IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th March 2008, 16:21
mariaishot mariaishot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariaishot
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Ми хайде чакаме снимки.
Хих емотиконът е жесток...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th March 2008, 00:37
цветна цветна не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Мария а дали мога да ти пратч линк към гърдите ти и ти да изкажеш мнение, дали може само с пошдигане да ми се реши въпроса , и дали може само около зърното белег. Аз също искам засега само повдигане, а евентуално след раждане силикон, надявам се да не се налага де.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th March 2008, 09:13
marti4ka marti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте момичета . Аз си направих повдигане на бюста и поставяне на импланти при доктор Заякова и съм много много доволна. Увисването ми беше втора към трера степен а иначе бях чашка Б към С. ДОкторката успя с не много големи имланти( аз не исках ) - сега съм чашка С и с разрез около ареолата да ми направи гърдите точно както винаги съм искала да са . Аз се бях настроила за видими белези , но честно казано не ме интересуваше , просто исках като сложа блузка без сутиен зърната ми да са на мястото си .....и най-хубавото е че д-р Заякова така ми направи операцията , че сега само 20 сена след това белезите ми вече избледняха и се " Излющиха" и сега са много по бледи , а до 2 , 3 месеца почти няма да се забелязват
страшно много съм доволна...скоро ще сложа и снимки ...съжалявам само че не си направих преди операцията за да видите разликата
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th March 2008, 17:22
цветна цветна не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

а каква беше цената ??
Благодарч предварително
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd April 2008, 18:10
Аватара на sexy mama
sexy mama sexy mama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 74
По подразбиране

Аз също бях решила само да си ги повдигам,но след като отслабнах щях да съм с по-малък бюст,отколкото съм била преди да родя.

Препоръчвам ти Д-р Антон Тонев
Отговори с цитат
  #36  
Стар 3rd April 2008, 21:07
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Моля те кажи каква е цената Мартичка
Отговори с цитат
  #37  
Стар 20th April 2008, 18:17
maysky_n maysky_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: софия
Мнения: 10
По подразбиране :)

Здравейте момичета! На 16,04, си направих повдиганет на бюста. Много съм доволна. Много ме беше страх. Операцията мина, малко болеше след това. Ама трай бабо за хубост. Много са ми хубави. Много съм доволна от Д-р Николай Георгиев. Невероятен е. Очарована съм!
__________________
живей за мига
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th April 2008, 19:54
sisi_dim sisi_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 22
По подразбиране Re: :)

Аз също имам повдигане при николай георгиев ,но заедно с поставяне на имплантанти,икам да те питам ти само с повдигане ли си?защото аз не мога още да видя крайния резултат за да кажа мнение.....по това което ми показа 4е трябва да стане е супер,ама за сега не изглеждам зашеметяващо.и друго при теб с колко разреза го направи?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 20th April 2008, 20:07
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Здравей sisi_dim аз съм повдигане +намаляване на ареолите +поставяне на 400 куб. и разрези имам отдолу на гърдата,нагоре по-средата(за повдигането) и по ареолите.Вероятно трябва да сме по-търпеливи за резултата.Пожелавам ти да си много много доволна и то скоро време.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 22nd April 2008, 16:35
mayski_n mayski_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: софия
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей Сиси! Направих повдигане само, защото си имам естествени подплънки. Носех сутиени 2 -пъти Д, сега може би само Д. Доволна съм, но е рано, все още не са добили прекрасната си форма . От 16,04, до сега са минали само 7 дни. А Д-ра ми каза че до 6 -ия месец се оформят. Нека всеки който е решил да си направи да си ги направи. Няма нищо страшно и болезнено. Мисля, че е по-болезнено с имплантанти, защото се пипа в тъканите. Днес ходих на превръзка, сложиха ми водоустойчиви лепенки и вече мога да се къпя. Успех ви желая
__________________
живота е хубав
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстаприкого
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.