IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 9th November 2008, 10:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

по-добре никога не казвайте никога - може да звучи банално, но живота обича да ни поднася разни изненади, и реагираме по начин, по който не сме си и помисляли, щото нали мисленето и принципите ни са противоположни... да, ама не
Отговори с цитат
  #262  
Стар 9th November 2008, 11:24
listence listence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 216
По подразбиране

[quote="xxxxx"][quote="strangenick2"]
Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx

Не бих предала със сигурност никога себе си и своите принципи. Какво ще се случи в бъдеще, бъдещето ще си покаже. Моите родители - не, но моите баба и дядо успяха да съхранят обичта и любовта помежду си до последно. Има такива хора, които цял живот остават ВЛЮБЕНИ в един човек и са верни. Хора, които не възприемат любовта като някакво спонтанно влюбване, хормони, временно умопомрачение, хора, които изграждат любов.
Не бъркай влюбването с обичта или любовта. След влюбването или разлюбваме другия,или пък решаваме че това е човека за нас и с течение на времето се появава дълбоката и улегнала любов.Но наистина това не пречи да се влюбиш в друг и да обичаш партньора си.Затова от край време някои хора си имат любовници,но не напускат хората с които са градили дълго време живота си и продължават да го градят. Влюбването по скоро е на сексуална основа.

При теб може да е по различно,желая ви да сте много щастливи
Все пак не може всички да мислят и разсъждават еднакво, а и така е по интересно.
__________________
Мъдрият се учи да може, умният - да знае.
Отговори с цитат
  #263  
Стар 9th November 2008, 11:32
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Още първото ми "гадже" ми изневери!В последствие направих същото в замяна на неговото предателство!Почуствах се много добре,изобщо не ми тежеше на съвеста,не изпитах нито срам,нищо,без чуства просто така секс!Разделихме се естесвено!Преживява се!
Отговори с цитат
  #264  
Стар 9th November 2008, 11:44
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

подкрепям бимби....живота е пълен с изненади...
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #265  
Стар 9th November 2008, 12:06
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Тук търсим някакви причини дълбоко в съзнанието на хората, което едва ли има някакъв смисъл. Хората изневеряват просто, защото са хора. Защо моногамните животни не изневеряват? Щото са моногамни. Никъде не е записано, че хората са моногамни, няма го в някой учебник, на всичко отгоре (дойде ми от темата за обрязване) мюсюлманите имат по 4 жени напълно законно, в други общества също е имало, има и ще има хареми и т.н. Тоест, това си е узаконена полигамия, а ние тук се опитваме да измислим отговор на въпроса "защо сме нормални" - защо водата е прозрачна, а тревата зелена...
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #266  
Стар 9th November 2008, 12:10
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

абсолютно да не говорим,че тези дет казват,че са моногамни най не са
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #267  
Стар 9th November 2008, 12:20
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Еее как да не са - моногамни са с всеки един от партньорите си поотделно
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #268  
Стар 9th November 2008, 12:21
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

или по време на секса щом няма трети значи си моногамен
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #269  
Стар 9th November 2008, 14:26
moda moda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Пак изчетох почти всички мнения.
Много ми е интересно как разсъждате - изхождайки най-вече от собствения си опит,
който както изглежда с годините все повече клони към "За" изневярата.
В началото на моята дългогодишна връзка си мислех - Никога няма да му изневеря, той е моята половинка, която винаги съм търсила, той притежава всичко от което съм имала нужда.
Да, но явно с времето нуждите се променят.Дори си мислех, че от двама ни ако някой изневери той би бил този някой.
Ето че след толкова години срещнах човек, който обърна целия ми свят - както може да се предполага, най-неочаквано, просто се появи и сложи нова глава, такава каквато не бях планувала.
Няма я фактическата изневяра, но онова, което става у мен е толкова силно, че всеки път си казвам, по дяволите защо не се изчуках с някой да речем и да се приключи, да не мисля за него.
Някой по напред в страниците ме посъветва да зарежа приятеля си, защото така не се живеело.
Далеч съм от мисълта, че зарязвайки някой заради друг - няма да се повтори същото изпълнение, просто става един порочен кръг, освен това ми се струва много подло. Ако някога реша да сложа край на връзката бих искала да не е заради друг мъж.
Аз никога не бих била щастлива с настоящия ми обект на желанието, ако зная че наранявам жестоко моя човек, с когото имаме страшно силна връзка и се обичаме много, просто вече липсва страстта, тази от която всеки има нужда, но рано или късно я губим във взаимоотношенията си/по-често/.
И не искам да зарязвам или губя моя приятел, аз го обичам, забавно ми е с него, но искам да изживея и новата си любов. Това е. Времето обикновено показва нещата, кое как....
Отговори с цитат
  #270  
Стар 9th November 2008, 14:32
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

moda, 3-ка правила ли си с двама мъже?Говорила ли си някога с мъжа ти за това?Опитай!
Поне аз съм доста отворен в разбиранията си специално за това отношение и съм на мнение, че жена ми си е моя, но винаги бих й задоволил каприза да се изчука с нечии обект на сексуалните й желания, при положение, че съм там и участвам.
Много мразя да се вършат неща зад гърба ми, това е нещото, което може би никога не бих простил!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защоизневеряватхорицата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:09.