IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th May 2013, 22:05
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Аз също не съм раждала. Имах известни колебания по този въпрос /дали да родя първо/, но в крайна сметка за сега не планирам. Гърдите ми си бяха съвсем прилични, но малки.
Никоя от нас предполагам не знае, какво ще бъде финансовото и положение след години. Не го и мисля, просто се надявам да е все така добро. Освен това, винаги съм била наясно, че раждала-не раждала, след години ще се наложи повторен "ремонт".
И аз ще цитирам Нелката: "слушай сърцето си"
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th May 2013, 10:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

При бременност промяната при гърдите не зависи от килограмите а от хормоните най-вече. Аз не качих на килограми, пролича ми че съм бременна към средата на 8-ми месец, но циците ми започнаха да се уголемяват още в началото. ей ма че секси се чувствааах. Също така и си е до кожа дали ще се получат стрии. Аз стрии нямам никакви и въобще нямам никакви поражения от бременност и кърмене. След раждането и кърменето си върнах всички стари форми - включително и "дъската"Мечтаех си за цици цял живот, не съм се съобразявала с това дали да си ги купя преди или след раждането. Просто сега имах финансовата възможност и го направих.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th May 2013, 13:43
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
При бременност промяната при гърдите не зависи от килограмите а от хормоните най-вече. Аз не качих на килограми, пролича ми че съм бременна към средата на 8-ми месец, но циците ми започнаха да се уголемяват още в началото. ей ма че секси се чувствааах. Също така и си е до кожа дали ще се получат стрии. Аз стрии нямам никакви и въобще нямам никакви поражения от бременност и кърмене. След раждането и кърменето си върнах всички стари форми - включително и "дъската"Мечтаех си за цици цял живот, не съм се съобразявала с това дали да си ги купя преди или след раждането. Просто сега имах финансовата възможност и го направих.
Споделям казаното от Шоки всичко е предимно хормони - и аз не качих много килограми (общо 9кг.), но пък гърдите ми започнаха да се уголемяват още на първият месец.Станаха едни такива хубави, секси.Много им се кефех, наносих се на секси роклички и деколтета, поне докато не ми пролича коремчето през 6 месец.Докато кърмех гърдите ми станаха огромни и така .......докато спрах да кърмя. След това - завръщане в реалността - пак си станаха малки, каквито си бяха преди бременността.Слава богу, че поне нямах стрии или увисване, че съвсем щях да се съсипя.Преживях го доста - почти две години разхождах готините цици и после за няма и месец и всичко изчезна..Мъжо все ме успокояваше, ама не се успокоих докато не си сложих силикон.Сега май мирясах, но не знам колко дълго ще ме държи
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th May 2013, 14:03
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Споделям казаното от Шоки всичко е предимно хормони - и аз не качих много килограми (общо 9кг.), но пък гърдите ми започнаха да се уголемяват още на първият месец.Станаха едни такива хубави, секси.Много им се кефех, наносих се на секси роклички и деколтета, поне докато не ми пролича коремчето през 6 месец.Докато кърмех гърдите ми станаха огромни и така .......докато спрах да кърмя. След това - завръщане в реалността - пак си станаха малки, каквито си бяха преди бременността.Слава богу, че поне нямах стрии или увисване, че съвсем щях да се съсипя.Преживях го доста - почти две години разхождах готините цици и после за няма и месец и всичко изчезна..Мъжо все ме успокояваше, ама не се успокоих докато не си сложих силикон.Сега май мирясах, но не знам колко дълго ще ме държи
Да,така е.Точно и аз това се опитах да кажа.Благодаря,Дени,че го написа вместо мен
Има жени,които бременността ги съсипва тотално.Аз благодаря на Бог,че не съм от тях!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th May 2013, 16:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Има жени,които бременността ги съсипва тотално.Аз благодаря на Бог,че не съм от тях!
Дано и аз да съм от късметлийките,искрено се надявам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th May 2013, 17:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Дано и аз да съм от късметлийките,искрено се надявам.
Мариса, ако не качиш излишни кг поне за корема ще си "6". Защото ти сега тренираш яко, а аз просто съм си поддържала корема (и тялото въобще, де), та на 10-тия ден след раждането аз корем нямах. Така че споко. Е, има го и варианта да качиш много (на някои много им се яде; аз не съм била от тях; това не става по твое желание) - тогава няма как да не ти се лепне навсякъде и после да се сваля и стяга.

Последно редактирано от ina.ina : 15th May 2013 на 17:36
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th May 2013, 17:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Мариса, ако не качиш излишни кг поне за корема ще си "6". Защото ти сега тренираш яко, а аз просто съм си поддържала корема (и тялото въобще, де), та на 10-тия ден след раждането аз корем нямах. Така че споко. Е, има го и варианта да качиш много (на някои много им се яде; аз не съм била от тях, но това не става по твое желание) - тогава няма как да не ти се лепне навсякъде и после да се сваля и стяга.
АКо може да иде всичко в задника ще съм доволна,хихи Не тренирам яко,повярвай ми.Тренирам само глутеусите/гъза/,нищо друго.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th May 2013, 17:46
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
АКо може да иде всичко в задника ще съм доволна,хихи
И краката - няма как иначе. То всеки си знае къде най-напред трупа. Значи преди да забременееш ще наблегнеш на корем малко повечко.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th May 2013, 18:06
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Дано и аз да съм от късметлийките,искрено се надявам.
Дано!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th May 2013, 18:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Номера при бременноста е да се опазиш от стрии. Ако успееш да се опазиш, след това, колкото и да си качил при упоритост и желание ще се стегнеш. Но появят ли се стриите оправия няма - увисване. Така, че да се наблегне и на козметиката - яко мазане със кремове, масла и всичко което се сетите против стрии по два пъти на ден.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засиликонапредипървораждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:30.