IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 2nd July 2008, 14:36
JSEMD JSEMD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 4
По подразбиране Коса

Да, така е, но тези косми вече трябваше да опадат и новите тепърва да си пробиват път, но уви, все още си стоя със старите. Това проблем ли е? А знаете ли някой добър хирург в тази област поне да се консултирам с него?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 17th February 2009, 03:04
jerremy jerremy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 4
По подразбиране

От много обикаляне и консултации по доктори, се спрях на метода КТР (КОЗМЕТИЧНА ТРАНСДЕРМАЛНА РЕКОНСТРУКЦИЯ), който се извършва в Козметичен център "ЧАР". Случайно някой да има мнение относно метода?
Отговори с цитат
  #103  
Стар 17th February 2009, 12:14
likor likor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей jerremy,аз преди време се интересувах от този метод предлаган в козметичен център "Чар".Първия път когато ходих там един господин ми обясняваше че това е нова технология и че има еде си какви предимства и т.н.Уговорихме ден и час в който да бъде извършена таззи"реконструкция"Когато отидох в уречения ден ме посрещна едно младо момиче ,което ми даде да подпиша някаква декларация ,в която се описваше какво представлява метода и какви са очакваните резултати.Прочитайки декларацията разбрах,че това си е едно поставяне на тупе,а при първата консултация въпросния господин ми говореше съвсем други неща.На въпроса ми ,дали това не е поставяне на протеза ,каквато напримир поставяха в Дима стил той ми каза ,че не е протеза.Та така аз след като прочетох декларацията и след като момечето ми изясни ,че това наистина е протеза си излязох от там и това беше.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 17th February 2009, 14:34
jerremy jerremy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 4
По подразбиране

likor, благодаря за бързия отговор. То наистина си прилича на един вид протеза, но поне не се налага да я прекрепяш с лепенки, фиби, щипки и подобни. Интересува ме дали някой е виждал на живо човек с такъв вид "реконструкция" и дали изглежда добре когато е поставено, дали си личи, дали е удобно, и неща от този род.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 18th February 2009, 12:49
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз имам един познат със такава коса и повяйрвайте толкова е гродно че по добре да си подстригва косата гола глава...От много далече си личи че косата не е неговата и на мен ми е много смешен...
Отговори с цитат
  #106  
Стар 24th January 2010, 22:48
Bad_romance Bad_romance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Чета и по другите форуми, и доколкото разбирам няма спасение от наследствен косопад. Просто трябва да се свиква.
Този Регаин активната му съставка доколкото разбирам е Minoxidil, доказано ли е че тя има ефект точно при наследствения косопад? Аз уж вече съм свикнал, но пък се чудя дали да не взема да пробвам.
__________________
От нещо нищо става, но от нищо нещо е друга работа...
Отговори с цитат
  #107  
Стар 24th January 2010, 22:49
Bad_romance Bad_romance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Упс, темата била за присаждане на коса, извинявам се.
__________________
От нещо нищо става, но от нищо нещо е друга работа...
Отговори с цитат
  #108  
Стар 16th October 2010, 23:15
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

За съвсем оплешивели места не мога да кажа нищо, но мъжът ми имаше силен косопад и мислехме, че ще оплешивее отгоре. Маза се с какво ли не без ефект. После ни препоръчаха процедури със специална апаратура против косопад и проблема се реши - косопадът спря и започнаха да му никнат нови косми. То не беше сърбеж, не беше мрънкане.....
За два месеца редовно ходене на процедури сега не приказва, че трябва да става абат с тази тонзура
Отговори с цитат
  #109  
Стар 18th November 2010, 12:35
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Рекламират мезотерапия за коса също. Дерматоложката ми казва, че имало чудесни резултати ако е оредяваща косата, не баш гола глава.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 18th November 2010, 13:51
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Да, това и аз съм го чувала. Според мен обаче причините за косопада обикновено са вътрешни - или хормонален проблем, или някакво заболяване, или недостиг на нещо в организма. Така че би следвало първо да се установи причината и след това да се предприема нещо за спиране на косопада и възстановяването на косата. Освен това съм чувала, че процедурата е много болезнена, много повече от тази на лице например.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:10.