IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th October 2010, 21:39
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Аз днес бях на консултация при Др. Калчев. Насрочихме операцията за другата седмица. Консултацията мина много добре
Смехуранке с теб какво стана?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th October 2010, 21:55
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз останах много разочарована от отношението на секретарката, или каквато е там, тази която отговаря на телефоните. Опитах се да си запиша час, тя ме пита дали съм тяхна клиентка. Аз им казах че все още не съм, правила съм си процедури в чужбина но бих искала при тях 2-3 пъти годишно. Тогава тя каза съжалявам, не мога да помогна. И аз казах добре, приятен ден, и таман да затворя и тя пита от къде съм разбрала за клиниката. Аз казах от интернет и от познати. Тогава тя затвори, без да каже дори довиждане или нещо подобно. Много нагло от нейна страна. Това ме отказа изобщо да се занимавам. Колкото и да са добри докторите, важно е отношението.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th October 2010, 22:18
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Наистина много странно!
Днес видях, че имат ново момиче на рецепцията, може би е била тя. по принцип за много тактични, нз защо така се е получило. Ти какви процедури искаше да си правиш?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th October 2010, 22:26
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

ЕЛОС епилация на крака
Сигурно е новата... Знам че отношението на секретарката няма нищо общо с професионализма на лекарите, но изобщо не е приятно нов клиент или потенциален такъв да бъде посрещнат така.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th October 2010, 22:30
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Не ме разбирай погрешно, не ги обвинявам за това че нямат свободни часове или че за момента не могат да се занимават с не-редовни клиенти. Но все пак можеше да бъде малко по-любезна и поне едно довиждане да каже...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th October 2010, 09:57
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Chaoslady, аз не мога да повярвам! Ходех там на епилация няколко месеца, сега, както вече се похвалих, реших се и за другото...

Обаче винаги са били супер мега мили по телефона и в самата клиника. И ми е адски странно, че такова отрицателно впечатление са ти направили, защото (да бъда честна) мен на първо място ме грабна точно отношението, още първия път като им се обадих за да разпитам за ELOS-a... Те само дет' кафе не ме почерпиха през слушалката

Де да знам, може пък просто да е била мацката от телефона в мензис, развод, или някаква друга драма (не че оправдавам грубото държане), и просто да не е успяла да се овладее... Но пак си ми е странно, де.

Crazygirl мисля, че също би могла да сподели впечатления - а бе, бая са любезни като цяло.

Дай им още един шанс - защото честно си казвам - това е баси яката дерматоложка, дето ще ти прави епилацията там! Аз съм й голям фен и зимата ще ходя на триъгълник (като събера пари, евентуално)

Хайде, и не дръж лошо, не си заслужава!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th October 2010, 10:41
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Смехуранка, не се опитвам да правя анти-реклама, знаеш че съм горе долу редовна във форума, даже не живея в БГ така че няма как да се занимавам нито с тях нито с конкуренция. Ако има как, бих се свързала с някои от клиниката да разкажа за отношението, и дори мога да кажа точен ден и час когато съм се обаждала за да знаят коя е била на смяна.
А за втори шанс - не, мерси. Повече не желая да се занимавам с дерматолози от БГ, поради една или друга причина които нямам време да коментирам в момента а и не е точната тема.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th October 2010, 10:49
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

ох, аз пък не се опитвах да им правя реклама, но пък така се получи

иначе - звучиш тъжна, може би в друга тема или на лични ще си излееш душата някой път кой и какво те е разстроило така
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th October 2010, 10:58
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Няма лошо да правиш реклама щом си доволна Имаш ЛС между другото
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th October 2010, 11:05
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Влизам да чета!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Hillclinic
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:58.