IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th October 2014, 16:09
veseliada veseliada не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 3
По подразбиране ИЗПИТАНО ЛЕКАРСТВО ИЛИ ПРЕПАРАТ ЗА БЪРЗ МЕТАБОЛИЗЪМ

Здравейте, приятели! Вече 1год. откакто със спряла цигарите и съм с 10кг горница. Чувствам се ужасно депресирана. Срам ме е да се движа из хората, имам чувството, че всички мен гледат. Повече от 15г поддържам 56-57кг и изведнъж 68кг, а съм само 164 висока. Не мога да спазвам точна диета, но и преди съм се ограничавала какво и колко ям. След спирането на цигарите метаболизма ми се забави, а съм и на 46г и каквото и да правя нямо отслабване .
Молбата ми е - ако някой е имал същите проблеми и е пробвал препарат или лекарство и е му е помогнало - да пише
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st October 2014, 13:56
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Най-важното си остава правилно хранене и повече физическа активност независимо дали става въпрос за тренировки или за трудови дейности изискващи доста енергия.
Лекарства не бих те препоръчал, защото самите те имат редица странични ефекти за приемащия ги, което може да увреди още повече здравето му и дори да ЗАБАВИ метаболизма му.
Ако толкова искаш да приемаш нещо (дори и само заради психологически ефект) започни с Л-карнитин, защото самият той е полезен за здравето. Има го под различни форми за приемане - течен, на прах, на капсули. Добър вариант за течен Л-карнитин е Everbuild Liquid L-carnitine, за Л-карнитин на прах - Prima Force ALCAR, за варианти на капсули - Amix CarniLine.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИЗПИТАНОЛЕКАРСТВОИЛИПРЕПАРАТЗАБЪРЗМЕТАБОЛИЗЪМ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:46.