IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 22nd April 2008, 16:45
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mayski_n
Здравей Сиси! Направих повдигане само, защото си имам естествени подплънки. Носех сутиени 2 -пъти Д, сега може би само Д. Доволна съм, но е рано, все още не са добили прекрасната си форма . От 16,04, до сега са минали само 7 дни. А Д-ра ми каза че до 6 -ия месец се оформят. Нека всеки който е решил да си направи да си ги направи. Няма нищо страшно и болезнено. Мисля, че е по-болезнено с имплантанти, защото се пипа в тъканите. Днес ходих на превръзка, сложиха ми водоустойчиви лепенки и вече мога да се къпя. Успех ви желая
При кого беше твоята операция?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 22nd April 2008, 19:47
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Цитирай:
Първоначално написано от mayski_n
Здравей Сиси! Направих повдигане само, защото си имам естествени подплънки. Носех сутиени 2 -пъти Д, сега може би само Д. Доволна съм, но е рано, все още не са добили прекрасната си форма . От 16,04, до сега са минали само 7 дни. А Д-ра ми каза че до 6 -ия месец се оформят. Нека всеки който е решил да си направи да си ги направи. Няма нищо страшно и болезнено. Мисля, че е по-болезнено с имплантанти, защото се пипа в тъканите. Днес ходих на превръзка, сложиха ми водоустойчиви лепенки и вече мога да се къпя. Успех ви желая
При кого беше твоята операция?

При Николай Георгиев,то по-горе пиши,а колко пари ти излезе и какъв разрез ти направи
Отговори с цитат
  #43  
Стар 23rd April 2008, 07:47
savka savka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 12
По подразбиране Здравейте!

Моята операция за намаляване и повдигане на бюст мина преди около 15 дена. Сега се чувствам добре ,нося сутиена от триумф и с нетърпение чакам момента в който мога да сложа друг.
Аз се оперирах при доктор Енчев в гр.Пловдив и съм изключително доволна. Избрах него защото знаех от близки оперирани при него ,че е добър хирург. 2-3дена след операцията не се чувствах много добре ,но това се дължеже че организма ми още се чистеше от упойката ,неможех и да се храня защото повръщах.Но при всеки ее различно зависи от организма му как ще приеме упойката.
След 4-5 ден вече бях добре и можех да се върна към старото си ежедневие,но внимавам както и все още да не напрягам много ръцете и да не вдигам тежко. Без никакво притеснение бих препоръчала д-р Енчев на всеки затово се обедих в неговити способности,и едно че е добър като лекар но и отношението към пациента е винаги да го предразположи ,да не се страхува и да мисли само за това колко добре ще изглежда след това. А и екипа му е винаи до теб и се грижи за теб нон-стоп при престоя ти в клиниката. Бих казала на момичетата който искат да си повдигнат бюста ,че няма нищо страшно само ако си в подходящите ръце и се радвам че аз бях.Успех на всички!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 23rd April 2008, 09:40
maysky_n maysky_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: софия
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте момичета! Операцията ми беше при Д-р Николай Георгиев. А по повод упойката само първия ден ми беше зашеметено. Няма повръщане, няма гадене. След като свърши операцията и като се поосаферчих , ми сервираха сандвич и сок. Питайте , ще ви отговоря на всички въпроси, които ви интересуват.
__________________
живей за мига
Отговори с цитат
  #45  
Стар 14th May 2008, 15:09
m.a.y m.a.y не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Фифи, къде се изгуби?

Моя приятелка скоро си прави операция повдигане+силикон при Тонев. Ами, какво да ви кажа..белезите са никакви Белегът ми от секциото на една година беше по-голям от нейният на един месец (рязана е около зърното и надолу)....абсолютно пренебрежимо видим

Така, че аз май реших, че при него ще се оперирам. Поне шевовете ги е направил добре.

За сутиените гледам, че сте коментирали, препоръчвам с две ръце марката "Симон Перел". Има я в магазина на Триумф на Пиротска. Страхотни модели. Нося 75Ф и за пръв път намирам нещо, което ми стои добре, удобно ми е, красиво е! и не се скъсва след месец носене.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 2nd June 2008, 01:22
Fifi Lapin Fifi Lapin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте!
Отдавна не бях влизала във форума, тъй като бях ангажирана с други неща, но вече пак съм на линия. =)

Искам да попитам вече оперираните момичета, но които са без импланти, относно още един въпрос, който ме тормози напоследък - а именно - дали сега, след операцията ви, гърдите ви са осезаемо по-малки като цяло? Защото на последната ми консултация, докторът ми обърна внимание, че освен излишната кожа, се отстраняват и прилежащите й ТЪКАНИ...Това звучи така, като че ли ще трябва да се разделя с доста голямо количество от обема на гърдте си и се чудя, дали изобщо ще ми остане нещо...?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 2nd June 2008, 06:47
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Зависи какво искаш - ПОВДИГАНЕ или НАМАЛЯНЕ на гърди. В първия случай обемът се запазва (маха се само кожа), във втория - намалява (маха се кожа, мастна тъкан и жлеза). Разрезите и белезите след това са еднакви.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #48  
Стар 2nd June 2008, 14:43
Fifi Lapin Fifi Lapin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Зависи какво искаш - ПОВДИГАНЕ или НАМАЛЯНЕ на гърди. В първия случай обемът се запазва (маха се само кожа), във втория - намалява (маха се кожа, мастна тъкан и жлеза). Разрезите и белезите след това са еднакви.
Ами, аз мисля, че докторът съвсем правилно ме разбра какво искам (само повдигане), все пак повече от час говорихме...Най-верочтно ще трябва да го посетя за още една консултация, за да се доуточним по този въпрос.

А как стоят нещата с пушенето? Доколкото знам, е хубаво да се спрат цигарите около месец преди операцията, но какво би станало, ако не ги спра? (Пуша по около кутия на ден.) Така и не можах да разбера по какъв точно начин биха могли да повлияят? По-трудно хваща упойката, по-трудно се излиза от упойка или...? Ще бъда много благодарна, ако някой ми разясни .
Отговори с цитат
  #49  
Стар 2nd June 2008, 17:36
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Има повишена опасност от образуване на тромби след операцията. Същото важи и за противозачатъчните.
Най-сигурно е да говориш с анестезиолога.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #50  
Стар 1st June 2009, 23:47
danibg1 danibg1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofiq
Мнения: 3
По подразбиране

и аз ще си правя операция след 2 дни и малко ме е шубе заради белезите може ли някой да помогне да ми прати снимки за да се успокоя и да спя поне малко защото сън не ме лови тези дни...аз съм 42 кг и грудната ми е 100 ...малко ми тежи и аз искам да нося красиви сутиени в различни цветове,но до сега освен бабешки в черно бяло и бежово не си намирам.благодаря предварително!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстаприкого
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:42.