IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 29th December 2011, 21:13
sia sia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Аз също съм с РІР от 2008г нямам проблеми и си ги харесвам,но определено вече искам да ги сменя.Другия месец мисля да се срешна с хирурга си.Притеснява ме резултата дали ще е същия (сега си харесвам и формата и размера),къде ще е разреза ,да не се спука по време на операцията с не на последно място цената.За сега отправям питания online към различни клиники
Отговори с цитат
  #632  
Стар 31st December 2011, 10:31
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Аз пак да подхвана темата за "дефектните" импланти на PIP. От това, което се пише разбирам, че гелът , който е използван е "неодобрен" и е "технически", но не разбрах защо се смята, че е опасен. Някакви изследвания направени ли са? Как може да навреди повече от другия "одобрения"? Канцерогенен ли е? Не мога да си обясня...

Последно редактирано от stilna_mlada : 31st December 2011 на 10:52
Отговори с цитат
  #633  
Стар 2nd January 2012, 18:16
tedy77 tedy77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Момичета,искам да Ви попитам,тези от Вас , които са с надмускулно поставени импланти,мислите ли да ги преместите под мускула, защото и аз като всички Вас се чудя, какво да правя - какви импланти да избера и как да ги поставя,то се е видяло,че ще ги сменям.
За информация - Динев е определил преференциални цени за подмяна на ПИП - с кръгли импланти -1200 евро,а с капковидни - 1400 евро,без значение метода на поставяне, но не ми е писал за каква марка импланти става дума
Отговори с цитат
  #634  
Стар 3rd January 2012, 11:39
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Теди, а ти защо си избрала надмускулно?
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #635  
Стар 4th January 2012, 13:21
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

Аз също съм оперирана от Динев в София той смята ли
че е задължително да се махнат ПИП
Отговори с цитат
  #636  
Стар 4th January 2012, 14:38
tedy77 tedy77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 27
По подразбиране

На мен ми каза, че не са излезли медицинските резултати все още и не е наложително да се махат
Отговори с цитат
  #637  
Стар 5th January 2012, 15:07
Аватара на india
india india не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 2
Unhappy

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
пип никога не са били най-добрите импланти... в моята класация от 5-те марки, с които се работи в Бг са били винаги на последно място( не само мое мнение) !!!

това, ЧЕ НЯКОЙ ГИ НАРИЧА " НАЙ-ДОБРИТЕ" само защото работи с тях,защото са най-евтните( и по този начин има възможност да образува конкурентна за пазара цена на операцията ) и трябва да убеди пациентите си,че се работи с най-доброто НЕ ГИ ПРАВИ ТАКИВА !!!! ВЕЧЕ КАТО ГИ ЧУЯ ТЕЯ СУПЕРЛАТИВИ ЗА ТОЯ ПИП И МИ СЕ !!!


КОЛКОТО ДО ИМПЛАНТИТЕ МАКГАН - ХАЙДЕ ЕДИН ПЪТ ПОНЕ СИ НАПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ПРОЧЕТЕТЕ НАПИСАНОТО ТУК, ЗАЩОТО ПО ТОЯ ВЪПРОС АЗ ЛИЧНО ВЕЧЕ СИ ИЗТРИХ ПРЪСТИТЕ ДА ГО КОМЕНТИРАМ ЗАРАДИ НЕДОРАЗБРАЛИ И ХВЪРЛЯЩИ НЯКАКВИ " БОМБИ" НА СМУТ ВЪВ ФОРУМА !@!!!!
ИМПЛАНТИТЕ МАКГАН, КАКТО И МЕНТОР ИМАТ ДОЖИВОТНИ ГАРАНЦИИ, КАКТО ВСИЧКИ ДРУГИ ИПЛАНТИ !!!!! зА КАКВА ЛИПСВАЩША КОМПАНИЯ, ЗА КАКВО НЕПОКРИВАНЕ НА ГАРАНЦИИТЕ ГОВОРИШ ???????????????????



ПРЕСТАНЕТЕ ВЕЧЕ С ТЕЯ СПЕКУПАТИВНИ МНЕНИЯ !!!!!!!


Тези вторите 5 годишни гаранции ЗА ПОДМЯНАПО ЖЕЛАНИЕ НА ПАЦИЕНТА, които имаха ПИП и ЕВРОСИЛИКОН бяха с цел търговски трик за да бъдат предпочитани и по-често използваните марки , и си включваха този втори чифт още в първоначалната цена, което ще рече, че не са 2 пъти ( колкото е разликата в цената), а четири пъти на практика по-евтини от америкаските импланти !!!!! Ама тва е друга тема за цената на имплантите., която е обсъждана и не смятам сега да засягам !!!...

готова съм за директността ми ако щете всички да ми наскачате, но вече ми писна всички импланти да се слагат под един знаменател, защото НЕ СА, И КАТО ЦЕНА, И КАТО КАЧЕСТВО, и защото ми писна непрекъснато да се появява някой,който да твърди, как МЕНТОР и МАКГАН НЯМАЛИ ДОЖИВОТНИ ГАРАНЦИИ ИЛИ че фирмата, прозивеждаща ,МАКГАН е също изчезнала и фалирала !!!!!

има реални факти, които това,че ние тук премълчаваме, защото се уважаваме ( или пък не знаем ), а няма как да не се приемат лично от половината форум, не ги прави да не съществуват...прави ги само неизказани....от незнание, или от липса на смелост да бъдат изказани...

и това ввсичкото го пиша не защото не ВИ уважавам, а точно обратното - държа много на повечето от вас и държа да знаете, това, което знам и аз !!!!!!


и това, което ще кажа като заключение е, че ИСКРЕННО съжалявам и се ядосвам заедно с вас всички, които сте с тези импланти заради тревогите, които имате в момента....въпреки това смятам, че наистина е най-разумно да се изчакат окончателните изследвания на гела, които ако докажат,че няма токсичност , което е най-важното, според мен няма от какво да се притеснявате и интервенции само заради факта ,че има някакъв административен проблем ( а не и здравословен като последица) са безмислени и неоснователни...

С уважение към всички вас, Теда !!!
Здравей, Теда! Лично ти на коя марка импланти залагаш? Искам да сбъдна мечтата си и затова чета мненията ви, но все по-трудно ми става заради случващото се с PIP . Вече немога да се ориентирам..........Моля, помогнете за марка импланти и име на пластичен хирург ((((((((

Последно редактирано от india : 5th January 2012 на 15:11
Отговори с цитат
  #638  
Стар 5th January 2012, 15:41
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

India, доц. Тепавичарова ти препоръчвам! Ако искаш телефони, координати....мога да ти пусна на лични! Успех!
Отговори с цитат
  #639  
Стар 5th January 2012, 17:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Тепавичрова, Стоянов, Заякова. Аз препоръчвам тези тримата. Аз бях при Стоянов и съм за сега доволна. Той препоръчва марката на импланти - Макган.
Отговори с цитат
  #640  
Стар 5th January 2012, 17:16
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

И аз препоръчвам Тепавичарова - както безпределно се знае
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:38.