IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st March 2011, 20:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny Виж мнението
научи се да се харесваш и да живееш в хармония със себе си!
Скоро разбрах, че една бивша колежка има рак на гърдата-толкова кофти ми стана, а аз като се замисля за какви "бели проблеми" си късам нервите.
Наслаждавай се на това, което имаш!
Да, наистина е така трябва да се радваме на това което имаме и да ценим дните прекарани с близки и приятели , всеки слънчев лъч дори може да те зарадва или птичка или цвете...
Относно големината на бюста и аз съм с твоите мерки и бях с 325 сега съм с 335 но видимо бюста изглежда по-малък но пък се харесвам така, не съм държала никога от километри да си личи че съм прибягнала до мамопластика, за по-добра симетрия, а най-вече и в моя случай беше като теб, нищо не ми остана след две дечица да са ми живи и здрави и спях с фанелка и не се събличах пред мъжа си и кво ли не... Сега обаче се чуствам прекрасно с малки хубави гърди, които смятам че са идеални за моето телосложение А и нали не сме като преди все пак?!? Нося потничета вече роклички с деколте, каквото си пожелая Мисли само за това мила... за корекция време все ще дойде, така или иначе.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st March 2011, 20:57
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Благодаря ви,че сте толкова милипоне знам,че има такива,които ще ме разберат
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st March 2011, 21:04
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
От някои модели ми стават 75С,но невинаги изпълвам чашка С,не при всички модели имам впредвид...........Незнам,нищо не мога да направя....доцентката си свърши работата без забележки....но за да подчертая бюста си,отново си избирам сутиени с уплътнени чашки-ето това е гадното....Търпях болки,събирах парите и сега....пак сутиени с подплънки,как да не съм потисната....аз още след операцията видях какъв ще им е размерът и се наплаках едно хубаво......


е да ама едно е сутиен с подпълна и вътре за чашка С, съвсем друго е сутиен с подплънка , а вътре кух , празен, като те боцне някой да му потъне пръста в кухината. Миличка, преди малко си измерих гръдна и подгръдна и открих ,,, че са еднакви!!!! аз искам просто гърди, а да искаш голеееми гърди- това вече граничи с друго. Радвай се че имаш промяна, наслаждавай се на удоволствията около теб, защото колкото повече искаме- толкова повече се отдалечаваме от щастието си- това от мен да го знаеш!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st March 2011, 21:48
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Много сте прави,че трябва да си харесваме това,което имаме.......но съвсем различно щях да се чувствам,ако обиколката ми беше станала 90см,ама .............не се получава,аз ако разполагах с парите...щях да се подложа наново,можеби защото понятието"силикон"винаги го свързваме с по-пищен,по-голям бюст и затова аз не се приемам в момента...Винаги съм мечтала за това,което нямах-пищен бюст....
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st March 2011, 22:15
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
Unhappy

Мишел, имаш ли някакви снимки-преди и след, да ми пратиш на ЛС моля те? Чак толкова ли е зле 325 к? Съвсем скоро ми предстои операция и ще ми слагат дори по-малко от теб-305, а аз съм 178 см и съм много слаба и наистина нямам нищо... Докторката ме убеди, че с толкова кубици ще съм добре, аз й носих снимки какво точно искам, но като чета и теб, и другите момичета, все повече се замислям дали не трябваше повече? Но тя сигурно вече ги е поръчала и е късно за смяна..... Оххх ще се самоизям.. Поне можеш ли да ходиш без сутиен понякога, защото аз сега не мога, тъй като буквално съм като дъска...и като знам как съм ги събирала тия пари, сега ако е за едното нищо...........
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st March 2011, 22:43
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Абе момичета вие акъл имате ли ?
Давате сумати пари и после кво , пак сутиени с подплънки
Според мен за под 350сс е безсмислено да се подлагаш на мамопластика.
И аз не съм фенка на големите кубици , но категорично се отказах от докторката , на която бях се спряла , след като ми каза , че повече от 300сс няма да ми сложи. Ми намерих си доктор , който се съгласи на желания от мен кубик и сега съм напълно удовлетворена от размера . Идеално ми прилягат и на физиката и на вкуса........Ако се бях съгласила на по-малките импланти , сега определено щях да мисля за смяна.
Serpentina^ , при твоята височина , бъди сигурна , че 305сс ще ти малеят.
Кажи и че искаш 350-370сс , че после да не слагаш пак сутиени с дунапрени .
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st March 2011, 22:50
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

А безшумни ли са?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st March 2011, 23:02
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani Виж мнението
Абе момичета вие акъл имате ли ?
Давате сумати пари и после кво , пак сутиени с подплънки
Според мен за под 350сс е безсмислено да се подлагаш на мамопластика.
И аз не съм фенка на големите кубици , но категорично се отказах от докторката , на която бях се спряла , след като ми каза , че повече от 300сс няма да ми сложи. Ми намерих си доктор , който се съгласи на желания от мен кубик и сега съм напълно удовлетворена от размера . Идеално ми прилягат и на физиката и на вкуса........Ако се бях съгласила на по-малките импланти , сега определено щях да мисля за смяна.
Serpentina^ , при твоята височина , бъди сигурна , че 305сс ще ти малеят.
Кажи и че искаш 350-370сс , че после да не слагаш пак сутиени с дунапрени .
Ани,а каква е разликата в гръдната ти обиколка след операцията?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st April 2011, 00:31
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Добре,че не отидох при баба Пепи,да ми ги направи като малки топчета....аз съм си се договорила със Стоянов за 390сс и ми е "обещано"да скоча от 80В на чашка Д ,пък да видим
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st April 2011, 00:45
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

На мен Стоянов категорично ми отказа повече от 330сс,а Георгиев като че ли беше повече склонен на по-големи кубици(350),но ме предупреди,че имало риск нещата да не се получат много добре,ако не побера по-широка основа(става въпрос за Ники Георгиев,а не за Емил)....и аз нямах много голям избор,от изброените лекари,вкл.и Охеда, никой не ми предложи 370сс и нагоре и ето сега......резултатът не ме задоволява,нямам думи.Сега не само,че нямам така мечтания бюст,ами в момента и пари за нова операция нямам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.