IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 24th November 2011, 13:37
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Bravooo! uspeh ti jelaya! Na koi nomer ili mail kontaktuvash s klinikata. az im pisha tri pyti i nikoi ne mi otgovaria a telefonite nikoi ne gi
vdiga.
Отговори с цитат
  #372  
Стар 24th November 2011, 21:33
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране E mail na Dr.Pallaoro

Parvo si pratih snimki prez saita na klinikata, e maila e mandacilatuafoto@pallaoro.com. Toi mi otgovaria ot luigi@pallaoro.com.
Moje6 da prati6 i na 2ta e maila za po sigurno Kasmet
Отговори с цитат
  #373  
Стар 18th December 2011, 23:53
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Какво става с тази тема? Няма ли новооперирани момичета при Палаоро? Между другото някои от оперираните имат ЛС, ако не са видели да кажа...сори за спама.
Отговори с цитат
  #374  
Стар 15th January 2012, 03:43
niykko niykko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 12
По подразбиране ММммммм

Аз съм момче с голям проблем. На 26 съм, носът ми не е отвратително голям или грозен, просто гърбицата и размерът му ми насаждат доста комплекси, а оттам идва проблемът - пречи на общуването ми с останалите и хич.. ама хич не се харесвам. Твърдо съм решил да правя рино и бях решил, че ще е при един американец. Промених решението си, попадайки на тази тема, поради няколко причини - ще получа същия резултат на два пъти по-ниска цена, ще си спестя полета до Хамерика и всичките разправии с посолството преди това.

Скоро ще се свържа с Палаоро и смятам до началото на март да съм с нова визия.

ММммного съм доволен, че попаднах тук и точно сега.
Благодаря на "сестрата на Квазимодо", че беше така добра, преди няколко години, да отвори нова тема и да сподели за съществуването на д-р Палаоро, за да може и останалите от родата на Квазимодо да се възползват.

Благодаря и на момичетата, които са постнали снимки, за да потвърдят достоверността и умението на Палаоро да прави хубави носове.

Mnnnoooogo, ама мноооого съм щастлив...

Последно редактирано от niykko : 15th January 2012 на 23:06
Отговори с цитат
  #375  
Стар 16th January 2012, 21:51
klepoatra777 klepoatra777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Дръж ни в течение, аз също мисля да се оперирам там и ще следя темата с интерес.
Отговори с цитат
  #376  
Стар 18th January 2012, 02:21
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
Thumbs up doktorite

To4no ti pratih e mail i vidiah 4e i ti si pisal za Amerikanski doktor
Samo ot liubopitstvo, ti na koi se be6e sprial?
Jelaya ti kusmet i da ni pokaje6 nov nos i goliamo samo4uvstvie vazmojno nai skoro!


Цитирай:
Първоначално написано от niykko Виж мнението
Аз съм момче с голям проблем. На 26 съм, носът ми не е отвратително голям или грозен, просто гърбицата и размерът му ми насаждат доста комплекси, а оттам идва проблемът - пречи на общуването ми с останалите и хич.. ама хич не се харесвам. Твърдо съм решил да правя рино и бях решил, че ще е при един американец. Промених решението си, попадайки на тази тема, поради няколко причини - ще получа същия резултат на два пъти по-ниска цена, ще си спестя полета до Хамерика и всичките разправии с посолството преди това.

Скоро ще се свържа с Палаоро и смятам до началото на март да съм с нова визия.

ММммного съм доволен, че попаднах тук и точно сега.
Благодаря на "сестрата на Квазимодо", че беше така добра, преди няколко години, да отвори нова тема и да сподели за съществуването на д-р Палаоро, за да може и останалите от родата на Квазимодо да се възползват.

Благодаря и на момичетата, които са постнали снимки, за да потвърдят достоверността и умението на Палаоро да прави хубави носове.

Mnnnoooogo, ама мноооого съм щастлив...
Отговори с цитат
  #377  
Стар 24th January 2012, 23:41
bebelm bebelm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!

Искам да благодаря на всички, които споделиха за съществуването на д-р Палаоро, споделиха опита си, описаха операцията, възстановяването, целия процес.

Когато вземах решението при кого да се оперирам се доверих на всичко прочетено тук - информацията ми изглеждаше надеждна и адекватна. Заминах за Италия абсолютно спокойна и убедена, че крайният резултат ще отговаря напълно на очакванията ми. И така и стана. Ринопластиката ми беше на 11.11.2011, всичко мина добре, повече от доволна съм от резултата.

Още веднъж ви благодаря сърдечно!
Отговори с цитат
  #378  
Стар 25th January 2012, 11:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Честито носле! )
Можеш ли да постнеш снимки?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #379  
Стар 25th January 2012, 16:46
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

...

Последно редактирано от RedHot : 7th October 2012 на 22:37
Отговори с цитат
  #380  
Стар 4th February 2012, 07:17
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Naposledak zapo4nah da se rovia pove4e i namiram razni forumi i statii s mnogo protivore4ivi mnenia za Palaoro. Sa6to ot tiah razbrah 4e toi ima brat koito se kazva Luigi. Na men cialata korespondencia mi e ot luigi@pallaoro.com , no e podpisana samo Pallaoro???
Ako ne biah pro4ela tezi statiiki nikoga niama6e da se zamislia dali e Carlo ili Luigi za6toto v saita mu pi6e yasno 4e vsi4ki operacii se izvar6vat ot doc. Carlo Pallaoro.
Na tezi koito sa ustanovili kontakt s nego, ot sa6tia e mail li vi pi6e ili vi pi6e Carlo Pallaoro?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:39.