IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th December 2006, 20:04
KENGURU KENGURU не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 3
По подразбиране Липосукция на корем

Здравейте, моят голям проблем е коремчето. Преди бременността също си го имах. 2 години правих редовно коремни преси.Мускулите се стегнаха,но коремчето не изчезна,въпреки хранителния режим. Сега се замислям за липосукция. Може ли да ми дадете съвет,дали резултата е траен,при кой лекар бих могла да отида,по възможност във Варна. И всичко,което се сетите по въпроса.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th December 2006, 22:27
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Резултатът е траен... ако не напълнееш. Все пак не може всички мастни клетки да се отстранят, а оставащите запазват способност да трупат.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd January 2007, 10:40
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Дали резултатът ще е траен зависи най-вече от теб ,за сега при мен е траен ,но аз съм се оперирала при Плодивско-софийски лекар ,така че за ВАрна не мога да ти бъда полезна!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd January 2007, 23:28
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

За Варна мога да кажа хубави думи за д-р Заякова / правих си бюст и липосукция при нея и съм много много доволна / - и смятам февруари да си правя и абдоминопластика пак при нея.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th January 2007, 20:41
KENGURU KENGURU не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Намерих сайта на доктор Заякова. За жалост не пишат никакви цени. Разбрах,че варират,но може ли долу-горе да ми кажете колко струва, за да си направя сметка. Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th February 2007, 17:03
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Poly
За Варна мога да кажа хубави думи за д-р Заякова / правих си бюст и липосукция при нея и съм много много доволна / - и смятам февруари да си правя и абдоминопластика пак при нея.
Здравей, искам да те питам направи ли си вече абдоминопластиката при Заякова и на корема ли беше?Аз също искам да си направя, защото от раждането коремът ми се отпусна.Иначе не съм пълна , но искам да имам стегнат и гладък корем, а сега имам и стрии?
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th February 2007, 23:49
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Ами все още не съм - отлагах,отлагах/че голямо съм шубе/ и последно оставих за края на март. Но Вили си направи там на 14.02. и само каза,че се чувства добре и доволна от обслужването,но я чакам с нетърпение да се посъвземе и да пише с подробности/още повече,че на нея и е втора абдоминопластика и е много в час/
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th February 2007, 07:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

приятелката ми наскоро си махна литър и половина от корема, който след раждането беше потресаващ като я видях не можах да повярвам, то просто самата фигура изглежда по друг начин.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th February 2007, 09:48
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

А когато правят липосукция и измукват мазнините, кожата след това не се ли сбръчква или се свива.Аз това не мога да разбера, защото искам да не ми виси кожа на корема, а да е опъната.
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th February 2007, 11:26
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

затова се ходи с много стегнато бельо /силно еластично/ два месеца денонощно, за да може кожата да се захване за тъканта
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукциянакорем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:50.