IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 5th March 2007, 21:46
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Ми, мисля че може да присъства някой твои близък по-време на операцията. Аз зададох същия въпрос на д-р и той ми предложи да взема някой със мен за да съм по-спокойна какви импланти ще ми сложи. (но мойте хора ги беше страх и несе получи).
Отговори с цитат
  #92  
Стар 6th March 2007, 11:40
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

По-добре да не мислим в тази посока,иначе ще стане като във филма "Баш майстора"
Отговори с цитат
  #93  
Стар 6th March 2007, 14:59
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Е никой ли няма и с повдигане и с импланти Аз в момента отбивам едно дърто кърмаче (на 2 годинки)и преди да ми спре кърмата мислех,че само с повдигане ще мина,ама сега мисля,че и малко силикончец няма да е излишен,много искам да видя снимки,да видя белезите много ли са,а искам и да ми намалят ареолата,че много голяма стана след раждането и ми е много грозно Толкова много копнея за тези пусти цици,че направо ще се побъркам
Отговори с цитат
  #94  
Стар 7th March 2007, 09:26
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

На моя приятелка са и повдигнати и с имплантанти.Правени преди 4 години.Каза ми ,че цикатрикса около ареолата си стои почти година,но сега вече/след 4 год./изглеждали добре.Видях ги след операцията-изглеждаха меко казано ужасно,но след това не съм ги виждала.Сега,когато и аз се реших на тази стъпка ще я посетя,за да ги видя и ще пиша.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 7th March 2007, 10:57
Djigri Djigri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте,
на мен ми предстои операция за увеличаванв ан бюст на 02.04.07.
Цената която ми каза докторката(доц. Тепавичарова) е 6400лв за имплантанти(Ментор, анатомични, кохезивен гел, 3 степен кохезивност) и 1360лв операцията с престоя 3 дни и всички консумативи.Също така ме информира, че ако искам по-хубава упойка(такава, която се дава на родилките, която не вреди на организма и т.н.) ще трябва да си доплатя още 150-200лв.
Имах възможност да говоря и с д-р Ефремов, тъй като се оказа че той е официален дистрибутор на Инамед за БГ, той ми каза че най-скъпите имплантанти на Инамед са на цена 2200euro и това е цена на едро(като допълни, че имплантантите на дребно не се продавали). По качество и цена двете фирми, Ментор и Инамед са сходни. Това ме кара да се замисля какъв хонорар за всяка операция си вземат лекарите - около 2000лв, да не говорим и в конкретния случай, че в държавната болница лекаря си взема и редовна заплата.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 7th March 2007, 11:03
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Брей какви лъжци само.Моите са мак ган /инамед/модел 410,анатомични/най висок клас на пазара /-продадени на тялото ми за 3000лв от Стоянов.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 7th March 2007, 11:33
millenita millenita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 46
По подразбиране

Цената зависи само от надценката на доктора..Иплантите си имат фиксирана цена,на мен със Еврисиликон или Пип -кръгли ще ми излезне 4800лв. цялата операция.. точната цена само на имплантите е 800евро
Отговори с цитат
  #98  
Стар 7th March 2007, 12:16
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mishelin
Ми, мисля че може да присъства някой твои близък по-време на операцията. Аз зададох същия въпрос на д-р и той ми предложи да взема някой със мен за да съм по-спокойна какви импланти ще ми сложи. (но мойте хора ги беше страх и несе получи).
Е, това вече наистина ми хареса, като поведение, явно стват и такива шмекерлъци, като подмяна на импланти, щом д-ра ти е склонен да пусне и външен човек за да те успокои Браво
Отговори с цитат
  #99  
Стар 7th March 2007, 15:07
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Миленита,къде са тези цени?Да няма сезонно намаление,което ние да изпуснем
Отговори с цитат
  #100  
Стар 7th March 2007, 15:15
millenita millenita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 46
По подразбиране

Това е нормална цена,доктора пак има печалба,но не толкова висока и измислена като при повечето лекари.Някои от тах имат да избиват и скъпите си луксозни клиники..Това е цена при Доц.Анастасов в Пловдив завеждащ пластична хирургия
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Новиценинаоперациянабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:21.