IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 15th January 2013, 10:08
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007 Виж мнението
И след операцията има ли преспиване в клиниката?Защото при Тонев спах една вечер и луднах направо.
Тъй като е реоперация и е много по-леко (ще те боли единствено там, където ще разширяват джоба евентуално; пък и то не е точно болка, ама по-скоро напрежение) не би трябвало да оставаш да спиш.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 15th January 2013, 12:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007 Виж мнението
Благодаря за съвета!Наистина ми е необходим.А знаете ли колко е цената при Стоянов сега т.е актуалната цена?А изследванията там на място ли се правят или си ги носиш?И след операцията има ли преспиване в клиниката?Защото при Тонев спах една вечер и луднах направо.Ох,май много питам,ама....
Ето актуалните цени на Стоянов - http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-1...lichavane(CENI)
Изследвания в клиниката може да направиш само кръвни, които струват 200 лв. Ако си направиш пълния комплект изследвания в друга клиника ще ти излязат доста по евтино, още повече ако са с направление от личния доктор. За реоперация незнам дали се преспива, но ако се преспива нека това да не те притеснява, условията са много добри, сама си в стая и ти се обръща много добро внимание, хранят те и те поят на корем.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 18th January 2013, 17:50
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Някой пази ли таблицата на PIP
Отговори с цитат
  #84  
Стар 18th January 2013, 20:49
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Някой пази ли таблицата на PIP
http://plastikoperationsforum.se/sida/brostimplantat Хера,ето-тук ги има всички.Какво се присети?!?
Отговори с цитат
  #85  
Стар 22nd January 2013, 11:35
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Видяхме се преди няколко дни със Sexy и тя каза,че няма епикриза от операцията с PIP.Това е проблем,защото така не знае параметрите на PIP и няма как да се ориентира за новите импланти.А този саит не ми отваря нищо
Отговори с цитат
  #86  
Стар 22nd January 2013, 11:50
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Благодаря ти eliii, сайта най-накрая отвори и видях каквото ми трябва
Отговори с цитат
  #87  
Стар 24th January 2013, 13:30
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Имам паспорт,но не ми трябва.Ходих при Асенов и той ми определи 590cс ултра висок профил.Той е моят хирург.Досегашните интервенции които ми е правил съм супер доволна.Ще слагам Мотива.Така,че тези размери на ПИП не ме интересуват.При Тонев няна да стъпя.Три пръста разстояние ми оставил между гърдите.Сега нови разширения на джобовете ще ми правят...ужас
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!

Последно редактирано от Valenta : 9th February 2013 на 12:34
Отговори с цитат
  #88  
Стар 28th January 2013, 10:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Стоянов предпочита марката Макган.
Алерган,да
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #89  
Стар 24th February 2013, 22:00
mishonka mishonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Момичета здравейте!Вече 4 години съм с ПИП и досега слава на бога не съм имала проблеми.Имплантите са подмускулни 390,питането ми е ако не се сменят в срок на тези пет години после какво?Трябва да заплащам цялата сума наново за подмяна ли? И честно казано,като помня какъв страх беше преди операцията,хич не ми се мисли за подмяна,а и толкова си ги харесвам..Като чета тази тема настръхвам..
Отговори с цитат
  #90  
Стар 10th March 2013, 22:33
Аватара на E.L.I.
E.L.I. E.L.I. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127 Виж мнението
Има ли някой наскоро подменил ПИП при Динев да ме ориентира за цената и какви импланти препоръчва за смяната?
И аз се интересувам дали някой е правил подмяна при Динев, моите PIP-ки ще станат на 6 г. след някой друг месец, не бях влизала във форума отдавна, сега се зачетох и направо щях да падна - скандали, канцерогенни импланти... ужас някакъв.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПодмянанаПИПценирезултати
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:36.