IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 30th March 2012, 21:27
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Разбира се , че можеш. Не се взима преди операция само
И след операция също! Димитров каза,че не е хубаво няколко седмици до месец след операцията да се приема аспирин /или други лекарства, влияещи на кръвосъсирването/, за да се избегне евентуален кръвоизлив.
Отговори с цитат
  #882  
Стар 1st April 2012, 11:10
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

И на мен др.Димитров ми каза да не пия аспирин след ОП и затова попитах от кога може да се пие.
Отговори с цитат
  #883  
Стар 1st April 2012, 21:44
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Пий си, не се тревожи, при теб е минало доста време И ,като повечето след операцията, и аз съм хремава в момента /минали са 3 седмици от операцията ми/, но няма как и пия Ибупром Синус и много витамини. Нямам проблеми от това. В носа пръскам само Стеримар, отпушва се доста често вече.
Отговори с цитат
  #884  
Стар 4th April 2012, 23:11
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Момичета, от около месец мога да кажа, че носа ми определено спадна почти окончателно, но се появи един проблем. От лявата страна на носа ми между очите имам една голяма вдлъбнатина, която я чувствам доста странно. Когато я понатисна леко и ме боли, но болката е доста остра. А когато си поема дълбоко въздух точно тази част я чувствам доста чувствителна. Някой имал ли е такива проблеми? Възможно ли е там костта ми да не е затворена и опасно ли е това? Чудя се да изпадам ли в паника или да се държа геройски? Ако някой има инфо моля да сподели
Отговори с цитат
  #885  
Стар 5th April 2012, 11:30
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте!
Не съм писала отдавна. Ама много отдавна. Не съм и чела постовете по темата, изобщо...не съм влизала във форума.

Искаше ми се просто да споделя с вас за онези сенки, дето ги имах под очите. Неизчезващите. ....Изчезнаха
Просто си станах същата каквато бях преди. Нямам никакви оплаквания, има лека болка при натискане на носа и толкоз. Нормално е, доколкото зная, не е за умиране, дори вече може да се чисти от козметичка (опреацията беше на 12 ноември 2011).

Успех на всички и да не се отчайвате, като мен, че това психиката е голяма работа

Късмет и щастие на всички ви
Отговори с цитат
  #886  
Стар 5th April 2012, 15:26
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galausa Виж мнението
Здравейте!..............
Искаше ми се просто да споделя с вас за онези сенки, дето ги имах под очите. Неизчезващите. ....Изчезнаха ............
Здрасти, да, наистина не си писала отдавна Радвам се,че си добре и, че сподели това, защото доста имаме такива упорити сенки... За колко време се разнесоха при теб /чак сега ли/ и ползва ли някакви специални продукти?
Отговори с цитат
  #887  
Стар 5th April 2012, 21:06
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Здрасти, да, наистина не си писала отдавна Радвам се,че си добре и, че сподели това, защото доста имаме такива упорити сенки... За колко време се разнесоха при теб /чак сега ли/ и ползва ли някакви специални продукти?
не
не ползвах
аз пробвах с козметиката от ТОРБА.БГ, о отекох цялата, ходих в Пирогов, пих хапчета за алергия
Стара ли беше тая козметика, не разбрах, но сякш ми изгоря кожата там, където мазах с тия кермове.
Просто си ползвах моя крем, нищо не правих (ROC)
Махнаха си се с времето...
Отговори с цитат
  #888  
Стар 6th April 2012, 07:59
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galausa Виж мнението
не
не ползвах
аз пробвах с козметиката от ТОРБА.БГ, о отекох цялата, ходих в Пирогов, пих хапчета за алергия
Стара ли беше тая козметика, не разбрах, но сякш ми изгоря кожата там, където мазах с тия кермове.
Просто си ползвах моя крем, нищо не правих (ROC)
Махнаха си се с времето...
Оле,ужас...може пък да си алергична към някоя съставка...или наистина да е била стара...Ясно, радвам се, че са минали от само себе си - има светлина в тунела, значи Всичко добро ти желая
Отговори с цитат
  #889  
Стар 10th April 2012, 22:37
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Аз ползвах едно кремче на Лиерак - за тъмни кръгове под очите - около 30 лв струва.
Отговори с цитат
  #890  
Стар 12th April 2012, 21:33
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте на всички! Отдавна не съм влизала, но реших да посподеля пак малко притеснения (Susan може и да ме обвини, че мрънкам, ама ако ме види на живо ще си вземе думите обратно )....
Получи ми се една гадна пигментация точно на най-централното място на носа, костта при очите, мрежи малки спукани капилярчета и зачервяване, която се разраства....някой имал ли е подобен проблем? Вече 5 месеца минаха от ОП...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:18.