IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 20th November 2007, 19:38
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
на мен даже устните, правени със силикон, на тоя сайт не ми се струват ужасни заради усложнения, а заради това, че са попрекалили с количеството(аз поне само това видях като "усложнение"
Да,и аз това забелязах-огромно количество силикон,в резултат на което се получава неестетичен вид.Нищо друго.
Отговори с цитат
  #412  
Стар 20th November 2007, 19:41
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
на мен даже устните, правени със силикон, на тоя сайт не ми се струват ужасни заради усложнения, а заради това, че са попрекалили с количеството(аз поне само това видях като "усложнение"
Да,и аз това забелязах-огромно количество силикон,в резултат на което се получава неестетичен вид.Нищо друго.
Kакто са кзали по-умни от нас: "дозата прави отровата"
Отговори с цитат
  #413  
Стар 20th November 2007, 21:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мда, аз също съм виждала проблеми само и единствено, когато се прекали с количеството. А на кой сайт ги гледате тия работи?
Отговори с цитат
  #414  
Стар 21st November 2007, 10:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Мда, аз също съм виждала проблеми само и единствено, когато се прекали с количеството. А на кой сайт ги гледате тия работи?
Аpo,виж на www.nenasilikona.com.Там са въпросните снимки.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 21st November 2007, 10:42
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ето от такива работи ми прилошава:
injected silicone can and does kill several transgendered women a year and disfigures many more......
The most common causes of death immediately following a silicone injection are from an immune response which causes the lungs to fill with fluid, or from a pulmonary embolism. Imagine literally drowning in mucus and silicone filling your lungs.

Both an immune response and an embolism can cause rapid and certain death unless immediate emergency medical attention is sought at the first sign of itchiness, dizziness or difficulty breathing. One way to reduce risk is to do tiny amounts in several sessions, rather than huge amounts, especially on the first session.

Превеждам до колкото мога:
Инжектираният силикон може и убива няколко жени на година и обезобразява много повече....
Най-честите причини за смърт,незабавно последваща силиконововото инжектиране са реакциите на имунната система,които стават причина дробовете да се пълнят с течност,или възникването на белодробна емболия.Представете си буквално удавяне в слуз и силиконов пълнеж.
Както реакцията на имунната система,така и емболията могат да причинят бърза и сигурна смърт,освен ако не се потърси незабавна спешна медицинска помощ при първите признаци на сърбеж,виене на свят или затруднено дишане.Един от начините за намаляване на този риск е инжектирането на малки дози на няколко пъти,по-точно избягване на големи дози,особено при първото инжектиране.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #416  
Стар 21st November 2007, 11:19
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Джангъл,откъде го прочете това? Дай някакъв сайт да погледна и аз.Иначе и аз смятам,че трябва да се слага по много малко количество,дори и на 2 пъти.Добре обаче,нещо не ми е ясно След като се инжектира силикона,той после се превръща на капчици и около тях се образува съединителна тъкан един вид за да предпази организма от чуждото тяло.Е как тогава имунната система реагира и може да се доведе до белодробна емболия,което е достатъчно сериозно? В смисъл не се ли получават малки капсулки,които да не могат да мигрират?
Отговори с цитат
  #417  
Стар 21st November 2007, 12:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Babri, мерси
Под снимките на устните ми прави впечатление, че пише "неразрешен немедицински силикон". Това какво би трябвало да означава според вас, кой е разрешеният медицински силикон?
Джънгъл, туй наистина звучи стряскащо, ама пак пише толкова важното "избягване на големи количества"... То ясно, че риск има винаги и във всичко, ама все пак, ако е разумно количеството... знам ли...
В тази връзка, някой знае ли как може да се направи тест, дали съм алергична към силикона? Диастема беше казала, че мацките с импланти вече имат тест, ама аз като нямам
Отговори с цитат
  #418  
Стар 21st November 2007, 13:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

За нищо,Apo И на мен това ми направи впечатление-"неразрешен медицински силикон".Доколкото аз знам,силикона,който се влива в устни и скули е забранен или неразрешен,което на практика е едно и също.А кой е разрешения,не можах да разбера/ако има въобще такъв/
Отговори с цитат
  #419  
Стар 21st November 2007, 14:26
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Ми на практика няма разрешен за естетична употреба течен силикон. Всичкият е забранен. Разрешен е само за целите на медицината, както писах по-горе или в другата тема(обърках се вече и аз )
Отговори с цитат
  #420  
Стар 21st November 2007, 14:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тъй де, това имах предвид (Ава, то и попълването на устните може да се нарече цел на медицината на кой както му оттърва ) Дали тия устни са се изродили така с тия силикон 1000 и силикон 350 (не помня точните имена, само номерата), за които Джънгъла писа, че се ползват за устни най- често, или са били попълвани с някакъв друг силикон
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.