IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 26th July 2011, 15:34
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
Red face

Здравейте на всички! Не бях влизала във форума повече от година... Тук нещата доста са се променили... Е, аз също съм с ПИП от 2 години и половина. Засега всичко е О.К. и нямам оплаквания. Но нали все пак трябва да се сменят?! Мненията са противоречиви и не знам какво да мисля... Така че - отговор на въпроса - има още такива като мен - с несменени импланти...
Отговори с цитат
  #582  
Стар 29th July 2011, 19:15
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

5 години съм с импланти PIP, досега не съм усетила да имам някакъв проблем, свързан с тях.
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #583  
Стар 29th July 2011, 19:22
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

(Малко спам - Добре дошли отново и на двете!)
Отговори с цитат
  #584  
Стар 29th July 2011, 21:47
adrenalinka85 adrenalinka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Някои да има информация какво правим с гаранциите?Важат ли ако НЕ дай си Боже нещо стане?Как се действа?
Отговори с цитат
  #585  
Стар 4th August 2011, 13:30
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева Виж мнението
(Малко спам - Добре дошли отново и на двете!)
И от мен - радвам се да видя познати никове (на непознатите също се радвам )

Аз съм много немарлива към здравето си, но съм се засилила да отида на един ехограф. Да видим само кога ще го реализирам
Отговори с цитат
  #586  
Стар 4th August 2011, 20:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Една много интересна статия ...
Цитирай:
Столичанка с 400 кубика имплантанти изгуби чисто новия си бюст Истинска драма се разигра на редовен полет София-Варна в събота, съобщили служители на “България ер”.
Млада софиянка едва не колабира в самолета, след като силиконовият й бюст гръмнал във въздуха. Имплантантите се спраскали точно когато самолетът набрал височина и вече било късно да се върне, пише “Всеки ден”.

Започна да крещи: “Боли ме, боли ме. Разкъсвам се!” и с колежката се затичахме да видим какво става. Пътниците се изправиха и настана голяма паника”, разказва една от стюардесите на полета.

Първоначално самото момиче не можело да обясни какво се случва и само твърдяло, че има болки в гърдите. След като свалили дрехите й обаче, станало ясно, че бюстът й не е на място и се е разпръснал на различни места по гърдите и деколтето.

Стюардесите само успели да облекчат болките й с успокоителни медикаменти, които я закрепили в съзнание. За щастие полетът бил кратък и още при кацането столичанката била поета от линейка. Според лекарите последствията за здравето й ще бъдат трайни и тя ще се възстановява поне година, за да върне формата на бюста си.

На смаяните стюардеси 28-годишната Вера Илиева разказала, че отлетяла за морската столица за среща с гаджето си, който е бил местен строителен бос. Красавицата разказала на персонала, че именно любимият й настоявал да си сложи нови цици и платил за операцията, която замалко да й коства живота.

Столичанката си сложила имплантанти с 400 кубика силикон минали понеделник и интервенцията минала успешно. Лекарите я предупредили 2 седмици да не сваля превръзките и 40 дни да не се качва на самолет, въртележки и подобни съоръжения, които предполагат по-високо налягане. Гаджето й обаче категорично отказало да пътува за София и затова влюбената жена решила да прескочи забраната.
http://frognews.bg/news_37780/TSitsi...olet_za_Varna/
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #587  
Стар 7th August 2011, 21:28
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

лелеел това кой го измисли....и аз летях на 5 ден след операцията ми,а и след това си имам доста пропатувани километри във въздуха и съм си ок.
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #588  
Стар 8th August 2011, 22:33
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bilian4o Виж мнението
лелеел това кой го измисли....и аз летях на 5 ден след операцията ми,а и след това си имам доста пропатувани километри във въздуха и съм си ок.
някой, който за да си защити тиража и заплатата, се е чудил каква поредна глупост да измисли, скоято да" шашне" обществото...на всеки средно интелигентен човек би му било ясно,че това е поредната глупава жълта история, целяща гореизброените неща...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #589  
Стар 8th August 2011, 23:03
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

http://www.az-jenata.bg/article/1236...rmi-v-samolet/
Отговори с цитат
  #590  
Стар 16th September 2011, 16:00
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Направих си труда да прочета всички страници от темата за имплантите ПИП! Това, което ми стана ясно, е че скандалът е затихнал, резултати - никакви. Всеки се спасява поединично! Фирмата мълчи и никой няма да ни обезщети за страховете, за болките при новата операция, за рисковете...
Даже не ми се мисли за нова операция след всичко, което преживях след първата...
Засега ще се задоволим с прегледите на ехографа и с това, че ни казват, че всичко е 6! Дали някога ще има точна информация дали наистина гелът е опасен и въпреки качествената обвивка е наложително да се сменят имплантите? Някой знае ли нещо ново?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:14.