IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 28th September 2007, 11:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аva-Ava
Отговори с цитат
  #212  
Стар 28th September 2007, 11:27
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

ЗА нищо. То ако някой знае с точност какво, що, щеше да е най-добре, но все още това с устните е на принципа на пробата и грешката, май..
Отговори с цитат
  #213  
Стар 28th September 2007, 12:03
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Така е,не може да се предвиди колко и дали изобщо нещо ще остане.Индивидуално е.Ако някой може да си го позволи често често,може би е добър вариант,но на мен ми е сложно всичко това...
Най-исреното мнение,което съм чувала от хирург е:"Ами лошото е,че няма добро решение за устните за сега.Ако е безобидно-се разгражда."
П.П.Това,че някои клетки успявали да преживеят си е хипотеза.Като че ли истината е,че са наранени и умират,а организмът ги разгражда.Затова се опитват да подобрят методите и говорят за "уникалният си инструментариум" ,центрофугиране и т.н.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #214  
Стар 28th September 2007, 12:04
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
пиши си каквото мислиш,без да се съобразяваш с хората "от опит"
Мани ги тия с опита, най -добре да се съобразиш с Джангълчето, която нито има липофилинг, нито силикон..
Тя си е нашия дървен философ на форума и е голяма читанка. Прочела е 5 сайта и всичко знае...
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #215  
Стар 28th September 2007, 12:16
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Не съм на принципа "Първо се опари,после помисли"и съжалявам да чуя,че ти предпочиташ да се учиш от грешките си...
Явно сме избрали различни пътища,затова ти желая успех и всичко най-хубаво!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #216  
Стар 28th September 2007, 12:18
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Тонев ми каза, че няма да центрофугира изтеглената мазнина. И според него така шансът да оцелеят повече клетки е по-голям...

Абе, ще видим. АКО не се откажа и се оперирам( и си направя липофилинга), ще кажа какво, що
Отговори с цитат
  #217  
Стар 28th September 2007, 12:25
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Няма нормален човек, който да не се учи от грешките си, Джангъл!
Но в случая това какво общо има?
Нима липофилинга ми е грешка? Не мисля...
Всичко добро и на теб и дано успееш да проумееш, че не винаги нещата са такива, каквито изглеждат!
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #218  
Стар 1st October 2007, 21:18
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demarka
ами името на доктора не помня трябва да попитам и ще ви кажа,но той не ми е казал,че трябва да си сложа това количество,а че трябва да го платя,т.е. да си купя ампулата,а той ще ми сложе колкото желая от нея,но защо да плащам цяла ампула като ще ползвам може би 50% от нея?вапросът ми беше,някой знае ли къде се плаща толкова,колкото ти слагат ?
Esthelis Basic имат разфасовка 0.6 ml....
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #219  
Стар 2nd October 2007, 09:58
Tri-xy Tri-xy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
А на мен Тонев ми каза, че втория липофилинг (ако първия е направен докато пациената е под пълна упойка), не трябва да е също с пълна упойка. Прави се под местна. И взимането на материала и попълването..Но ако някой си го е правил така, може ли да сподели дали все пак е болезнено?
Здравей,

Аз съм си правила липофилинг с местна упойка. Не мога да кажа, че е болезнено, само леко дискомфортно. Имаш през цялото време усещането, че ти правят подкожен масаж...... Иначе в устните не се усеща почти нищо. Можеш и да си говориш с лекарите по време на интервенцията..като цяло изобщо не е толкова страшно. Само гледай да не си отваряш очите много много да не попадне "канюлката" в полезрението ти както на мен ми се случи
Отговори с цитат
  #220  
Стар 2nd October 2007, 10:25
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tri-xy
Здравей,

Аз съм си правила липофилинг с местна упойка. Не мога да кажа, че е болезнено, само леко дискомфортно. Имаш през цялото време усещането, че ти правят подкожен масаж...... Иначе в устните не се усеща почти нищо. Можеш и да си говориш с лекарите по време на интервенцията..като цяло изобщо не е толкова страшно. Само гледай да не си отваряш очите много много да не попадне "канюлката" в полезрението ти както на мен ми се случи
Да, от психологична гледна точка, нали? Страшнияко е да виждаш как те пробождат с такова нещо в устните..хохо

Важното е, че не боли, все пак... А взимането на материала? И той ли с местна упойка?И как беше усещането?НЯкакво или никакво?

И още един въпрос- колко липофилинга си си правила за да станат устните ти хубави и остана ли нещо и след последния липофилинг?

Сондирам мнения за това..До сега съм питала двама човека и те казаха,ч е макар и малко, в устните остават липоклетки..Въпросът е колко малко и след колко процедури има ПОСТОЯНЕН ефект...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:36.