IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Snimka Posoka Boec
Стар 24th October 2007, 19:01
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак

Град: испания
По подразбиране

Но ако няма проблем при кърменето, защо тогава не е подходящо за тези които още не са раждали?
Отговори с цитат
Стар 24th October 2007, 21:56
diastemma diastemma не е на линия
Маниак

По подразбиране

При разрез само около ареолата (за леко повдигане на гърдата или намаляне само на ареолата) тя не се отделя от основата си, т.е. каналите, които се отварят на върха на гръдното зърно, не се прекъсват.
При преместване на ареолата нагоре (при значително повдигане на гърдата или повдигане+намаляне) ареолата се отделя от основата си, т.е. каналите се прекъсват и кърменето не е възможно.
Отговори с цитат
Стар 24th October 2007, 21:59
Маниак

По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
ако увисналата кожа е прекалено много се изрязва и част от нея което също по някакъв начин допринася за повдигането на гърдите
Точно! Операцията се нарича "мастопексия" (от гръцки - "окачване" на гърдата), т.е. повдигане на гърди без импланти.
Разрезите може да са около ареолата, ареола+вертикален, ареола+вертикален надолу+хоризонтален под гърдата (зависи от сптепента на увисване).
Ефектът се постига чрез преместване на ареолата по-високо и изрязване на излишната кожа.
Отговори с цитат
Стар 24th October 2007, 22:00
Маниак

По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Но ако няма проблем при кърменето, защо тогава не е подходящо за тези които още не са раждали?
Защо да не е ако говорим за повдигане с разрез само около ареолата.

По принцип всички операции са възможни и преди раждане (първо или последващо), просто трябва да се знае, че след някои операции няма да може да се кърми.
Иначе на всички жени с повдигнати гърди ли трябва да се забранява да раждат?
Отговори с цитат
Стар 25th October 2007, 08:23
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак

Град: София
По подразбиране

diastemma, много благодаря за отговора, сега вече го схванах напълно
Отговори с цитат
Стар 25th October 2007, 15:07
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак

Град: испания
По подразбиране

Да, и аз ти благодаря А знае ли някой, при наличието на стрии изключва ли се НАДмускулното поставяне Аз все си мисля, че по-удачно ще е ПОД. Но ако пък имаш излишна кожа с подмускулното няма как да се запълни Съвсем се обърках
Отговори с цитат
Стар 25th October 2007, 17:24
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен

Град: София
По подразбиране

Имам белези около ареолата,много фини и почти незабележими.Имам и вертикални под гърдата с дължина около 3 см.,които също почти не се виждат.Но доколкото знам времето на заличаване на белезите е индивидуално и зависи от самия организъм.
Отговори с цитат
Стар 25th October 2007, 18:48
Маниак

По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Да, и аз ти благодаря А знае ли някой, при наличието на стрии изключва ли се НАДмускулното поставяне Аз все си мисля, че по-удачно ще е ПОД. Но ако пък имаш излишна кожа с подмускулното няма как да се запълни Съвсем се обърках
Стриите нямат отношение към метода ...
При известно спадане на гърдата надолу и желание за подмускулно поставяне може да се направи частично подмускулно ...
Отговори с цитат
Стар 3rd November 2007, 11:17
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител

Град: Ruse
По подразбиране

Е,най-накрая да има някой който се е подложил на такава операция,кукличка-интересува ме колко пари ти струваше интервенцията Аз много,ама много искам да коригирам бюста си,но май по съм склонна да го повдигна само без импланти,защото хем има бая за повдигане,(а и при моите 50 кила не искам много пищни форми,а просто стегнати гърди,макар и по-малки)хем по евтинко,за момента нямам много финансови възможности за съжаление
Отговори с цитат
Стар 4th November 2007, 18:22
summerseason summerseason не е на линия
Потребител

Град: на брега на океана
По подразбиране

Здравейте, позволявам се да се намеся с въпрос, тъй като моя близка тепърва започва да търси лекар, който да намали малко гърдите й.Въпреки, че ни най-малко не са овиснали или зле изглеждащи е решила да ги корегира леко понеже са доста големи.Бих искал да ви попитам за лекар от който сте доволни при подобен тип корекции, за да й спестя многото лутане по консултации и обиколки при различни лекари.Благодаря ви
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заедновременнотоповдиганеувеличаваненабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.