IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th October 2012, 16:19
marina22 marina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Аз лично ходя на киланетика и съм много доволна
_________________________
метални врати блиндирани врати входни врати метални решетки
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th October 2012, 15:55
vassilenna vassilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ver_angelova Виж мнението
Susan за тези програми из нета да си кажа много съм ги гледала и никога не съм мислила че реално имат ефект)))ще се порова още малко а ако на вас ви хрумна нещо по добро казвайте мерси за помоща
Ver, с каквото и да се захванеш, ще трябва да си упорита. Няма как да се стегнеш, ако разчиташ на добрата храна, която приемаш. Хубавото тяло е съчетание от спорт, хранене, добър метаболизъм, ген и други фактори. Ти пробвала ли си, например да отидеш на фитнес? Или ако ти е по- интересно на Тае-бо. Някъде, където ще тренираш в група. Провокирай се! Въпроса е веднъж да започнеш и мисля, че ще след това ще ти е по-лесно да поддържаш стимула си като виждаш добрите резултати. Но трябва да проявиш постоянство и подобни оправдания като "нямам време" в случая убиват желанието в зародиш. В повечето случаи една не много тежка тренировка за не повече от час, би се отразила много добре на тялото и на психиката, ако щеш. Много пъти съм ходила на фитнес изморена от работа, но само след 10 минути в залата, енергията ми се повишава и се чувствам много по- добре.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th October 2012, 17:22
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Аз също мисля, че посещение на групови тренировки е много по-забавно. Там не само, че тренираш тялото си, но и контакта с другите, споделянето на това как упражненията се отразяват на всеки един член от групата действа много добре. Най-трудната част от всичко е да стигнеш до залата. След това се оставяш в ръцете на инструкторите и не усещаш как минава времето. Чувството след тренировка не може да се опише, трябва да се изпита. Аз лично имам опит при посещения на аеробика. Невероятно е!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st November 2012, 09:38
vassilenna vassilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monita191 Виж мнението
Аз също мисля, че посещение на групови тренировки е много по-забавно. Там не само, че тренираш тялото си, но и контакта с другите, споделянето на това как упражненията се отразяват на всеки един член от групата действа много добре.
Точно така. Именно тренировките сред други хора стимулират мотивацията. Много въздействащо е, например във фитнеса да видиш девойка или мъж с добре оформено тяло и да си кажеш "Ейй, искам и моето да бъде стегнато и добре оформено!" И тук въпросът е не да бъдеш като другия (защото всеки е различен, все пак), но да запалиш желанието си да имаш стегнато тяло...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th November 2012, 15:01
ema_lil ema_lil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Аз в последно време играя Turbo Jam и Turbo Fire на една мацка американка Шалийн Джонсън, която е измислила тая система от упражнения и е много ефикастна. След раждането на второто си дете доста бях наддала, да не кажа направо бях си затлъстяла. От една година играя по тези дискове и съм свалила 10 кила , много са добри имат кардио тренировка, боди скулптуриране и специална тренировка за комните мускили. Мацката е много позитивна, мен специално ме изпълва с много добро настроение. Има клипчета в YouTube разгледайте ги, гарантирам ви че ще запалите и вие.
Не забравайте, че всичко това трябва да се съчетае и с реорганизация изцяло на начина ви на хранене и храната която приемате.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd May 2013, 11:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ver_angelova Виж мнението
а относно храната, да си кажа не се лишавам от нищо, хапвам си и то доста добре. Пуша пия алкохол и много цигари.......и кафее.. Като цяло не се тъпча с некви боклуци гледам да хапвам по хубава храна, салатки, черен хляб, не мазни меса сирене, пия много фрешофе
Пишенето,пиенето на алкохол и без никъв фитнес:ЗАБРАВИ ЗА ХУБАВА СТЕГНАТА ФИГУРА!
То хубаво,че си хапваш доста добре,ама без напрягане на мускулите с тежест няма да постигнеш резултат,а с течение на годините ще се отпускаш.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th May 2013, 21:29
MindReader MindReader не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Какъвто и да е спорт е добре. До миналата година аз нищо не спортувах, бях си доволна от тялото обаче изведнъж взех да пълнея без причина... Така започнах първо с бягане, после и с фитнес. Не очаквах колко добре ще ме накара да се чувствам спорта - не само за тялото, но и на настроението ми се отразява супер!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th June 2013, 16:39
manu-chao manu-chao не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Плуването е най-доброто занимание, стяга всеки възможен мускул. А, водата също влияе благоприятно, стига да не е от блатясал квартален басейн през лятото.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st June 2013, 08:09
barbarit barbarit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Съгласен съм с това з аплуването. Можеби най-добрия спорт с най-малко контузии!
_________________
блиндирани врати vrati входни врати метални пощенски кутии
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th January 2014, 03:05
takimir takimir не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Още един глас за плуването.
Обаче казваш, че няма време. В такъв случай няма да стане. Най-добре намери време преди да стане късно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквоподходящодаспортувам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.