IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 26th December 2017, 09:08
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране Помощ, кога слузат надолу имплантите

Здравейте , миналият месец на 20 - ти се оперирах - повдигане плюс силикон.Положението при мен бе трагично - разлика в гърдите( от кърмене) увисване
И ужасна асиметрия ( различни зърна ) , буквално ужас.
Сложихме различни импланти в гърдите и тази с по- малкия пал е много леко по- голяма представете си . Това , което ме притеснява е продълговата форма на гърдите.
Сложихме капковидни импланти , но някак си или са високо или не е повдигнато хубаво . Няма смисъл да казвам , че съм ужасно депресирана - ходя на масажи за наместване и масажиската казва, че ще слязат , но на всичките ми познати на месец седят по - различно ,. Лекаря каза, ще видим , повярвай ми по добре е от преди. Оперирах се при доктор Кънев в болница вита.Отговора обаче, че са по- добре не ме устройва при масата пари , които дадох. Моля ви за мнение , ще кача снимка . Имали ли сте такива познати с този вид операция, ще слязат ли според вас имплантите или не е повдигнато хубаво.(
Attached Images
Тип файл: jpeg C15F7426-75BE-4E15-9508-FE2FBF522D04.jpeg (18,6 КБ, 69 views)
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помощкогаслузатнадолуимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.