IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 10th July 2011, 22:09
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Мерси за отговорите,значи ще чакам да ми пише док има време.А точно това стана с моя нос изпили му само гърбицата георгиев и сега отгоре са едни релефи едни чудесии...и нищо друго не е пипнал затова седи толкова неестествно.добре че поне само се напипват че ако и изглеждаше ръбест отгоре щях да полудея.

А лепенката на мен ми я махнаха там някъде до втората седмица (вече не помня на кой ден точно) но то нали си зависи виждаш някои носят лонгета.До колкото останах с впечетление при Палаоро си има подуване че и синини.всички пишат че 2 седмици се седи с тази пластмасова "отливка" върху носа и предполагам че ще трябва повечко време.На мен лекари са ми казвали че колкото повече се бърника толкова по голям е отока и пак стигаме до там че много зависи и какво ще се прави.Може да пишеш на лични на някой от момичетата оперирани при него и конкретно да я запиташ май ще е най добре.Но според мен си дай повечко време,вече от теб зависи за какъв период можеш да си ограничиш ангажиментите.
Успех и да пишеш ако си назначиш дата,аз също те драсна като получа отговор от док.
Отговори с цитат
  #352  
Стар 10th July 2011, 22:29
Аватара на Златокоска
Златокоска Златокоска не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Ох, звучи ужасно!
Ако някой доктор докара носа ми до такава гледка... ще трябва "да му извия врата" както се казва..

Принципно тези 4500 евро са доста парички за мен, но или ще ги дам или просто няма да си бутам нослето изобщо
Сега ми препоръчваха някакъв доктор и в Париж за по-малко пари и бла-бла.. но честно казано не съм склонна изобщо, след като не съм видяла работата му.

Това с повече от 2 седмици ще е основния проблем за мен. Докато нямам решение на проблема няма да има вариант да си насроча дата за операция.
Идеята ми попринцип беше за евентуално 11-12 Ноември...
Но ще видим...
Когато насроча някаква конкретна дата ще пиша!
__________________
Е-Магазин - Dimi Bike
http://eshop.dimibike.com
Отговори с цитат
  #353  
Стар 12th July 2011, 19:10
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

ako iskate da niama mnogo vidimi podutini i sinini, bih kazala che naistina 3 sedmici sa neobhodimi predi da se vyrnete na rabota. az se vyrnah sled 2 sedmici, i imah oste sinini i mnogo nesimetrichen i podut nos. no naistina po- golemiat problem biaha lekite sinini koito biaha ostanali i prosto ne uspiavah da skria dibre. razbira se che e vajno kolko e raboteno po nosa. po moia beshe raboteno dosta, otdelno se okaza che ne mi beshe i mn simetrichen. imah premahvane na gyrbichka, chupene, stesniavane, skysiavane, i vryh. obsto vzeto pochti vsichko. podutini, ottoci, i neravnosti imam vse oste, sled 7 meseca, taka che ne ochakvaite magicheski rezultat. prosto s vseki izminal mesec nosyt stava vse po- hubav.
Отговори с цитат
  #354  
Стар 12th September 2011, 22:45
IvaM IvaM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 1
Unhappy Здравейте!

Здравейте! Прочетох цялата тема още преди месец и се чудя, защо няма нови постове? Темата ми е много интересна и благодарение на Вас, намерих пластичния хирург за моя нос! Свързах се с клиниката, уточних всички подробности и всичко изглежда готово за моето преобразяване.....само дето ме хвана шубе! Ще съм много благодарна, ако ми вдъхнете малко кураж! Какво стана с момичетата, които са си записали час, при доктора? Има ли някакво развитие? Ще чакам с нетъпение!
Отговори с цитат
  #355  
Стар 14th September 2011, 08:06
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

какво точно те притеснява? всичко при мен мина като по вода.
Отговори с цитат
  #356  
Стар 19th September 2011, 01:27
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

...

Последно редактирано от RedHot : 7th October 2012 на 22:39
Отговори с цитат
  #357  
Стар 7th October 2011, 19:08
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Здравейте момичета само да кажа, че бих се радвала да поговоря с някой, който е бил при д-р Палаоро. Искам да си оперирам носа...Доста въпроси ми се въртят в главата...ако някой има време и желание нека пише

Последно редактирано от _strawberry : 12th September 2012 на 13:15
Отговори с цитат
  #358  
Стар 10th October 2011, 14:31
Ana-Maria Ana-Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте! И аз съм от чудещите се... резултатът при всички, чиито снимки видях е чудесен (благодаря сърдечно на тези, които написаха за преживяването си и споделиха снимки). При мен трябва да се направи втора ринопластика-докторът каза, че ще е по-сложно и дори не гарантира, че изобщо ще ме оперира. И все пак мисля да отида на преглед и да видя какво ще каже след като пипне носа ми. Основното ми притеснение е свързано с негативните неща, които четох за него в италианските форуми. Не се притеснявам нито от болката, нито от тампоните и всички други неща, които вълнуват хората, подлагащи се за пръв път на тази манипулация. За мен лично това не беше никакъв проблем първия път. По-скоро се страхувам, че резултатът няма да е така добър, като при другите, а за мен все пак сумата е доста голяма... Пиша тук, защото се надявам, че все някой ще ме разбере. Иначе нямам с кого да споделям или поне не някой, който да е имал подобен проблем. Поздрави и успех на всички, на които им предстои операция!
Отговори с цитат
  #359  
Стар 10th October 2011, 17:11
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

аз не говория езика и не бих могла да прочета какво пише в нета за него. Ана-Мария, би ли споделила с две думи за какви оплаквания става въпрос?
Отговори с цитат
  #360  
Стар 10th October 2011, 17:37
Ana-Maria Ana-Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 8
По подразбиране

И моят италиански не е перфектен, но това, което успях да разбера е за няколко дела срещу доктора, вкл. едно за смъртен случай... макар че имайки предвид факта, че докторът практикува от дълги години вероятно е нормално да има и такива случаи. А и със сигурност няма база за сравнение с това, което правят лекарите в България-за съжаление го казвам от личен опит.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.