IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #381  
Стар 3rd September 2009, 08:39
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Сушените сливи не са вредни!!!!! Напротив, полезни са!!! Друг е въпросът, че са с високо съдържание на въглехидрати и консумацията им в режим на отслабване трябва да бъде много рядко и по малко.

ТЪНКИТЕ сухари и филията хляб ....
Отговори с цитат
  #382  
Стар 3rd September 2009, 08:46
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Допреди малко бях на косъм да захвърля всичко и да отида си купя сладолед и май мъфин ми се ядешe,ct
Обаче ядох грозде(знам,че принципно не се препоръчва,обаче много ми се ядеше нещо сладичко.А пък и баба ми е пратила любимото грозде и просто не мога да го хвърля
Затова изядох един малък грозд и след 20 минути заминавам на фитнес-никакви прегрешения днес,МУХАХАХ!!
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #383  
Стар 3rd September 2009, 12:12
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Сушените плодове не са вредни. Но има два подводни камъка при тях: първият, много често са допълнително захаросани или обработени с консерванти. Вторият( не знам до колко е достоверен ): чела съм, че сушените плодове съдържат по-малко фибри в сравнение с пресните, което води до по-неблагоприятен гликемичен профил.

Конкретно за сливите и конкретно моето мнение: в сезона на пресните сини сливи не бих яла сушени
Отговори с цитат
  #384  
Стар 3rd September 2009, 19:07
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Сушените плодове не са вредни. Но има два подводни камъка при тях: първият, много често са допълнително захаросани или обработени с консерванти. Вторият( не знам до колко е достоверен ): чела съм, че сушените плодове съдържат по-малко фибри в сравнение с пресните, което води до по-неблагоприятен гликемичен профил.

Конкретно за сливите и конкретно моето мнение: в сезона на пресните сини сливи не бих яла сушени
точно обратното е Хатред. Специално сливите, смокините и кайсиите имат повече фибри като са сушени. Обаче да са натурални - без захар.Абе във всякакъв случай е по-дборе пресни плодове
Отговори с цитат
  #385  
Стар 3rd September 2009, 19:36
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Ммм .. лъжичка сладко от шипки ми е прегрешението днес. Сложих си малко в плодовото мляко, което си правих
Отговори с цитат
  #386  
Стар 3rd September 2009, 23:21
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Проблемът ми е че скъэв с ниско кръвно и трябва да ям нещо сладко а мед просто не понасям.... затова се спхрях на сливи.

А днес прегрешенията ми бяха огромни- парче домашно приготвена лазаня и чаша бяло вино. Но нямаше начин- бях на гости на приятелка, която не бях виждала цяло лято и това беше единственото, което имаше... цялото семейство се събраха да се хранят с нас, не можех просто да кажа сори ама аз ще съм само на вода, щеше да е неудобно.....

За компенсация единственото друго нещо което ядох през целия ден беше едно кисело мляко сутринта и още едно преди малко.... да се надяваме че не съм превишила 1300 калории...
Отговори с цитат
  #387  
Стар 4th September 2009, 06:51
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Проблемът ми е че скъэв с ниско кръвно и трябва да ям нещо сладко а мед просто не понасям.... затова се спхрях на сливи....
Пак ще се изкажа грубо, за което се извинявам предварително:

Ей така като започне някой да се оправдава за сладкото.... супер се дразня. Много СМЕ тези с ниско кръвно, живеем си с него. Моето е 90/70 стандартно - става ми лошо само, когато се доближат двете граници или долната отиде къ,м 60. За ниско кръвно се пият много течности и най-вече вода!!!

Аз преди време твърдях, че без кафе не мога "з'то съм с ниско кръвно", но се оказа, че мога!!!
Отговори с цитат
  #388  
Стар 4th September 2009, 10:18
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

aniK
И моето е толкова + пулс 85-95. :P Ще се мре скоро
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #389  
Стар 4th September 2009, 10:40
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Не се притеснявайте аз съм с 90/60 или 80/60 и много рядко ям сладко.Предпочитам айранче Същи ми става лошо понякога особено в жегите но няма как,хора сме.
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #390  
Стар 4th September 2009, 12:22
Аватара на voni_11
voni_11 voni_11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 74
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МалкиПрегрешения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:36.