IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 2nd March 2012, 19:51
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Е, то това няма как да стане, нали разбираш? Не може след ринопластиката носът или ноздрите да са ти по-големи. В анфас носът ти може да ИЗГЛЕЖДА по-широк, ако преди си имала гърбица, но няма как в действителност да е по-голям или широк. Същото важи и за ноздрите - може да ИЗГЛЕЖДАТ по-големи отпреди на фона на цялостно смаления нос.
Де да беше смален, ама не е... надявам се да спадне още поне да се прибере в анфас...Вярно е, имах гърбица ама не гърбичка целият нос беше извит като кука...Определено е по-широк в анфас вички го казват пък и аз направо не мога да се гледам...
Отговори с цитат
  #862  
Стар 2nd March 2012, 21:10
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ами именно - самата гърбица обикновено е тясна и заради нея носът изглежда по-тесен в анфас. Като се махне гърбицата, отдолу остава по-широката част, не знам дали ме разбираш. Колкото и да се прибират страничните кости, носът пак не може да се докара визуално тесен като ръба на гърбицата... Иначе добре разбирам за какво говориш, минала съм по този път. Да ти кажа, трябва си време, докато свикнеш с новия вид на носа специално в анфас. Няма да се учудя, ако след година се харесаш! Поне при мен така стана! Може да пуснеш и снимки де, не помня да си пускала...но може и да греша.
Отговори с цитат
  #863  
Стар 2nd March 2012, 22:09
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Ами именно - самата гърбица обикновено е тясна и заради нея носът изглежда по-тесен в анфас. Като се махне гърбицата, отдолу остава по-широката част, не знам дали ме разбираш. Колкото и да се прибират страничните кости, носът пак не може да се докара визуално тесен като ръба на гърбицата... Иначе добре разбирам за какво говориш, минала съм по този път. Да ти кажа, трябва си време, докато свикнеш с новия вид на носа специално в анфас. Няма да се учудя, ако след година се харесаш! Поне при мен така стана! Може да пуснеш и снимки де, не помня да си пускала...но може и да греша.
Офф, дано да е така Sibi, мисля че проблема не е толкова в горната част, а върхът е повдигнат и изглежда обемист...Може да пусна снимки по-късно...
Отговори с цитат
  #864  
Стар 3rd March 2012, 02:37
Сайлънс Сайлънс не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Аз имам въпрос на който не съм сигурна, че можете да ми отговорите и, че това е правилната тема, в която да го задам, но все пак...

Носът ми е горе долу добре, но е доста топчест. Гърбица нямам.
Реално проблемът ми, не е че е топчест, не ме дразни това, а това, че върхът му е увиснал. Комбинацията топчест и увиснал никак не е добра.
Също така, върхът на носа ми е много мек. Като го натисна и пръста доста ми потъва, хрущяла ми е малък(или поне такова усещане се създава).
Възможно ли е изобщо да се оперира подобен "мек" нос и да се обработят само меките тъкани без да се пипа хрущяла?

Не знам дали бях достатъчно ясна, надявам се да ме разберете.
Отговори с цитат
  #865  
Стар 3rd March 2012, 03:24
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Споко, като се оперираш няма да ти е мек вече (шегичка).
Иначе може да се оперира. Дали са меки или не, няма значение, все ще се реже.
Отговори с цитат
  #866  
Стар 4th March 2012, 21:11
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
Smile

Ползвате ли лонгетата при следобедна дрямка?

Последно редактирано от annnna : 4th March 2012 на 21:14
Отговори с цитат
  #867  
Стар 5th March 2012, 17:06
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от topitka Виж мнението
Трети месец след риното и моите ноздри са по-големи отпреди и не са само ноздрите, целият нос е по-голям в анфас едвам чакам да изминат 6 месеца и да отида на консултация...
Аааа добре дошли в клуба на големите ноздри ....при мен е същото, но сиби е права, то е само визуално....ама то нас визуалното ни интересува нали? Да, след година може и да се харесаме....аз чак сега след 4 месеца горе долу се приемам, ама не защото се харесвам, а защото свикнах....е и той носът придоби малко по-нормална форма (не е тази, която исках и си предствях, но явно такъв ми е бил късметът, но и не само)....
6 месеца и пак ще си говорим .....че дотогава не е ясно какво още ще се появи....моят нос постоянно се променя...костите се наместват, върхът ту се подува, то спада, ту имам чувствителност, ту не....да не говорим, че правих 2 яки синузита след ОП, които завършиха с 2 пункции за да ми изкарат гнойта, ходих на 3 УНГ, всички казват, че ОП е коректно извършена, но просто 6 месеца са си критичен възстановителен период, в който може да се случи всичко с носа ти....може първите 2 месеца да си ОК и после да ти започнат проблемите, може пък и обратното, първите 2 месеца да са ти кофти (със секрети и запушване) и после да се пооправиш, но си трябват 6 м. ....то неслучайно американците пишат година....
много дълго стана....да кажат по-опитните...
Отговори с цитат
  #868  
Стар 6th March 2012, 08:41
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Момичета, да питам...Някоя от вас,оперираните, да е с пиерсинг /пъп, примерно/ и махнахте ли го за операцията ?
Отговори с цитат
  #869  
Стар 9th March 2012, 12:15
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Въпрос към оперираните по отворения метод: ползвате ли контратубекс,за да заличите следоперативните белези под носа?
Отговори с цитат
  #870  
Стар 10th March 2012, 19:21
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Момичета, да питам...Някоя от вас,оперираните, да е с пиерсинг /пъп, примерно/ и махнахте ли го за операцията ?
При каквато и да е операция се махат вси4ки метални джаджи които имате по тялото си , в противен случай може да полу4ите изгаряния!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:16.