IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 13th November 2007, 08:19
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

хехе на приятелката ми децата се казват Калоян и Александра

Силно се надявам второто да е Александра!Така искам да имам момиче!Мисля ,че съм бременна вече и по всички изчисления -дали ще е момче или момиче-показват ,че ще е момиче!Ох,божа работа!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 13th November 2007, 09:02
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alisa_13
...по всички изчисления -дали ще е момче или момиче-показват ,че ще е момиче...
м?
Отговори с цитат
  #113  
Стар 13th November 2007, 11:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
да, Александър и Александра определено са безапелационни победители!
аз пък сред децата най-много Мартиновци познавам.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 13th November 2007, 18:18
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аз си бях запланувала, ако родя момиче да се казва Даная, но братовчетка ми роди и така кръсти малката, затова няма как. Трябва да мисля друго. За момче също не съм измислила, но има време. Така както е тръгнало, май на момента ще ги мисля, но за едно обаче съм сигурна, ще ги кръстя, както аз и таткото искаме, без съображения за баба, дядо, свако, вуйчо и т.н
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #115  
Стар 16th November 2007, 22:39
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Аз не съм раждала и май-май скоро няма да е, ама с моя приятел сме обмислили имената вече(заедно сме повече от 6 год)Ако е момиче-Никол, при момче-Самуил, тъй като той ужасно много държи мъжкото име да е българско и задължително да е на някой цар!! Аз съм привърженик за българските имена, всмисъл, че не бих си кръстила детето Джесика или Майкъл! Мисля, че все пак трябва децата да носят имената на своята националност(разбира с включвам и руските, защото те са много близки до нашите) Все пак това е само лично мнение!! Всеки да си ги кръщава както душа му сака!!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 17th November 2007, 10:23
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snejinkata
Аз не съм раждала и май-май скоро няма да е, ама с моя приятел сме обмислили имената вече(заедно сме повече от 6 год)Ако е момиче-Никол, при момче-Самуил, тъй като той ужасно много държи мъжкото име да е българско и задължително да е на някой цар!! Аз съм привърженик за българските имена, всмисъл, че не бих си кръстила детето Джесика или Майкъл! Мисля, че все пак трябва децата да носят имената на своята националност(разбира с включвам и руските, защото те са много близки до нашите) Все пак това е само лично мнение!! Всеки да си ги кръщава както душа му сака!!
Абсолютно подкрепям И съм за типично български имена.Че нещо Силвестър Стойков хич не ми звучи добре.Ама всеки родител си решава за себе си.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 17th November 2007, 10:30
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snejinkata
...Ако е момиче-Никол... Аз съм привърженик за българските имена, всмисъл, че не бих си кръстила детето Джесика или Майкъл! ...
Никол само на мен ли не ми се струва много българско
Отговори с цитат
  #118  
Стар 17th November 2007, 11:03
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Що бе bimbi ,от Николонка ,Николета и каквито там производни се сетиш.А относно чуждите имена преди около година виждайки един малък сладур ,които започва да се закача с мен ,а питам седящата на близо мама "Как се казва дечко?",на което получвам отговор"Стивън на дядо си Стою ,щото ще живее в Америка"
Отговори с цитат
  #119  
Стар 17th November 2007, 15:15
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Електра - на дядо си Ламби
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #120  
Стар 19th November 2007, 05:11
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Още си нямам дечица, но мисля по въпроса за имената им откакто се помня. Често си харесвам предимно мъжки имена, решавам че така ще кръстя наследниците си, но след време ми писват и започвам да си мисля за нови .За мен е важно името да звучи добре, да не е прекалено кратко или прекалено дълго и да има хубаво умалително име.Също така да звучи добре не само на български. Аз съм Десислава и не си харесвам цялото име (някак грубо ми звучи) , а и тук се затрудняват доста с изговарянето му но пък Деси си ми харесва.Напоследък съм луда по името Марк, но нали значи петно, белег , по-скоро не бих кръстила така някое от децата си .
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имената
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:47.