IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th June 2010, 19:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Напротив разработката им е различна,влез в сайта на Вижън.Аква сорс са до 40 % усвояеми-нерви се колкото щеш.Фактите са налице
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th June 2010, 20:08
maminka maminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Вкъщи
Мнения: 15
По подразбиране

Незнам защо си мислиш,че се нервя.В сайта на вижън и за технологията им на обработка съм влизала и знам предостатъчно,а ти мила явно се нервиш-не аз.Влез ти във сайта на АкваСорс и виж.Едно също.Ай да не се обиждаме.Тук сме за да споделяме мнения и опит.Но ти явно гледаш само в една посока и не виждаш нищо друго около себе си.А и ти благодарих 2 пъти за продукт(ако аз се нервех нямаше да го направя)И не ми е ясно,защо си мислиш,че Вижън продуктите са най-качествени(то така го изкара)Мисля,че писах,че и двете фирми са добри и не съм казала коя е наййййй.Нали?Исках да бъда бъда любезна и да дам мнение,защото съм ползвала и двете фирми и нзам и на едната и на другата начина на обработка и технологията с която се извличат и т.н.Но за теб явно има само Вижън и нищо друго.Е добре,не искам да споря с теб,защото явно говорим едно и също,но на различни езици.Щом искаш нека Вижън са най-добрите.Нека запазим добрия тон и да не спорим за глупости.И още веднъж-който и да изберете няма да сбъркате.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd February 2011, 10:39
veleka veleka не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Ето тук можете да намерите информация за продуктите на Аква Сорс
Ще намерите описание на продуктите и съставките.
АкваСорс залага основно на продукти, в които е включени кламатското водорасло АФА
Според мен е добре да се опитат различни продукти и от различни фирми.
Така човек може да прецени с кое се чувства най-добре.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd February 2011, 19:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Едно си баба знае.....
не можеш да сравняваш вижън с аква сорса,защото са различно качество.Едните са усвояеми до почти 100%,а другите са двойно по-слаби и нямат разнообразие на билки.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd February 2011, 15:05
nadqmarkova nadqmarkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 16
По подразбиране

преди години съм пила зелена енергия и бях доста доволна.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th February 2011, 08:03
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

Продуктите са добри (ползвам съм ги около 10 години с прекъсвания), НО са доста по-скъпи от други не заради качество, заради МЛМ (мулти левел маркетинг) модела.
Примерно NOW Foods и една камара други фирми за добавки имат аналогични продукти със същото качество!
Но тук лесно зомбират хората - майка ми все още си купува то overpriced продуктите на AQuasource, Amway и т.н.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th February 2011, 09:22
nelina1988 nelina1988 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Напълно съм съгласна има и други фирми с качествени продукти на по добри цени. Например аз си купувам от аптеките витамини Алайв и Самбукус на Natures Way една от най- големите и сериозни фирми в САЩ за хранителни добавки. Те може би имат най- голямо разнообразие от продукти и са на приемливи цени. Просто не са толкова агресивни с рекламата.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th February 2011, 14:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз пък никога не съм виждала реклама на аквасорс или вижън
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd February 2011, 00:23
okmis okmis не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Габрово
Мнения: 1
По подразбиране АкваСорс

Здравейте, аз предлагам продуктите на АкваСорс, ако някой е заинтересован, то нека да ми пише
simeon_nd@abv.bg skype: simkos4
0897217811
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th March 2011, 18:06
nikolina1966 nikolina1966 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Нелина е права има подобни продукти на по добри цени също с добро качество.Natures Way e една от тях имат много добър препарат против запек Натуралакс без сена и витамините им Алайв са много добри.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АкваСорс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:37.