява се това, което НЕ харесваш.
Ако ми прочетеш внимателно поста, писах, че това си е МОЕ мнение. При наличието на птоза например, подмускулното поставяне често води до дабъл-бабъл. При желание за по-малко разстояние между гърдите, подмускулното поставяне носи риска от симмастия. При редовни силови тренировки се измества импланта от контракцията на гръдния мускул и т.н. Все неща, които МЕН ЛИЧНО ме вълнуваха с оглед постигане на желания резултат. Бюти е описала много точно и подробно плюсовете и минусите на двата метода. Бюти, трябва да добавиш и субфасциалния
П.П. Имам три операции поради две капсулни контрактури и желание за по-голям обем. За десет години могат да се случат много неща.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 9th May 2007, 09:53
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

keitlin,ще те помоля да понамалиш агресията в постовете си.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th May 2007, 09:54
Аватара на rossenda
rossenda rossenda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране PIP или Eurosilicone

Здравейте! Моля за съвет!
Ходих на консултация по Н. Георгиев и реших да се оперирам при него.Разликата в цената м/у PIP и Eurosilicone е голяма в смисъл нямам 3200 евро.
2700 евро за Eurosilicone имам. Знам, 4е за здраве не се пестят пари, но просто нямам толкова. Докторът каза, че разликато м/у двата вида е единствено че формите на
PIP са по-бутикови! Така ли е? Моля ви ако някоя от вас има друга информация да пише! Благодаря
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th May 2007, 11:45
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране Re: PIP или Eurosilicone

Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th May 2007, 12:50
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th May 2007, 13:16
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: PIP или Eurosilicone

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВдватаосновниметодамамопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:16.