IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 19th March 2010, 10:07
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Толерирам всичко, с изключение на насилието...
Всяко мнение, различно от моето, ми е интересно...
Всеки човек, независимо от цвета, сексуалната ориентация, пола, възрастта, социалния статус и т.н., ми е интересен...
Може и аз нещо да съм сбъркана, като малките деца съм, гледам света с любопитство и поглъщам всичко с интерес.
Диадора
Отговори с цитат
  #182  
Стар 19th March 2010, 10:28
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами явно ти смяташ, че насилието може да бъде само физическо...за психически тормоз не си чувала?
Отговори с цитат
  #183  
Стар 19th March 2010, 10:40
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Насилието си е насилие, няма какво да го коментираме....

Но къде виждаш тук психически тормоз?
Отговори с цитат
  #184  
Стар 19th March 2010, 12:05
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

В статистика от 2009 година се казва:"В последно време всяка година около 3 хиляди български гражданки се омъжват за чужденец". Едва ли може да се оправдае с "Любовта няма граници" такава колосална цифра. Това, пресметнато за целия 20 годишен период на демокрация, прави 60 000 българки. А ако добавим и българките, не сключили брак, но живеещи на семейни начала с чужденец? Подписа в гражданското в крайна сметка с нищо не променя взаимоотношенията под юргана. Сигурно ще го откараме към 100 000. Ами това си е населението от женски пол, в детеродна възраст, на град с размерите на Бургас. Вие представяте ли са за какво иде реч? Ако всички българки, свързани с брак или не, с чужденец бяха само бургазлийки, то Бургас щеше да бъде един мъртъв град. Пък после защо сме били една от най-застаряващите нации.

И тези ли девойки според вас не търсят финансова изгода? И сигурно това не е единствената тема от подобен род. Не съм я търсил целенасочено.

В крайна сметка това преселение на жени се отразява доста негативно на положението в страната. А положението в страната влияе в частност и на мен.
Отговори с цитат
  #185  
Стар 19th March 2010, 12:09
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
...
Не знам пък защо човек трябва да се обиди, щом твърденията са неверни и го знае. Хората се обиждат от истината
strangenick2, а защо истината трябва да е обидна? По-скоро обратното, ако е истина, не би следвало да се обиждаш...Но ако те обвиняват в неверни неща, тогава вече е обидно...

Понеже на Емико давах примери, ще дам илюстрирам с пример и за теб. Ако ти кажа, че си "лош преводач" (което е неистина), това е обида към теб. По твоята логика, излиза, че не е...
Отговори с цитат
  #186  
Стар 19th March 2010, 14:27
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Begemot, аз пък да те светна че някои българки търсят чужденец защото българските мъже са (обобщавам както правиш и ти)
1) ниски
2) космати
3) не уважават жените
4) чешат си топките на обществени места
5) не си мият зъбите и ходят на зъболекар само ако имат зверски болки, които не минават след като са изпили 2л ракия
6) смятат че домакинстването е чисто женска работа и за нищо на света не биха се включили да помогнат на жените си
7) не участват във възпитанието на децата
8) ходят по улиците облечени в анцузи и маратонки и се мислят за "готени"
9) плюят по улиците
10) хвърлят си болкука през прозореца на колата
11) арогантни шофьори са
12) като дойдат гости се скатават в най-вътрешния край на масата и юркат жените си "дай вилица!" "дай салфетка"
13) не знаят откъде се пуска пералнята и повечето не различават миялната машина от пералнята
14) държат си мобилните телефони на масата в заведението, за да може всички да ги видят
15) плюят по чужденците, защото им завиждат
Отговори с цитат
  #187  
Стар 19th March 2010, 14:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

на всички мъже, които не отговорят на горните определения -извинявайте!
Целта ми е не да обиждам някого, а да покажа колко глупаво е да се правят подобни обобщения
Отговори с цитат
  #188  
Стар 19th March 2010, 14:41
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Begemot, аз пък да те светна че някои българки търсят чужденец защото българските мъже са (обобщавам както правиш и ти)
1) ниски
2) космати
3) не уважават жените
4) чешат си топките на обществени места
5) не си мият зъбите и ходят на зъболекар само ако имат зверски болки, които не минават след като са изпили 2л ракия
6) смятат че домакинстването е чисто женска работа и за нищо на света не биха се включили да помогнат на жените си
7) не участват във възпитанието на децата
8) ходят по улиците облечени в анцузи и маратонки и се мислят за "готени"
9) плюят по улиците
10) хвърлят си болкука през прозореца на колата
11) арогантни шофьори са
12) като дойдат гости се скатават в най-вътрешния край на масата и юркат жените си "дай вилица!" "дай салфетка"
13) не знаят откъде се пуска пералнята и повечето не различават миялната машина от пералнята
14) държат си мобилните телефони на масата в заведението, за да може всички да ги видят
15) плюят по чужденците, защото им завиждат
Леле , на какви индивиди си попадала
Всичко това не се случва с един и същи мъж , нали
Отговори с цитат
  #189  
Стар 19th March 2010, 14:44
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране


но можеш ли да отречеш че не си срещала някоя от изброените черти в познатите ти от България мъже
Отговори с цитат
  #190  
Стар 19th March 2010, 14:52
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Пини, много хубав обзорен поглед си направила
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зачуждестраннитениполовинки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:29.