IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1361  
Стар 3rd May 2011, 17:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Поздравления,страхотен избор
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1362  
Стар 3rd May 2011, 18:12
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bambi(^+^) Виж мнението
Поздравления,страхотен избор
Страхотен е-не е точно крем,а емулсия и най-важното,че си го нанасям под грима и стои супер!От 4 дни го ползвам,а кожата ми стана една мека,свежа и стегнатаА дълго време бях на Re-Nutriv(EL),lancome,Clinic-никакъв ефект не виждах от тях.Но с този е
Отговори с цитат
  #1363  
Стар 3rd May 2011, 19:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Страхотен е-не е точно крем,а емулсия и най-важното,че си го нанасям под грима и стои супер!От 4 дни го ползвам,а кожата ми стана една мека,свежа и стегната
Да знам,че е емулсия и всичките им продукти миришат страхотно-аромотерапия
Аз ползвам маската им за подоколоочен контур
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1364  
Стар 11th May 2011, 14:55
sea74 sea74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

напоследък съм на вълна натурална козметика и моята козметичка ми препоръча Околоочен крем с Арган на Jean D`Arcel-в момента ползвам дневния им крем също с арган и затова мисля да си взема и околоочния им.Някой може ли да сподели впечатления?
Отговори с цитат
  #1365  
Стар 15th May 2011, 20:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Няма начин да е натурална,ако не е самото олио Арган и да е сертифицирано.Иначе има марки,които използват съвсем малък процент от съставката Арган,колкото да вдигнат цената на продукта.Аз имам чисто олио от Арган и си го слагам всяка сутрин преди да си легна.Дава най-висока степен на хидратация.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1366  
Стар 16th May 2011, 14:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Искам да попитам, някой ползвал ли е този продукт http://kozmetika.bg/show.php?productid=9152 или някой от другите антицелулитни продукти на тази марка и какви са му впечатленията?
Отговори с цитат
  #1367  
Стар 16th May 2011, 14:30
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Искам да попитам, някой ползвал ли е този продукт http://kozmetika.bg/show.php?productid=9152 или някой от другите антицелулитни продукти на тази марка и какви са му впечатленията?
Аз лично ползвам други продукти на LIERAC за тяло и съм с много добри впечатления,просто при мен имат ефект,но точно ампулите-не съм и не мога да кажа дали ще подействат.За другите антицелулитни като MorphoSlim и Centimetric съм твърдо за-страхотни са по мое мнение и ги ползвам повече от година,икономични са.Но някои от продуктите им вече отпаднаха,не съм сигурна,че ще ги откриеш.Сега имат нов антицелулитен крем,но нямам никакви впечатления.

Последно редактирано от mishelle1607 : 16th May 2011 на 14:34
Отговори с цитат
  #1368  
Стар 16th May 2011, 14:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Благодаря ти Мишел, не съм ползвала нищо от тази марка, но напоследък доста й се углеждам. Ще пробвам някой от продуктите със сигурност щом си доволна.
Отговори с цитат
  #1369  
Стар 24th May 2011, 22:13
*moonlight* *moonlight* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Искам да попитам, някой ползвал ли е този продукт http://kozmetika.bg/show.php?productid=9152 или някой от другите антицелулитни продукти на тази марка и какви са му впечатленията?
Моя приятелка с доста сериозен целулит миналото лято ползва ампулите и в комбинация с пиене на много вода каза че е имало невероятно подобрение,но целулита след като спряла да ползва ампулите пак се е върнал,но и тя си ядеше много кофти храни,освен всичко и промяна на режима си трябва плюс много пиене на течности

Аз нямам чак толкова сериозен целулит и съм си взела това кремче
Отговори с цитат
  #1370  
Стар 25th May 2011, 14:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *moonlight* Виж мнението
Моя приятелка с доста сериозен целулит миналото лято ползва ампулите и в комбинация с пиене на много вода каза че е имало невероятно подобрение,но целулита след като спряла да ползва ампулите пак се е върнал,но и тя си ядеше много кофти храни,освен всичко и промяна на режима си трябва плюс много пиене на течности

Аз нямам чак толкова сериозен целулит и съм си взела това кремче
Аз също нямам сериозен целулит, появява ми се пролетта леко, но го преборвам с гимнастика и някакъв антицелулитен крем. Но разбира се иска ми се възможно най-бърз резултат. това на виши може и да го пробвам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.